سال 1399 " جهش تولید "
   » جستجو در سایت
جستجوی پیشرفته جستجو در وب
منو اصلی
 
اوقات شرعی
عنوان
 

سامانه جامع پاسخگویی به شکایات مردمی وزارت تعاون ،کار ورفاه اجتماعی

 


 
 

 


 

 
 
 
 
 • "سال جهش تولید "
  مقام معظم رهیری ؛ سال 99 را"سال جهش تولید " نامگذاری کردند.

 • شهادت حضرت زهرا(س) تسلیت
  شهادت حضرت زهرا(س) تسلیت

 • تجلیل ازمدیران کل اسبق اداره آموزش فنی و حرفه ای استان قزوین
  به گزارش روابط عمومی اداره‌کل آموزش فنی و حرفه ای استان قزوین ،مراسم تجلیل و تقدیر از 8 نفر از مدیران اسبق اداره کل آموزش فنی و حرفه ای با حضور دکتر قبادی معاون هماهنگی اقتصادی استاندار در سالن آرمانی برگزار شد. عیسی قبادی معاون هماهنگی امور اقتصادی استان قزوین با ابراز خرسندی از برگزاری این مراسم عنوان کرد :قدرشناسی و قدر دانی بذری است که باید در جامعه پاشیده شود و محصول آن انسجام و پایداری و دلبستگی است اگر در جامعه ای بذر قدردانی و بستر قدر شناسی فراهم شود آن جامعه دارای انسجام و همبستگی است و دارای سرمایه اجتماعی و نظم اجتماعی نیز می باشد.

 • در چهارمین مجمع عمومی سازمان آسیایی مهارت تصویب شد؛ عضویت رسمی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور به نمایندگی جمهوری اسلامی ایران در سازمان آسیایی مهارت
  به گزارش روابط عمومی سازمان آموزش فنی وحرفه ای کشور، به نقل از معاونت پژوهش، برنامه ریزی و سنجش مهارت، در چهارمین مجمع عمومی سازمان آسیایی مهارت که 15 آذر ماه سال جاری برگزار شد، سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور به نمایندگی جمهوری اسلامی ایران به عضویت رسمی این سازمان درآمد.

 • فراخوان نخستین جشنواره مد لباس مشاغل
  مهلت ثبت نام و تحویل آثار از 5 آذر ماه لغایت 1بهمن ماه و ارسال طرحها از سایت www.khanetarahanqa.ir امکان پذیر خواهد بود

آخرین اخبار
اجرای اولین دوره آموزشی طرح مکعب(مهارت، کارآفرینی و علم بازار) در استان قزوین
به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان قزوین : اولین دوره آموزشی طرح مکعب (مهارت ،کارآفرینی و علم بازار ) که کار آموزان در انتهایی دوره مهارتی خود می گذرانند و برای کارآموزان مکانیک خودرو مرکز آبیک در قالب دوره مهارت آموزی ویژه برنامه ریزی و اجرا گردید. شایان ذکر است طرح مکعب شامل:آمادگی وتصمیم راسخ برای ورود به دنیای کسب وکار،کارآفرینی،-نوآوری و ایده یابی،-شناسایی وارزیابی فرصت های کارآفرینی،-طرح کسب وکار ومنابع تامین سرمایه،-تاسیس و راه اندازی کسب وکار،-تثبیت و اداره کسب وکار که در این طرح کارآموزان با این مباحث آشنا می گردند، تا بتوانند ضمن فراگیری آموزشهای مهارتی و اخذ گواهینامه فنی ،مباحث کارآفرینی وکسب وکار را جهت ورود به بازار کار و ایجاد اشتغال پایدار بیاموزند.
 ٠٩:٥٨ - 1399/10/23 - نظرات : ٠متن کامل >>
اولین گردهمایی مدیران آموزش شرکتهای صنعتی
به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان قزوین : اولین گردهمایی مدیران آموزش تعدادی از واحدهای صنعتی و تولیدی ، کاریابی ها و فعالان بخش صنوف ، در مرکزشماره 1 برادران البرز برگزار شد. در این گردهمایی ساسان حاتمی معاون آموزش ، پژوهش و برنامه ریزی پیرامون راهبردهای آموزش و توان افزایی سخنان خود را ارائه نمود. وی پذیرش تحولات اخیر و پیشرفت جهان امروز را غیرقابل اجتناب دانست و بر توانمندسازی و آموزش سرمایه انسانی تأکید کرد و گفت: «توانمندسازی و آموزش، اساسی ترین چرخ پیشبرد زندگی و منبع اصلی تأمین نیروهای متخصص است.
 ٠٩:١٩ - 1399/10/23 - نظرات : ٠متن کامل >>
تجلیل ازمدیران کل اسبق اداره آموزش فنی و حرفه ای استان قزوین
به گزارش روابط عمومی اداره‌کل آموزش فنی و حرفه ای استان قزوین ،مراسم تجلیل و تقدیر از 8 نفر از مدیران اسبق اداره کل آموزش فنی و حرفه ای با حضور دکتر قبادی معاون هماهنگی اقتصادی استاندار در سالن آرمانی برگزار شد. عیسی قبادی معاون هماهنگی امور اقتصادی استان قزوین با ابراز خرسندی از برگزاری این مراسم عنوان کرد :قدرشناسی و قدر دانی بذری است که باید در جامعه پاشیده شود و محصول آن انسجام و پایداری و دلبستگی است اگر در جامعه ای بذر قدردانی و بستر قدر شناسی فراهم شود آن جامعه دارای انسجام و همبستگی است و دارای سرمایه اجتماعی و نظم اجتماعی نیز می باشد.
 ١١:٤٠ - 1399/10/22 - نظرات : ٠متن کامل >>
۲ میلیارد ریال به مرکز آموزش مهارت‌های نوین قزوین اختصاص یافت
مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان قزوین گفت: ۲ میلیارد ریال از اعتبارات این دستگاه برای مرکز آموزش‌های مهارتی نوین استان اختصاص یافته است. محسن مددی در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: این مرکز یا دپارتمان امسال با هدف ارایه آموزشهای نوین مهارتی در زمینه های سواد دیجیتال و تولید محتوای متنی، صوتی، تصویری و ویدئویی در مجتمع آموزش مهارتهای پیشرفته شهید چمران محمدیه راه اندازی شده است.
 ٠٩:٣٠ - 1399/10/21 - نظرات : ٠متن کامل >>
گلخانه هوشمند آموزش مهارت‌های کشاورزی در قزوین ایجاد می‌شود
مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان قزوین گفت: گلخانه هوشمند برای آموزش مهارت‌های کشاورزی به متقاضیان در مرکز شماره چهار فنی و حرفه‌ای استان واقع در روستای خوزنین بوئین زهرا ایجاد می‌شود. محسن مددی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: امیدواریم با تأمین اعتبارات لازم تا سال آینده این مرکز را به کانون ارائه آموزش‌های کشاورزی به متقاضیان در استان تبدیل کنیم.
 ٠٩:٠٦ - 1399/10/21 - نظرات : ٠متن کامل >>
نماینده مردم قزوین،آبیک و البرز در مجلس شورای اسلامی گفت
فنی و حرفه ای بابستر سازی وآموزش مهارت باید جامعه رابه سوی هر ایرانی یک مهارت سوق دهد
نماینده مردم قزوین،آبیک و البرز در مجلس شورای اسلامی گفت: یکی از راههای اساسی و مهم برای کاستن معضل بیکاری در جامعه توجه بیشتر جوانان و افراد به کسب مهارت و دانش فنی است . فنی و حرفه ای متولی اشتغال نیست ولی می تواند بستر سازی کند و در این حوزه از وزن زیاد و نقش مهمی برخوردار است
 ١٢:١١ - 1399/10/16 - نظرات : ٠متن کامل >>
آموزشهای نوین مهارتی یکی از اهداف آموزش فنی و حرفه ای است
ارتقای دانش فنی مهارت جویان قزوین در صنعت خودرو هدف‌گذاری شد
برگزاری جشنواره یلدای ماهرانه
آغاز ثبت نام دوره هاي آموزشي سه ماهه سوم در مركز خواهران قزوین
دیدار مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان قزوین با خانواده های شهدا
آقاي علي بنايي كارمند نمونه سال96 شهرستان تاكستان شد.
تجدید میثاق کارکنان مرکز برادران تاکستان با آرمان‌های والای شهیدان
مديركل با شركت در شوراي اداري مركز بويين زهرا، عملكردآموزشي بيش از 105هزارنفرساعتي اين مركز را رضايت بخش خواند.
كارگاه "شهروند الکترونیک" ویژه کارآموزان بسیج سازندگی در مرکزخواهران قزوين افتتاح شد.
نماینده قزوین، البرز و آبیک درمجلس شورای اسلامی: فرآیندهای مهارت منجر به اشتغال، بدون رابطه تنگاتنگ سه ارگان تعاون، کار و رفاه اجتماعی و آموزش فني و حرفه اي پایدار نخواهد بود.
مراسم گرامیداشت بیست و هشتمین سالگرد ارتحال ملکوتی معمار کبیر انقلاب اسلامی ایران حضرت امام خمینی(ره) در مرکز 2 خوهران البرز برگزار شد .
رييس مركز خواهران قزوین: آموزش نجاتگری و امدادگری در بروز حوادث، موجب بازگرداندن بهداشت روانی اعضای آسیب پذیر خانواده خواهد بود.
نشست صمیمی کارکنان مرکز برادران البرز با مدیرکل
دوشنبه ٢٩ دی ١٣٩٩
تصویر روز

 


 

 

 

 

 

 

RSS
نظرسنجی
کیفیت سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

مفید و کاربردی
به طور کلی از سایت راضی هستم
تا حدودی مفید
نیاز به بازبینی دوباره

تاریخ آخرین بروز رسانی: 1399/10/28 | بازديدکنندگان اين صفحه: 2656 | بازديدکنندگان امروز: 129 | کل بازديدکنندگان: 5794196 | بازديدکنندگان آنلاین: 4 | زمان بارگزاري صفحه: 1.4241 ثانيه
مسئولیت محتوای اخبار به عهده روابط عمومی و اطلاعات درج شده در هر بخش به عهده مدیر مربوطه می باشد. طراحی، اجرا، پشتیبانی: مدیریت فناوری ارتباطات و اطلاعات
Copyright © 2008 IRAN TVTO . All rights reserved