» جستجو در سایت
جستجوی پیشرفته جستجو در وب
منو اصلی
 
اخبار > مربیان مراکز دولتی و آموزشگاه های آزاد فنی و حرفه ای کشور در فاز سوم اولویت واکسیناسیون کووید19 قرار دارند


    نسخه چاپي           ارسال به دوست

  مربیان مراکز دولتی و آموزشگاه های آزاد فنی و حرفه ای کشور در فاز سوم اولویت واکسیناسیون کووید19 قرار دارند
 
 

بنابر اعلام معاونت بهداشت، وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی، مربیان مراکز دولتی و آموزشگاه های آزاد فنی و حرفه ای کشور به عنوان مشاغل آموزشی(مشاغل حساس) در فاز سوم اولویت واکسیناسیون کووید19 قرار دارند.

به گزارش روابط عمومی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، علیرضا رئیسی، معاون بهداشت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، در پاسخ به مکاتبه علی اوسط هاشمی، رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور مبنی بر در اولویت قراردادن مربیان سازمان آموزش فنی و حرفه ای در تزریق واکسن کرونا، اعلام کرد: مربیان مراکز آموزش فنی و حرفه ای بخش دولتی و آموزشگاه های آزاد سازمان همچون مشاغل آموزشی ( مشاغل حساس ) در فاز سوم اولویت واکسیناسیون قراردارند.

علیرضا رئیسی تصریح کرد: براساس  سند ملی گسترش واکسیناسیون کرونا مصوب ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا، مشاغل آموزشی در فاز سوم واکسیناسیون(مشاغل حساس) قرار گرفته اند.

شایان ذکر است، علی اوسط هاشمی، معاون وزیرتعاون و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، 26 اردیبهشت ماه سال جاری طی مکاتبه ای، از ستاد ملی مقابله با کووید19 خواسته بود تا مربیان مراکز دولتی و آموزشگاه های آزاد فنی و حرفه ای در اولویت دریافت واکسیناسیون کرونا قرار گیرند.

علی اوسط هاشمی، در مکاتبه خود به این نکته پرداخته بود که بخش بیشتر ساعات تدریس مربیان سازمان آموزش فنی و حرفه ای به آموزش های عملی و حضوری  اختصاص دارد و انتقال مهارت توسط مربیان آموزش فنی و حرفه ای در تمام طول سال به صورت حضوری و بی وقفه است به طوری که این قشر حتی تعطیلات تابستانی ندارند و لازم است همانند معلمان شاغل در آموزش و پرورش در اولویت دریافت واکسیناسیون قرار گیرند.

هاشمی در ادامه از مربیان آموزش فنی و حرفه ای، به عنوان تلاشگران عرصه مهارت آموزی برای ارتقای اقتصاد و تولید یاد نموده و ضمن تقدیر از جهادگران مبارزه با این ویروس منحوس از ستاد ملی مقابله با کووید 19 خواسته است تا تمهیدات لازم را برای در اولویت قرار دادن مربیان مراکز دولتی و آموزشگاه های فنی و حرفه ای آزاد در تزریق واکسن کرونا فراهم سازند.

  
   تاریخ درج خبر : 1400/03/11   |   ساعت درج خبر : ١٣:٠٢   |   تعداد نمایش خبر : 237


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
تاریخ آخرین بروز رسانی: 1401/04/13 | بازديدکنندگان اين صفحه: 710693 | بازديدکنندگان امروز: 47 | کل بازديدکنندگان: 6534503 | بازديدکنندگان آنلاین: 2 | زمان بارگزاري صفحه: 0.5500 ثانيه
مسئولیت محتوای اخبار به عهده روابط عمومی و اطلاعات درج شده در هر بخش به عهده مدیر مربوطه می باشد. طراحی، اجرا، پشتیبانی: مدیریت فناوری ارتباطات و اطلاعات
Copyright © 2008 IRAN TVTO . All rights reserved