"سال 1400 سال تولید ،پشتیبانی ها و موانع زدایی ها"
   » جستجو در سایت
جستجوی پیشرفته جستجو در وب
منو اصلی
 
اوقات شرعی
عنوان
 

سامانه جامع پاسخگویی به شکایات مردمی وزارت تعاون ،کار ورفاه اجتماعی

 


 
 

 


 

 
 
 
 
 • سال تولید، پشتیبانی و موانع زدایی
  مقام معظم رهبری سال 1400 را سال تولید، پشتیبانی و موانع زدایی نامگذاری کرد.

 • تفاهم نامه همکاری بین سازمان آموزش فنی وحرفه‌ای کشور و استانداری قزوین منعقد شد.
  به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان قزوین ، هدایت الله جمالی پور روز دوشنبه در آیین عقد تفاهم نامه همکاری میان استانداری قزوین و سازمان آموزش فنی و حرفه ای افزود: آموزش مهارت به اقشار در معرض آسیب می تواند آسیب های اجتماعی را کاهش داده و بخش مهمی از مشکل بیکاری در جامعه را مرتفع کند. استاندار قزوین خاطرنشان کرد: دولت تدبیر و امید از طریق گسترش آموزش های مهارتی به ویژه در بخش سکونتگاه های غیررسمی و روستاها و در زندان ها و پادگان ها و مراکز تولیدی به اشتغالزایی و ایجاد فرصت های شغلی برای مهارت آموزان و جویندگان کار کمک های زیادی کرده است.

 • تبریک مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان به مناسبت حلول ماه مبارک رمضان
  بنام خداوند رحمان و رحیم همکاران ارجمندم سلام ؛ اینک که در آستانه ماه مبارک رمضان ، ماه نزول قرآن ، ماه خودسازی و عبادت قرار گرفته ایم ، ضمن تبریک حلول این ماه جلیل به یکایک همکاران ، امید آن دارم که از فیوضات و برکات این ماه حداکثر بهره برداری شود. بخصوص در ایام لیالی قدر که فرصت ذیقیمتی است برای استغفار و طللب حلالیت ، از خداوند منان آرزوی قبولی طاعات و عبادات همه ی عزیزان را داشته و التماس دعا دارم . به برکت ماه مبارک مبلغی نا چیز جهت تهیه سبد ماه مبارک تقدیم می گردد. عزت نفس متعالی و طبع تان منیع با احترام محسن مددی 24/1/1400

 • نقش آموزش های فنی و حرفه ای در راستای پشتیبانی از تولید و ارتقا و بهبود کیفیت تولید
  با تبریک سال نو به فعالان و تلاشگران عرصه ی تولید و اشتغال مغتنم است از فرصت ایجاد شده بر اساس رهنمون های رهبر فرزانه که سال 1400 به سال تولید، پشتیبانی و موانع زدایی نامیده شده است، نقش آموزش های فنی و حرفه ای در راستای پشتیبانی از تولید و ارتقاء و بهبود کیفیت تولید بسیار پررنگ تر و حاِیز اهمیت خواهد بود .

آخرین اخبار
به مناسبت درگذشت همکار فقیدمان، مرحومه مغفوره《سرکار خانم اشرف دودانگه》، مدیر و موسس آموزشگاه آزاد فنی و حرفه ای شهرستان البرز، استان قزوین
پیام تسلیت علی‌اوسط هاشمی‌، معاون وزير تعاون و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور
《انا لله و انا الیه راجعون》 قلوب مملو از نور ایمان به حضرت حق را زوالی نیست و طنین آوای دوستداران نیکی و عشق به هم‌نوعان، همیشگی و جاودان است. با سلام و تسلیت درگذشت اندوه‌بار مرحومه مغفوره《سرکار خانم اشرف دودانگه》همکار ارجمندمان در بخش خصوصی، مدیر و موسس آموزشگاه آزاد فنی وحرفه‌ای بهاره، شهرستان البرز، استان قزوین را حضور خانواده محترم ایشان، همکاران ارجمند و دیگر وابستگان تسليت عرض نموده و از درگاه حضرت احديت، برای آن مرحومه، غفران و رحمت الهی و براي بازماندگان شکیبایی مسئلت مي‌نمايم.
 ١١:١٦ - 1400/02/01 - نظرات : ٠متن کامل >>
پیام تسلیت مدیرکل در پی در گذشت مدیر و موسس آموزشگاه فنی و حرفه ای بهاره
انالله و انا الیه راجعون براستی که بازگشت همه بسوی اوست خبر ناگوار درگذشت موسس و مدیر و مربی شایسته ، توانمند و دلسوز سرکار خانم اشرف دودانگه موسس آموزشگاه فنی و حرفه ای بهاره شهرستان البرز استان قزوین موجب تاسف و تالم همه ما گردید.بر خود وظیفه میدانم با عرض تسلیت به خانواده محترم و فرزندان بزرگوار ایشان از درگاه باریتعالی برای آن مرحومه غفران ، رحمت و علو درجات استدعا نمایم. بی شک تلاش این عزیز از دست رفته در اشاعه فرهنگ مهارت آموزی و توفیق ایشان در تربیت شاگردان فراوان طی سالهای خدمتشان، منشا خیر برای همشهریانش بوده و هرگز فراموش نخواهد شد. روحش شاد و یادش گرامی باشد.
 ١١:٠١ - 1400/02/01 - نظرات : ٠متن کامل >>
تقدیر از مدیر و موسس نمونه استانی در سال 1399
به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان قزوین ؛در اولین جلسه هیات نظارت استان در سال 1400که با حضور محسن مددی مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان و ساسان حاتمی معاون آموزش و پژوهش و برنامه ریزی ،مریم محمودی معاون اداری و مالی و اسدی غنچه رئیس اداره موسسات کارآموزی آزاد در دفتر مدیریت اداره کل برگزار شد با اهدا لوح تقدیر مدیر کل به خانمها کاظمی و شریفی بعنوان موسس و مدیر نمونه استانی در سال 99 تقدیر شد.
 ١٠:٥٧ - 1400/02/01 - نظرات : ٠متن کامل >>
رجب رحمانی عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی؛
مهارت در تمامی حوزه ها نیاز اصلی است
به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان قزوین : در نشست تفاهم‌نامه ارتقای مهارت‌آموزی کارجویان و جمعیت فعال شاغل در استان قزوین میان علی‌اوسط‌ هاشمی معاون وزیر کار و رئیس سازمان آموزش فنی‌ و حرفه‌ای کشور و هدایت‌الله جمالی‌پور استاندار قزوین ،مهندس رجب رحمانی ،محسن مددی مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان قزوین، حمیدرضا خانپور مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی استان، حسین فیروزی معاون توسعه مدیریت و منابع، ناهید مسلمی معاون پژوهش، برنامه ریزی و سنجش مهارت سازمان و رضا نصری مدیرکل حوزه ریاست و حقوقی، روابط عمومی و امور بین الملل نیز حضور داشتند.
 ١٠:٣٠ - 1400/02/01 - نظرات : ٠متن کامل >>
تفاهم نامه همکاری بین سازمان آموزش فنی وحرفه‌ای کشور و استانداری قزوین منعقد شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان قزوین ، هدایت الله جمالی پور روز دوشنبه در آیین عقد تفاهم نامه همکاری میان استانداری قزوین و سازمان آموزش فنی و حرفه ای افزود: آموزش مهارت به اقشار در معرض آسیب می تواند آسیب های اجتماعی را کاهش داده و بخش مهمی از مشکل بیکاری در جامعه را مرتفع کند. استاندار قزوین خاطرنشان کرد: دولت تدبیر و امید از طریق گسترش آموزش های مهارتی به ویژه در بخش سکونتگاه های غیررسمی و روستاها و در زندان ها و پادگان ها و مراکز تولیدی به اشتغالزایی و ایجاد فرصت های شغلی برای مهارت آموزان و جویندگان کار کمک های زیادی کرده است.
 ١٣:٠٩ - 1400/01/30 - نظرات : ٠متن کامل >>
تصویب کلیات لایحه نحوه کمک‌های اشخاص حقیقی و حقوقی به سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور
نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز یکشنبه، ۲۹ فروردین مجلس شورای اسلامی، با کلیات 《لایحه نحوه کمک های اشخاص حقیقی و حقوقی به سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور》موافقت کردند. به گزارش روابط عمومی سازمان آموزش فنی وحرفه‌ای کشور به نقل از خبرگزاری خانه ملت، نمایندگان در نشست علنی (یکشنبه، ۲۹ فروردین ماه) مجلس شورای اسلامی، با کلیات 《لایحه نحوه کمک های اشخاص حقیقی و حقوقی به سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور》 با ۱۶۸ رأی موافق، ۲۹ رأی مخالف و ۳ رأی ممتنع از مجموع ۲۴۸ نماینده حاضر در صحن موافقت کردند.
 ١٢:٣٠ - 1400/01/30 - نظرات : ٠متن کامل >>
دوره آموزشی نرم افزار آفیس ویژه نابینایان امسال برای نخستین بار در کشور در قزوین برگزار شد.
تشکیل اولین کارگروه تدوین استاندارد آموزشی مهارت در خوشه صنعت
تبریک مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان به مناسبت حلول ماه مبارک رمضان
آغاز ثبت نام دوره هاي آموزشي سه ماهه سوم در مركز خواهران قزوین
دیدار مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان قزوین با خانواده های شهدا
آقاي علي بنايي كارمند نمونه سال96 شهرستان تاكستان شد.
تجدید میثاق کارکنان مرکز برادران تاکستان با آرمان‌های والای شهیدان
مديركل با شركت در شوراي اداري مركز بويين زهرا، عملكردآموزشي بيش از 105هزارنفرساعتي اين مركز را رضايت بخش خواند.
كارگاه "شهروند الکترونیک" ویژه کارآموزان بسیج سازندگی در مرکزخواهران قزوين افتتاح شد.
نماینده قزوین، البرز و آبیک درمجلس شورای اسلامی: فرآیندهای مهارت منجر به اشتغال، بدون رابطه تنگاتنگ سه ارگان تعاون، کار و رفاه اجتماعی و آموزش فني و حرفه اي پایدار نخواهد بود.
مراسم گرامیداشت بیست و هشتمین سالگرد ارتحال ملکوتی معمار کبیر انقلاب اسلامی ایران حضرت امام خمینی(ره) در مرکز 2 خوهران البرز برگزار شد .
رييس مركز خواهران قزوین: آموزش نجاتگری و امدادگری در بروز حوادث، موجب بازگرداندن بهداشت روانی اعضای آسیب پذیر خانواده خواهد بود.
نشست صمیمی کارکنان مرکز برادران البرز با مدیرکل
پنج شنبه ٠٢ ارديبهشت ١٤٠٠
تصویر روز

 
 

 

 

 

 

  

RSS
نظرسنجی
کیفیت سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

مفید و کاربردی
به طور کلی از سایت راضی هستم
تا حدودی مفید
نیاز به بازبینی دوباره

تاریخ آخرین بروز رسانی: 1400/02/01 | بازديدکنندگان اين صفحه: 435 | بازديدکنندگان امروز: 290 | کل بازديدکنندگان: 5930974 | بازديدکنندگان آنلاین: 2 | زمان بارگزاري صفحه: 0.8920 ثانيه
مسئولیت محتوای اخبار به عهده روابط عمومی و اطلاعات درج شده در هر بخش به عهده مدیر مربوطه می باشد. طراحی، اجرا، پشتیبانی: مدیریت فناوری ارتباطات و اطلاعات
Copyright © 2008 IRAN TVTO . All rights reserved