"سال 1401 سال تولید ،دانش بنیان و اشتغال آفرین "
   » جستجو در سایت
جستجوی پیشرفته جستجو در وب
منو اصلی
 
اوقات شرعی
عنوان





 • رهبر معظم انقلاب اسلامی سال ۱۴۰۱ را «سال تولید، دانش‌بنیان و اشتغال‌آفرین» نام‌گذاری کردند.
  حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در سخنرانی تبریک فرارسیدن سال نو، سال 1401 را «سال تولید، دانش‌بنیان و اشتغال‌آفرین» نام‌گذاری فرمودند.

 • ۱۱۰ میلیارد تومان از اعتبارات سفر رییس جمهور به قزوین برای مهارت آموزی اختصاص می‌یابد
  مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان قزوین گفت: براساس هماهنگی‌های انجام شده ۱۱۰ میلیارد تومان از اعتبارات سفر رییس جمهور به قزوین برای تقویت مهارت آموزی اختصاص می‌یابد که به استان ابلاغ خواهد شد. به گزارش روابط عمومی آموزش فنی و حرفه ای استان قزوین از ایرنا،امروزه نقش نیروی ماهر و کارآمد در پیشبرد اهداف تولید و کمک به چرخاندن چرخ های آن برکسی پوشیده نیست و اهمیت این موضوع تا حدی است که باید اذعان کرد درهای بازار کار به روی افراد فاقد مهارت گشوده نیست اما افراد دارای مهارت و توانمندی فنی با سهولت امکان ورود به بازار کار را پیدا می کنند.

 • توسعه آموزش های مهارتی در محلات کمتر برخوردار (۲۰۲۰ محله)
  معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای در نشست با رئیس ستاد توانمندسازی محلات کمتر برخوردار از توسعه آموزش های مهارتی متناسب با نیاز محلات کم برخوردار خبر داد. به گزارش روابط عمومی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، «غلامحسین حسینی نیا»، هدف از این نشست را برنامه‌ریزی برای توسعه آموزش های مهارتی برای ساکنان محلات کمتر برخوردار، اعلام کرد و افزود: سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، متولی ارائه آموزش های غیررسمی مهارتی در دو بخش دولتی و خصوصی می باشد و 640 مرکز آموزش فنی و حرفه ای دولتی، 5 هزار و چهارصد کارگاه آموزشی و حدود 12 هزار و 500 آموزشگاه فنی و حرفه ای آزاد از ظرفیت های این مجموعه می باشد که با هدف تربيت نيروی كار ماهر و نيمه‌ماهر و گسترش چتر مهارتی به فعالیت مشغول می باشد.

 • طرح مهارت آموزی در محیط واقعی کار ابلاغ شد
  معاون آموزش سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور از ابلاغ طرح مهارت آموزی در محیط واقعی کار به تمام استان‌ها خبر داد و گفت: با اجرای این طرح به ایجاد اشتغال مولد و پایدار در جامعه کمک می‌شود. به گزارش روابط عمومی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور به نقل از ایسنا، طرح مهارت آموزی در محیط واقعی کار به منظور تربیت و ارتقای مهارتهای شغلی جوانان جویای کار ۱۵ ساله و بالاتر فاقد مهارت یا کم مهارت به اجرا درآمده و مسئولیت اصلی اجرای طرح در سال‌های اخیر به عهده سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای بوده است.

 • وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی: در حال حاضر یکی از حلقه‌های مفقودشده در حوزه اشتغال، عنصر مهارت‌آموزی است
  سیدصولت مرتضوی، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، در سفر اخیر خود به مشهد مقدس که به منظور شرکت در نشست سراسری زیست‌بوم ملی اشتغال با هدف تبیین برنامه اشتغالزایی دولت سیزدهم صورت گرفت، یکی از حلقه‌های مفقودشده در حوزه اشتغال را عنصر مهارت‌آموزی دانست. به گزارش روابط عمومی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور به نقل از ایسنا، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از تخصیص منابع برای ایجاد اشتغال به استان‌ها و طرح‌های منطقه‌ای خبر داد و تاکید کرد منابع خرد و سرمایه‌های خانوادگی باید به سمت تولید حرکت کند. طرح زیست‌بوم ملی اشتغال یکی از اولویت‌های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی است که در راستای برنامه اشتغال دولت سیزدهم و به منظور کاهش نرخ بیکاری و گسترش اشتغال و کارآفرینی در کشور دنبال می‌شود.

آخرین اخبار
جلسه هماهنگی مسابقات آزاد پیرایش مردانه
به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان قزوین: جلسه هماهنگی برگزاری مسابقات آزاد پیرایش مردانه با حضور موسسین و مربیان متخصص آموزشگاه های آزاد فنی و حرفه ای و همچنین نمایندگی صنفی این رشته در سالن مهارت اداره کل برگزار گردید. حجت الاسلام والمسلمین سید محمود عرب مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان قزوین در این نشست به تعدادی از محورهای برگزاری این نوع مسابقات که شامل نحوه ی برگزاری کیفی و اثرگذار، استفاده از ظرفیت های حامیان مالی و هم افزایی اتحادیه، آموزشگاه و پیشکسوتها در برگزاری و داوری است اشاره نمود.
 ١٣:٤٠ - 1401/09/06 - نظرات : ٠متن کامل >>
حضورمدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان قزوین در اجلاس سالانه مجمع بسیجیان
به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان قزوین: حجت الاسلام والمسلمین سید محمود عرب مدیرکل به همراه مدیران استانی و اعضای شورای اداری در اجلاس سالانه مجمع بسیجیان استان قزوین در سالن اجتماعات شهید امامی استانداری حضور بهم رساندند. برگزاری این جلسه در راستای بهره مندی از ظرفیت عظیم بسیج برای ارتقاء مطلوبیت حکمرانی مردمی با هدف فرهنگ سازی اندیشه ورزی، حضور فعال بسیجیان در حل مسائل حاکمیتی و تقارن مراسم اجلاسیه با ایام هفته بسیج بود.
 ١٣:١٤ - 1401/09/06 - نظرات : ٠متن کامل >>
به مناسبت هفته بسیج مسابقات ورزشی بین همکاران برگزار گردید.
به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان قزوین: به مناسبت هفته بسیج مسابقه دارت و فوتبال دستی در بخش آقایان و بانوان در اداره کل فنی وحرفه ای استان قزوین برگزار گردید.
 ١٣:٠٥ - 1401/09/06 - نظرات : ٠متن کامل >>
در اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان قزوین جلسه r&d) تحقیق و توسعه ( برگزار گردید.
به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی وحرفه ای استان قزوین: دوازدهمین جلسه کمیته تحقیق و توسعه (R&D) در سالن مهارت اداره کل برگزار گردید . حجت الاسلام والمسلمین سید محمود عرب مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای در این جلسه به بررسی راهکارهای ایجاد گفتمان کارآفرینی در اتمسفر مهارتی و آموزشی استان اشاره نمود.
 ١٣:٠٠ - 1401/09/06 - نظرات : ٠متن کامل >>
برگزاری سومین جلسه هیات نظارت در اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان قزوین
به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان قزوین: سومین جلسات هیات نظارت استان با حضور حجت الاسلام والمسلمین سید محمود عرب مدیرکل و اعضاء هیات نظارت با هدف بررسی درخواست های آموزشگاههای آزاد استان ، برگزار شد. مدیر کل در این جلسه ضمن خیر مقدم به اعضای جلسه، اصلاح ساختار در راستای حل مشکلات حوزه آموزشگاههای آزاد استان را از نتایج مهم جلسات هیات نظارت عنوان کرد.
 ١٢:٥٩ - 1401/09/06 - نظرات : ٠متن کامل >>
نخستین مسابقات آزاد طراحی و دوخت پوشش اجتماع برگزار می گردد
به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان قزوین: حجت الاسلام والمسلمین سید محمود عرب مدیر کل از برگزاری نخستین مسابقات آزاد طراحی و دوخت پوشش اجتماع در راستای توسعه فضای رقابتی سالم و هیجان انگیز بین هنرمندان علاقمند به فعالیت‌های هنری در این حوزه خبر داد. مدیر کل هدف ار برگزاری این مسابقه را ترغیب و تشویق طراحان برای ارائه ایده ها و طرحهای ایرانی، فراهم آوردن زمینه مناسب برای کشف و بروز استعدادهای خلاق در زمینه پوشاک،دوخت،نساجی،بافت پارچه و معرفی صنایع فرهنگی و ایرانی حوزه مد و لباس برای مخاطبان و جامعه، ایجاد فضای مناسب برای انتقال و تبادل دانش رسمی و بومی در حوزه مد و لباس ، ارائه الگوهای ملی ، اسلامی و زیبا به خانواده ها عنوان کرد.
 ١١:٥٤ - 1401/09/02 - نظرات : ٠متن کامل >>
کمیته تعیین تکلیف انبار مازاد در اداره کل آموزش فنی وحرفه ای استان قزوین تشکیل شد.
نهمین جلسه شورای هماهنگی وزارت تعاون ،کار و رفاه اجتماعی برگزار گردید.
به مناسبت هفته کارآفرینی وبینار کارآفرینی برگزار گردید
آغاز ثبت نام دوره هاي آموزشي سه ماهه سوم در مركز خواهران قزوین
دیدار مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان قزوین با خانواده های شهدا
آقاي علي بنايي كارمند نمونه سال96 شهرستان تاكستان شد.
تجدید میثاق کارکنان مرکز برادران تاکستان با آرمان‌های والای شهیدان
مديركل با شركت در شوراي اداري مركز بويين زهرا، عملكردآموزشي بيش از 105هزارنفرساعتي اين مركز را رضايت بخش خواند.
كارگاه "شهروند الکترونیک" ویژه کارآموزان بسیج سازندگی در مرکزخواهران قزوين افتتاح شد.
نماینده قزوین، البرز و آبیک درمجلس شورای اسلامی: فرآیندهای مهارت منجر به اشتغال، بدون رابطه تنگاتنگ سه ارگان تعاون، کار و رفاه اجتماعی و آموزش فني و حرفه اي پایدار نخواهد بود.
مراسم گرامیداشت بیست و هشتمین سالگرد ارتحال ملکوتی معمار کبیر انقلاب اسلامی ایران حضرت امام خمینی(ره) در مرکز 2 خوهران البرز برگزار شد .
رييس مركز خواهران قزوین: آموزش نجاتگری و امدادگری در بروز حوادث، موجب بازگرداندن بهداشت روانی اعضای آسیب پذیر خانواده خواهد بود.
نشست صمیمی کارکنان مرکز برادران البرز با مدیرکل
پنج شنبه ١٠ آذر ١٤٠١
تصویر روز

   
 

 

 

RSS
نظرسنجی
کیفیت سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

مفید و کاربردی
به طور کلی از سایت راضی هستم
تا حدودی مفید
نیاز به بازبینی دوباره

تاریخ آخرین بروز رسانی: 1401/09/09 | بازديدکنندگان اين صفحه: 2709 | بازديدکنندگان امروز: 312 | کل بازديدکنندگان: 6722762 | بازديدکنندگان آنلاین: 2 | زمان بارگزاري صفحه: 0.8870 ثانيه
مسئولیت محتوای اخبار به عهده روابط عمومی و اطلاعات درج شده در هر بخش به عهده مدیر مربوطه می باشد. طراحی، اجرا، پشتیبانی: مدیریت فناوری ارتباطات و اطلاعات
Copyright © 2008 IRAN TVTO . All rights reserved