عنوان ها
عمومي


نخستین مسابقات آزاد طراحی و دوخت پوشش اجتماع برگزار می گردد
به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان قزوین: حجت الاسلام والمسلمین سید محمود عرب مدیر کل از برگزاری نخستین مسابقات آزاد طراحی و دوخت پوشش اجتماع در راستای توسعه فضای رقابتی سالم و هیجان انگیز بین هنرمندان علاقمند به فعالیت‌های هنری در این حوزه خبر داد. مدیر کل هدف ار برگزاری این مسابقه را ترغیب و تشویق طراحان برای ارائه ایده ها و طرحهای ایرانی، فراهم آوردن زمینه مناسب برای کشف و بروز استعدادهای خلاق در زمینه پوشاک،دوخت،نساجی،بافت پارچه و معرفی صنایع فرهنگی و ایرانی حوزه مد و لباس برای مخاطبان و جامعه، ایجاد فضای مناسب برای انتقال و تبادل دانش رسمی و بومی در حوزه مد و لباس ، ارائه الگوهای ملی ، اسلامی و زیبا به خانواده ها عنوان کرد.
 ١١:٥٤ - 1401/09/02 - نظرات : ٠متن کامل >>
کمیته تعیین تکلیف انبار مازاد در اداره کل آموزش فنی وحرفه ای استان قزوین تشکیل شد.
در این کمیته گزارش اموال مازاد به تکلیف اسقاط ، اموال مازاد فاقد مصرف و اموال مازاد نیازمند ترمیم ، مقرر گردید ضمن تشکیل کمیته کارشناسی جهت تفکیک اقلام فوق برای اولین مرحله مزایده در این بخش تصمیم گیری شود.
 ١١:٤٨ - 1401/09/02 - نظرات : ٠متن کامل >>
نهمین جلسه شورای هماهنگی وزارت تعاون ،کار و رفاه اجتماعی برگزار گردید.
به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان قزوین: جلسه شورای هماهنگی با حضور حجت الاسلام و المسلمین سید محمود عرب مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان قزوین و اعضاء کمیته شورای هماهنگی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان برگزار شد .
 ١١:٣٩ - 1401/09/02 - نظرات : ٠متن کامل >>
به مناسبت هفته کارآفرینی وبینار کارآفرینی برگزار گردید
سلسله وبینارهای توسعه کارآفرینی به مناسبت هفته جهانی کارآفرینی توسط اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان قزوین با همکاری مرکز مشاوره کارآفرینی مهام، اداره کل تعاون ،کار و رفاه اجتماعی و بسیج اساتید دانشگاه های سطح استان برگزار گردید . به گزارش روابط عمومی آموزش فنی و حرفه ای استان قزوین این وبینارها از روز دوشنبه 23 آبان ماه آغاز و به مدت هفت روز تا روز چهارشنبه 29 آبان ماه برگزار شد.گفتنی است در این سلسله از وبینارها " ۲۱ راهکار جهت پرورش و تقویت مهارت کار آفرینی تشریح شد.
 ١١:٣٥ - 1401/09/02 - نظرات : ٠متن کامل >>
همکاری ها در بخش آموزش های کشاورزی در سطح استان افزایش می یابد
به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی وحرفه ای استان قزوین: در جلسه ای که به دعوت سازمان جهاد کشاورزی با حضور حجت الاسلام و المسلمین سید محمود عرب مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان قزوین برگزار شد در خصوص نحوه و چگونگی گسترش همکاری ها در بخش آموزش های کشاورزی به ذینفعان و پیمانکاران مذاکره شد و هر دو طرف ضمن تاکید بر ضرورت هم افزایی در این خصوص بر تدوین یک نقشه در قالب انعقاد یک تفاهم نامه مشترک به توافق رسیدند.
 ١١:٣٢ - 1401/09/02 - نظرات : ٠متن کامل >>
جلسه کمیته سنجش مهارت و صلاحیت حرفه ای برگزار گردید.
به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان قزوین : جلسه کمیته سنجش مهارت و صلاحیت حرفه ای با حضور حجت الاسلام والمسلمین سید محمود عرب مدیر کل و دیگر اعضای کمیته برگزار گردید. در این جلسه مشکلات به وجود آمده در پورتال و نحوه ی اجرای آزمون آنلاین و آزمون عملی بررسی و همچنین در خصوص سند حرفه به بحث و تبادل نظر پرداخته شد. درادامه این جلسه در رابطه با آزمون دبیرستان های کار و دانش استان گفتگو شد و نیز مصوب شد شورای طراحی پروژه های عملی وآزمون های کتبی به شورای مربیان استان واگذار گردد و همچنین در خصوص نحوه ی برگزاری آزمون های آنلاین ، استانداردهای سند حرفه در سطح استان تصمیماتی اخذ گردید.
 ١١:١٠ - 1401/09/02 - نظرات : ٠متن کامل >>
مراسم افتتاح رویداد ماهرانه دانش آموزی با عنوان «ماهرانه»
مراسم افتتاح رویداد ماهرانه دانش آموزی با عنوان «ماهرانه» با حضور حجت الاسلام والمسلمین سید محمود عرب مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان قزوین با هدف راه اندازی کسب و کارهای مجازی ویژه دانش آموزان استانهای قزوین، گیلان و زنجان در مرکز رشد دانشگاه آزاد اسلامی قزوین برگزار شد از همین رو رویداد ماهرانه در راستای بسترسازی برای دانش آموزان در جهت ارایه ایده مشخص و آزاد با توجه به نیازهای آینده و با در نظر گرفتن زیست بوم و آمایش سرزمینی اجرا شد.
 ١١:٥٦ - 1401/08/30 - نظرات : ٠متن کامل >>
مدیر کل فنی وحرفه استان قزوین از رویداد و نمایشگاه معرفی ظرفیت ها و دستاوردهای با عنوان «شبکه جوانان رضوی / اینجا جوان نفس میکشد» بازدید کرد.
مدیر کل فنی و حرفه ای استان قزوین حجت الاسلام و المسلمین سید محمود عرب از نمایشگاه معرفی ظرفیت باعنوان «شبکه جوانان رضوی / اینجا جوان نفس میکشد» که درتاریخ ۱۴۰۱/۰۸/۲۵ درسالن آمفی تئاتر سازمان فرهنگی ، اجتماعی و ورزشی شهرداری قزوین بازدید بعمل آورد. ایشان ضمن قدردانی از عوامل برگزاری نمایشگاه ابراز داشت: این دستاورد ها برای تقویت اعتقادات جوانان و حل مسائل فکری روز با روشهای نوین از تاثیر بالایی برخوردار خواهد بود.
 ١١:٤٦ - 1401/08/30 - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>

بازديدکنندگان اين صفحه: 862069 | بازديدکنندگان امروز: 567 | کل بازديدکنندگان: 6716035 | بازديدکنندگان آنلاین: 3 | زمان بارگزاري صفحه: 1.6241 ثانيه