» جستجو در سایت
جستجوی پیشرفته جستجو در وب
منو اصلی
 
آرشيو اخبار


جلسه هماهنگی مسابقات آزاد پیرایش مردانه
به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان قزوین: جلسه هماهنگی برگزاری مسابقات آزاد پیرایش مردانه با حضور موسسین و مربیان متخصص آموزشگاه های آزاد فنی و حرفه ای و همچنین نمایندگی صنفی این رشته در سالن مهارت اداره کل برگزار گردید. حجت الاسلام والمسلمین سید محمود عرب مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان قزوین در این نشست به تعدادی از محورهای برگزاری این نوع مسابقات که شامل نحوه ی برگزاری کیفی و اثرگذار، استفاده از ظرفیت های حامیان مالی و هم افزایی اتحادیه، آموزشگاه و پیشکسوتها در برگزاری و داوری است اشاره نمود.
 ١٣:٤٠ - 1401/09/06 - نظرات : ٠متن کامل >>
حضورمدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان قزوین در اجلاس سالانه مجمع بسیجیان
به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان قزوین: حجت الاسلام والمسلمین سید محمود عرب مدیرکل به همراه مدیران استانی و اعضای شورای اداری در اجلاس سالانه مجمع بسیجیان استان قزوین در سالن اجتماعات شهید امامی استانداری حضور بهم رساندند. برگزاری این جلسه در راستای بهره مندی از ظرفیت عظیم بسیج برای ارتقاء مطلوبیت حکمرانی مردمی با هدف فرهنگ سازی اندیشه ورزی، حضور فعال بسیجیان در حل مسائل حاکمیتی و تقارن مراسم اجلاسیه با ایام هفته بسیج بود.
 ١٣:١٤ - 1401/09/06 - نظرات : ٠متن کامل >>
به مناسبت هفته بسیج مسابقات ورزشی بین همکاران برگزار گردید.
به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان قزوین: به مناسبت هفته بسیج مسابقه دارت و فوتبال دستی در بخش آقایان و بانوان در اداره کل فنی وحرفه ای استان قزوین برگزار گردید.
 ١٣:٠٥ - 1401/09/06 - نظرات : ٠متن کامل >>
در اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان قزوین جلسه r&d) تحقیق و توسعه ( برگزار گردید.
به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی وحرفه ای استان قزوین: دوازدهمین جلسه کمیته تحقیق و توسعه (R&D) در سالن مهارت اداره کل برگزار گردید . حجت الاسلام والمسلمین سید محمود عرب مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای در این جلسه به بررسی راهکارهای ایجاد گفتمان کارآفرینی در اتمسفر مهارتی و آموزشی استان اشاره نمود.
 ١٣:٠٠ - 1401/09/06 - نظرات : ٠متن کامل >>
برگزاری سومین جلسه هیات نظارت در اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان قزوین
به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان قزوین: سومین جلسات هیات نظارت استان با حضور حجت الاسلام والمسلمین سید محمود عرب مدیرکل و اعضاء هیات نظارت با هدف بررسی درخواست های آموزشگاههای آزاد استان ، برگزار شد. مدیر کل در این جلسه ضمن خیر مقدم به اعضای جلسه، اصلاح ساختار در راستای حل مشکلات حوزه آموزشگاههای آزاد استان را از نتایج مهم جلسات هیات نظارت عنوان کرد.
 ١٢:٥٩ - 1401/09/06 - نظرات : ٠متن کامل >>
نخستین مسابقات آزاد طراحی و دوخت پوشش اجتماع برگزار می گردد
به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان قزوین: حجت الاسلام والمسلمین سید محمود عرب مدیر کل از برگزاری نخستین مسابقات آزاد طراحی و دوخت پوشش اجتماع در راستای توسعه فضای رقابتی سالم و هیجان انگیز بین هنرمندان علاقمند به فعالیت‌های هنری در این حوزه خبر داد. مدیر کل هدف ار برگزاری این مسابقه را ترغیب و تشویق طراحان برای ارائه ایده ها و طرحهای ایرانی، فراهم آوردن زمینه مناسب برای کشف و بروز استعدادهای خلاق در زمینه پوشاک،دوخت،نساجی،بافت پارچه و معرفی صنایع فرهنگی و ایرانی حوزه مد و لباس برای مخاطبان و جامعه، ایجاد فضای مناسب برای انتقال و تبادل دانش رسمی و بومی در حوزه مد و لباس ، ارائه الگوهای ملی ، اسلامی و زیبا به خانواده ها عنوان کرد.
 ١١:٥٤ - 1401/09/02 - نظرات : ٠متن کامل >>
کمیته تعیین تکلیف انبار مازاد در اداره کل آموزش فنی وحرفه ای استان قزوین تشکیل شد.
در این کمیته گزارش اموال مازاد به تکلیف اسقاط ، اموال مازاد فاقد مصرف و اموال مازاد نیازمند ترمیم ، مقرر گردید ضمن تشکیل کمیته کارشناسی جهت تفکیک اقلام فوق برای اولین مرحله مزایده در این بخش تصمیم گیری شود.
 ١١:٤٨ - 1401/09/02 - نظرات : ٠متن کامل >>
نهمین جلسه شورای هماهنگی وزارت تعاون ،کار و رفاه اجتماعی برگزار گردید.
به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان قزوین: جلسه شورای هماهنگی با حضور حجت الاسلام و المسلمین سید محمود عرب مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان قزوین و اعضاء کمیته شورای هماهنگی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان برگزار شد .
 ١١:٣٩ - 1401/09/02 - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>

تاریخ آخرین بروز رسانی: 1401/09/08 | بازديدکنندگان اين صفحه: 744547 | بازديدکنندگان امروز: 1109 | کل بازديدکنندگان: 6721563 | بازديدکنندگان آنلاین: 1 | زمان بارگزاري صفحه: 0.8591 ثانيه
مسئولیت محتوای اخبار به عهده روابط عمومی و اطلاعات درج شده در هر بخش به عهده مدیر مربوطه می باشد. طراحی، اجرا، پشتیبانی: مدیریت فناوری ارتباطات و اطلاعات
Copyright © 2008 IRAN TVTO . All rights reserved