» جستجو در سایت
جستجوی پیشرفته جستجو در وب
منو اصلی
 
اخبار


دیدار رییس مرکز آموزش فنی و حرفه ای آبیک با بخشدار بخش مرکزی آبیک درخصوص ارائه آموزشها در شهرهای جدید زیاران و قشلاق
این دیدار که در دفتر چگینی بخشدار مرکزی صورت گرفت ، قجری رییس مرکز شماره 9 آبیک با اشاره به شهر شدن زیاران و قشلاق و انتظارات مردم و مسئولین این دو شهر از فنی وحرفه ای جهت ارائه آموزشهای مهارتی بیان داشتت: یکی از رسالت های سازمان آموزش فنی و حرفه ای توانمند سازی جوانان و بانوان است و به طور ویژه برگزاری دوره ها در شهرها و روستاهای کم برخوردارمی باشد که این مهم با همکاری ومشارکت سایر دستگاهها قابل انجام است لذا فنی وحرفه ای خواستار برگزاری جلسه ای باحضور مسئولین این دو شهر و کلیه مشارکت کنندگان در امر آموزش میباشد.
 ٠٩:٥٧ - 1399/10/30 - نظرات : ٠متن کامل >>
اجرای پروژه عملی کارآموزان جوشکاری مرکز 1 با پروژه واقعی در مرکز 2
رئیس مرکز برادران البرز از اجرای آزمونهای مهارت فنی و حرفه ای به صورت پروژه محور در این مرکز خبر داد. به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان قزوین ؛ علی طاهرخانی رئیس مرکز برادران البرز با اشاره به تصویب آیین نامه سنجش عملکردی پروژه محور در شورای سیاست گزاری سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور ، گفت: آزمون جوشکاری کارآموزان این مرکز،طراحی ، ساخت و نصب میزهای کار عملی درکارگاههای مرکز۲ خواهران انجام شد.
 ٠٩:٥٣ - 1399/10/30 - نظرات : ٠متن کامل >>
انتصاب سرپرست معاونت اداری و پشتیبانی
به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان قزوین، محسن مددی ، مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان قزوین، طی ابلاغی، خانم مریم محمودی را به عنوان سرپرست معاونت اداری و پشتیبانی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان قزوین، منصوب کرد. بنا به این گزارش ،مراسم معارفهء سرپرست معاونت اداری و پشتیبانی با حضور معاون اداره آموزش ،پژوهش و برنامه ریزی ،حراست و روسای ستادی برگزارگردید از زحمات سید وهاب موسوی در مدت معاونت تقدیر و تشکر گردید.
 ١٧:٢٤ - 1399/10/29 - نظرات : ٠متن کامل >>
شهادت حضرت زهرا(س) تسلیت
شهادت حضرت زهرا(س) تسلیت
 ١١:٣٥ - 1399/10/28 - نظرات : ٠متن کامل >>
اجرای اولین دوره آموزشی طرح مکعب(مهارت، کارآفرینی و علم بازار) در استان قزوین
به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان قزوین : اولین دوره آموزشی طرح مکعب (مهارت ،کارآفرینی و علم بازار ) که کار آموزان در انتهایی دوره مهارتی خود می گذرانند و برای کارآموزان مکانیک خودرو مرکز آبیک در قالب دوره مهارت آموزی ویژه برنامه ریزی و اجرا گردید. شایان ذکر است طرح مکعب شامل:آمادگی وتصمیم راسخ برای ورود به دنیای کسب وکار،کارآفرینی،-نوآوری و ایده یابی،-شناسایی وارزیابی فرصت های کارآفرینی،-طرح کسب وکار ومنابع تامین سرمایه،-تاسیس و راه اندازی کسب وکار،-تثبیت و اداره کسب وکار که در این طرح کارآموزان با این مباحث آشنا می گردند، تا بتوانند ضمن فراگیری آموزشهای مهارتی و اخذ گواهینامه فنی ،مباحث کارآفرینی وکسب وکار را جهت ورود به بازار کار و ایجاد اشتغال پایدار بیاموزند.
 ٠٩:٥٨ - 1399/10/23 - نظرات : ٠متن کامل >>
اولین گردهمایی مدیران آموزش شرکتهای صنعتی
به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان قزوین : اولین گردهمایی مدیران آموزش تعدادی از واحدهای صنعتی و تولیدی ، کاریابی ها و فعالان بخش صنوف ، در مرکزشماره 1 برادران البرز برگزار شد. در این گردهمایی ساسان حاتمی معاون آموزش ، پژوهش و برنامه ریزی پیرامون راهبردهای آموزش و توان افزایی سخنان خود را ارائه نمود. وی پذیرش تحولات اخیر و پیشرفت جهان امروز را غیرقابل اجتناب دانست و بر توانمندسازی و آموزش سرمایه انسانی تأکید کرد و گفت: «توانمندسازی و آموزش، اساسی ترین چرخ پیشبرد زندگی و منبع اصلی تأمین نیروهای متخصص است.
 ٠٩:١٩ - 1399/10/23 - نظرات : ٠متن کامل >>
در چهارمین مجمع عمومی سازمان آسیایی مهارت تصویب شد؛ عضویت رسمی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور به نمایندگی جمهوری اسلامی ایران در سازمان آسیایی مهارت
به گزارش روابط عمومی سازمان آموزش فنی وحرفه ای کشور، به نقل از معاونت پژوهش، برنامه ریزی و سنجش مهارت، در چهارمین مجمع عمومی سازمان آسیایی مهارت که 15 آذر ماه سال جاری برگزار شد، سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور به نمایندگی جمهوری اسلامی ایران به عضویت رسمی این سازمان درآمد.
 ١٢:٢٥ - 1399/10/22 - نظرات : ٠متن کامل >>
تجلیل ازمدیران کل اسبق اداره آموزش فنی و حرفه ای استان قزوین
به گزارش روابط عمومی اداره‌کل آموزش فنی و حرفه ای استان قزوین ،مراسم تجلیل و تقدیر از 8 نفر از مدیران اسبق اداره کل آموزش فنی و حرفه ای با حضور دکتر قبادی معاون هماهنگی اقتصادی استاندار در سالن آرمانی برگزار شد. عیسی قبادی معاون هماهنگی امور اقتصادی استان قزوین با ابراز خرسندی از برگزاری این مراسم عنوان کرد :قدرشناسی و قدر دانی بذری است که باید در جامعه پاشیده شود و محصول آن انسجام و پایداری و دلبستگی است اگر در جامعه ای بذر قدردانی و بستر قدر شناسی فراهم شود آن جامعه دارای انسجام و همبستگی است و دارای سرمایه اجتماعی و نظم اجتماعی نیز می باشد.
 ١١:٤٠ - 1399/10/22 - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>

تاریخ آخرین بروز رسانی: 1399/11/01 | بازديدکنندگان اين صفحه: 165100 | بازديدکنندگان امروز: 428 | کل بازديدکنندگان: 5797822 | بازديدکنندگان آنلاین: 3 | زمان بارگزاري صفحه: 0.6431 ثانيه
مسئولیت محتوای اخبار به عهده روابط عمومی و اطلاعات درج شده در هر بخش به عهده مدیر مربوطه می باشد. طراحی، اجرا، پشتیبانی: مدیریت فناوری ارتباطات و اطلاعات
Copyright © 2008 IRAN TVTO . All rights reserved