"سال 1401 سال تولید ،دانش بنیان و اشتغال آفرین "
   » جستجو در سایت
جستجوی پیشرفته جستجو در وب
منو اصلی
 
اوقات شرعی
عنوان

 • رهبر معظم انقلاب اسلامی سال ۱۴۰۱ را «سال تولید، دانش‌بنیان و اشتغال‌آفرین» نام‌گذاری کردند.
  حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در سخنرانی تبریک فرارسیدن سال نو، سال 1401 را «سال تولید، دانش‌بنیان و اشتغال‌آفرین» نام‌گذاری فرمودند.

 • ۱۱۰ میلیارد تومان از اعتبارات سفر رییس جمهور به قزوین برای مهارت آموزی اختصاص می‌یابد
  مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان قزوین گفت: براساس هماهنگی‌های انجام شده ۱۱۰ میلیارد تومان از اعتبارات سفر رییس جمهور به قزوین برای تقویت مهارت آموزی اختصاص می‌یابد که به استان ابلاغ خواهد شد. به گزارش روابط عمومی آموزش فنی و حرفه ای استان قزوین از ایرنا،امروزه نقش نیروی ماهر و کارآمد در پیشبرد اهداف تولید و کمک به چرخاندن چرخ های آن برکسی پوشیده نیست و اهمیت این موضوع تا حدی است که باید اذعان کرد درهای بازار کار به روی افراد فاقد مهارت گشوده نیست اما افراد دارای مهارت و توانمندی فنی با سهولت امکان ورود به بازار کار را پیدا می کنند.

 • توسعه آموزش های مهارتی در محلات کمتر برخوردار (۲۰۲۰ محله)
  معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای در نشست با رئیس ستاد توانمندسازی محلات کمتر برخوردار از توسعه آموزش های مهارتی متناسب با نیاز محلات کم برخوردار خبر داد. به گزارش روابط عمومی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، «غلامحسین حسینی نیا»، هدف از این نشست را برنامه‌ریزی برای توسعه آموزش های مهارتی برای ساکنان محلات کمتر برخوردار، اعلام کرد و افزود: سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، متولی ارائه آموزش های غیررسمی مهارتی در دو بخش دولتی و خصوصی می باشد و 640 مرکز آموزش فنی و حرفه ای دولتی، 5 هزار و چهارصد کارگاه آموزشی و حدود 12 هزار و 500 آموزشگاه فنی و حرفه ای آزاد از ظرفیت های این مجموعه می باشد که با هدف تربيت نيروی كار ماهر و نيمه‌ماهر و گسترش چتر مهارتی به فعالیت مشغول می باشد.

 • طرح مهارت آموزی در محیط واقعی کار ابلاغ شد
  معاون آموزش سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور از ابلاغ طرح مهارت آموزی در محیط واقعی کار به تمام استان‌ها خبر داد و گفت: با اجرای این طرح به ایجاد اشتغال مولد و پایدار در جامعه کمک می‌شود. به گزارش روابط عمومی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور به نقل از ایسنا، طرح مهارت آموزی در محیط واقعی کار به منظور تربیت و ارتقای مهارتهای شغلی جوانان جویای کار ۱۵ ساله و بالاتر فاقد مهارت یا کم مهارت به اجرا درآمده و مسئولیت اصلی اجرای طرح در سال‌های اخیر به عهده سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای بوده است.

 • وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی: در حال حاضر یکی از حلقه‌های مفقودشده در حوزه اشتغال، عنصر مهارت‌آموزی است
  سیدصولت مرتضوی، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، در سفر اخیر خود به مشهد مقدس که به منظور شرکت در نشست سراسری زیست‌بوم ملی اشتغال با هدف تبیین برنامه اشتغالزایی دولت سیزدهم صورت گرفت، یکی از حلقه‌های مفقودشده در حوزه اشتغال را عنصر مهارت‌آموزی دانست. به گزارش روابط عمومی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور به نقل از ایسنا، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از تخصیص منابع برای ایجاد اشتغال به استان‌ها و طرح‌های منطقه‌ای خبر داد و تاکید کرد منابع خرد و سرمایه‌های خانوادگی باید به سمت تولید حرکت کند. طرح زیست‌بوم ملی اشتغال یکی از اولویت‌های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی است که در راستای برنامه اشتغال دولت سیزدهم و به منظور کاهش نرخ بیکاری و گسترش اشتغال و کارآفرینی در کشور دنبال می‌شود.

آخرین اخبار
نخستین مسابقات آزاد طراحی و دوخت پوشش اجتماع برگزار می گردد
به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان قزوین: حجت الاسلام والمسلمین سید محمود عرب مدیر کل از برگزاری نخستین مسابقات آزاد طراحی و دوخت پوشش اجتماع در راستای توسعه فضای رقابتی سالم و هیجان انگیز بین هنرمندان علاقمند به فعالیت‌های هنری در این حوزه خبر داد. مدیر کل هدف ار برگزاری این مسابقه را ترغیب و تشویق طراحان برای ارائه ایده ها و طرحهای ایرانی، فراهم آوردن زمینه مناسب برای کشف و بروز استعدادهای خلاق در زمینه پوشاک،دوخت،نساجی،بافت پارچه و معرفی صنایع فرهنگی و ایرانی حوزه مد و لباس برای مخاطبان و جامعه، ایجاد فضای مناسب برای انتقال و تبادل دانش رسمی و بومی در حوزه مد و لباس ، ارائه الگوهای ملی ، اسلامی و زیبا به خانواده ها عنوان کرد.
 ١١:٥٤ - 1401/09/02 - نظرات : ٠متن کامل >>
کمیته تعیین تکلیف انبار مازاد در اداره کل آموزش فنی وحرفه ای استان قزوین تشکیل شد.
در این کمیته گزارش اموال مازاد به تکلیف اسقاط ، اموال مازاد فاقد مصرف و اموال مازاد نیازمند ترمیم ، مقرر گردید ضمن تشکیل کمیته کارشناسی جهت تفکیک اقلام فوق برای اولین مرحله مزایده در این بخش تصمیم گیری شود.
 ١١:٤٨ - 1401/09/02 - نظرات : ٠متن کامل >>
نهمین جلسه شورای هماهنگی وزارت تعاون ،کار و رفاه اجتماعی برگزار گردید.
به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان قزوین: جلسه شورای هماهنگی با حضور حجت الاسلام و المسلمین سید محمود عرب مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان قزوین و اعضاء کمیته شورای هماهنگی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان برگزار شد .
 ١١:٣٩ - 1401/09/02 - نظرات : ٠متن کامل >>
به مناسبت هفته کارآفرینی وبینار کارآفرینی برگزار گردید
سلسله وبینارهای توسعه کارآفرینی به مناسبت هفته جهانی کارآفرینی توسط اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان قزوین با همکاری مرکز مشاوره کارآفرینی مهام، اداره کل تعاون ،کار و رفاه اجتماعی و بسیج اساتید دانشگاه های سطح استان برگزار گردید . به گزارش روابط عمومی آموزش فنی و حرفه ای استان قزوین این وبینارها از روز دوشنبه 23 آبان ماه آغاز و به مدت هفت روز تا روز چهارشنبه 29 آبان ماه برگزار شد.گفتنی است در این سلسله از وبینارها " ۲۱ راهکار جهت پرورش و تقویت مهارت کار آفرینی تشریح شد.
 ١١:٣٥ - 1401/09/02 - نظرات : ٠متن کامل >>
همکاری ها در بخش آموزش های کشاورزی در سطح استان افزایش می یابد
به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی وحرفه ای استان قزوین: در جلسه ای که به دعوت سازمان جهاد کشاورزی با حضور حجت الاسلام و المسلمین سید محمود عرب مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان قزوین برگزار شد در خصوص نحوه و چگونگی گسترش همکاری ها در بخش آموزش های کشاورزی به ذینفعان و پیمانکاران مذاکره شد و هر دو طرف ضمن تاکید بر ضرورت هم افزایی در این خصوص بر تدوین یک نقشه در قالب انعقاد یک تفاهم نامه مشترک به توافق رسیدند.
 ١١:٣٢ - 1401/09/02 - نظرات : ٠متن کامل >>
جلسه کمیته سنجش مهارت و صلاحیت حرفه ای برگزار گردید.
به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان قزوین : جلسه کمیته سنجش مهارت و صلاحیت حرفه ای با حضور حجت الاسلام والمسلمین سید محمود عرب مدیر کل و دیگر اعضای کمیته برگزار گردید. در این جلسه مشکلات به وجود آمده در پورتال و نحوه ی اجرای آزمون آنلاین و آزمون عملی بررسی و همچنین در خصوص سند حرفه به بحث و تبادل نظر پرداخته شد. درادامه این جلسه در رابطه با آزمون دبیرستان های کار و دانش استان گفتگو شد و نیز مصوب شد شورای طراحی پروژه های عملی وآزمون های کتبی به شورای مربیان استان واگذار گردد و همچنین در خصوص نحوه ی برگزاری آزمون های آنلاین ، استانداردهای سند حرفه در سطح استان تصمیماتی اخذ گردید.
 ١١:١٠ - 1401/09/02 - نظرات : ٠متن کامل >>
مراسم افتتاح رویداد ماهرانه دانش آموزی با عنوان «ماهرانه»
مدیر کل فنی وحرفه استان قزوین از رویداد و نمایشگاه معرفی ظرفیت ها و دستاوردهای با عنوان «شبکه جوانان رضوی / اینجا جوان نفس میکشد» بازدید کرد.
تفاهمنامه اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان قزوین با مرکز مشاوره کار آفرینی مهام
آغاز ثبت نام دوره هاي آموزشي سه ماهه سوم در مركز خواهران قزوین
دیدار مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان قزوین با خانواده های شهدا
آقاي علي بنايي كارمند نمونه سال96 شهرستان تاكستان شد.
تجدید میثاق کارکنان مرکز برادران تاکستان با آرمان‌های والای شهیدان
مديركل با شركت در شوراي اداري مركز بويين زهرا، عملكردآموزشي بيش از 105هزارنفرساعتي اين مركز را رضايت بخش خواند.
كارگاه "شهروند الکترونیک" ویژه کارآموزان بسیج سازندگی در مرکزخواهران قزوين افتتاح شد.
نماینده قزوین، البرز و آبیک درمجلس شورای اسلامی: فرآیندهای مهارت منجر به اشتغال، بدون رابطه تنگاتنگ سه ارگان تعاون، کار و رفاه اجتماعی و آموزش فني و حرفه اي پایدار نخواهد بود.
مراسم گرامیداشت بیست و هشتمین سالگرد ارتحال ملکوتی معمار کبیر انقلاب اسلامی ایران حضرت امام خمینی(ره) در مرکز 2 خوهران البرز برگزار شد .
رييس مركز خواهران قزوین: آموزش نجاتگری و امدادگری در بروز حوادث، موجب بازگرداندن بهداشت روانی اعضای آسیب پذیر خانواده خواهد بود.
نشست صمیمی کارکنان مرکز برادران البرز با مدیرکل
شنبه ٠٥ آذر ١٤٠١
تصویر روز

   
 

 

 

RSS
نظرسنجی
کیفیت سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

مفید و کاربردی
به طور کلی از سایت راضی هستم
تا حدودی مفید
نیاز به بازبینی دوباره

تاریخ آخرین بروز رسانی: 1401/09/05 | بازديدکنندگان اين صفحه: 2131 | بازديدکنندگان امروز: 534 | کل بازديدکنندگان: 6716002 | بازديدکنندگان آنلاین: 2 | زمان بارگزاري صفحه: 0.8870 ثانيه
مسئولیت محتوای اخبار به عهده روابط عمومی و اطلاعات درج شده در هر بخش به عهده مدیر مربوطه می باشد. طراحی، اجرا، پشتیبانی: مدیریت فناوری ارتباطات و اطلاعات
Copyright © 2008 IRAN TVTO . All rights reserved