سال 1399 " جهش تولید "
   » جستجو در سایت
جستجوی پیشرفته جستجو در وب
منو اصلی
 
اوقات شرعی
عنوان
 

سامانه جامع پاسخگویی به شکایات مردمی وزارت تعاون ،کار ورفاه اجتماعی

 


 
 

 


 

 
 
 
 
 • "سال جهش تولید "
  مقام معظم رهیری ؛ سال 99 را"سال جهش تولید " نامگذاری کردند.

 • انتصاب سرپرست معاونت اداری و پشتیبانی
  به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان قزوین، محسن مددی ، مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان قزوین، طی ابلاغی، خانم مریم محمودی را به عنوان سرپرست معاونت اداری و پشتیبانی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان قزوین، منصوب کرد. بنا به این گزارش ،مراسم معارفهء سرپرست معاونت اداری و پشتیبانی با حضور معاون اداره آموزش ،پژوهش و برنامه ریزی ،حراست و روسای ستادی برگزارگردید از زحمات سید وهاب موسوی در مدت معاونت تقدیر و تشکر گردید.

 • تجلیل ازمدیران کل اسبق اداره آموزش فنی و حرفه ای استان قزوین
  به گزارش روابط عمومی اداره‌کل آموزش فنی و حرفه ای استان قزوین ،مراسم تجلیل و تقدیر از 8 نفر از مدیران اسبق اداره کل آموزش فنی و حرفه ای با حضور دکتر قبادی معاون هماهنگی اقتصادی استاندار در سالن آرمانی برگزار شد. عیسی قبادی معاون هماهنگی امور اقتصادی استان قزوین با ابراز خرسندی از برگزاری این مراسم عنوان کرد :قدرشناسی و قدر دانی بذری است که باید در جامعه پاشیده شود و محصول آن انسجام و پایداری و دلبستگی است اگر در جامعه ای بذر قدردانی و بستر قدر شناسی فراهم شود آن جامعه دارای انسجام و همبستگی است و دارای سرمایه اجتماعی و نظم اجتماعی نیز می باشد.

 • در چهارمین مجمع عمومی سازمان آسیایی مهارت تصویب شد؛ عضویت رسمی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور به نمایندگی جمهوری اسلامی ایران در سازمان آسیایی مهارت
  به گزارش روابط عمومی سازمان آموزش فنی وحرفه ای کشور، به نقل از معاونت پژوهش، برنامه ریزی و سنجش مهارت، در چهارمین مجمع عمومی سازمان آسیایی مهارت که 15 آذر ماه سال جاری برگزار شد، سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور به نمایندگی جمهوری اسلامی ایران به عضویت رسمی این سازمان درآمد.

 • جشنواره زن و مهارت در قزوین برگزار می‌شود
  مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان قزوین گفت: جشنواره زن و مهارت به مناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر و تقارن آن با روز زن در قزوین برگزار می‌شود. محسن مددی با اعلام این خبر اظهار داشت: این رخداد با همکاری استانداری و شهرداری قزوین با هدف ترویج فرهنگ مهارت آموزی بین بانوان و کشف استعدادهای مهارتی آنان برگزار می شود.

آخرین اخبار
جشنواره زن و مهارت در قزوین برگزار می‌شود
مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان قزوین گفت: جشنواره زن و مهارت به مناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر و تقارن آن با روز زن در قزوین برگزار می‌شود. محسن مددی با اعلام این خبر اظهار داشت: این رخداد با همکاری استانداری و شهرداری قزوین با هدف ترویج فرهنگ مهارت آموزی بین بانوان و کشف استعدادهای مهارتی آنان برگزار می شود.
 ٠٩:٥٧ - 1399/11/07 - نظرات : ٠متن کامل >>
تفاهـم نامه همكاري فـي مابين موسسه مهر علوی و اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان قزوین منعقد گردید .
به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان قزوین : به منظور ايجاد، اجرا، گسترش و ترویج فرهنگ اشتغالزایی- کارآفرینی و آموزشي و استعداد یابی و همكاريهاي فيمابين، تفاهم نامه همکاری ما بین ادار کل آموزش فنی و حرفه ای استان قزوین به نمایندگی آقای محسن مددی و مؤسسه خانه مهر علوی قزوین به نمايندگي آقای وحید فرجادفربه ر منعقد گردید
 ٠٩:٤٣ - 1399/11/07 - نظرات : ٠متن کامل >>
برگزاری آزمون 957 نفر در مراکز آموزش فنی و حرفه ای قزوین
محسن مددی مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان قزوین، از برگزاری هشتمین مرحله آزمون سراسري هماهنگ هشتمین مرحله هماهنگ با حضور 478 نفر، چهارمین مرحله صنعت ساختمان با حضور 422 نفر، چهارمین مرحله تفاهم نامه با حضور 57 نفر در حوزه های مراکز تابعه ی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان قزوین در روز پنج شنبه 2بهمن ماه سال جاري خبر داد. به گزارش روابط عمومي اداره کل آموزش فني و حرفه اي استان قزوین ؛ صدیقه ربیعی مدیرکل امور بانوان و خانواده از برگزاری و اجرای ازمون در مرکز خواهران قزوین بازدید کرد.
 ١١:١١ - 1399/11/02 - نظرات : ٠متن کامل >>
مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان قزوین ازموسسه آموزش عالی کاربازدید کرد
به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان قزوین ؛ محسن مددی مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای به همراه رئیس آموزش و،پزوهش و برنامه ریزی و رئیس موسسات کارآموزی آزادو رئیس مرکز محمدیه در جلسه شورای راهبردی مرکز مدیریت مهارت آموزی و مشاوره شغلی دانشگاه کار حضور داشتند. مددی ضمن ابراز خرسندی از برگزاری جلسه ،تشکیل این جلسه را برای عملیاتی نمودن تفاهم نامه همکاری فی مابین عنوان کرد و گفت : ما درصدد هستیم تا از ظرفیت هردو مجموعه جهت آموزشها از طریق حضوری و غیر حضوری بهره ببریم.
 ١٠:٤٠ - 1399/11/02 - نظرات : ٠متن کامل >>
دیدار رییس مرکز آموزش فنی و حرفه ای آبیک با بخشدار بخش مرکزی آبیک درخصوص ارائه آموزشها در شهرهای جدید زیاران و قشلاق
این دیدار که در دفتر چگینی بخشدار مرکزی صورت گرفت ، قجری رییس مرکز شماره 9 آبیک با اشاره به شهر شدن زیاران و قشلاق و انتظارات مردم و مسئولین این دو شهر از فنی وحرفه ای جهت ارائه آموزشهای مهارتی بیان داشتت: یکی از رسالت های سازمان آموزش فنی و حرفه ای توانمند سازی جوانان و بانوان است و به طور ویژه برگزاری دوره ها در شهرها و روستاهای کم برخوردارمی باشد که این مهم با همکاری ومشارکت سایر دستگاهها قابل انجام است لذا فنی وحرفه ای خواستار برگزاری جلسه ای باحضور مسئولین این دو شهر و کلیه مشارکت کنندگان در امر آموزش میباشد.
 ٠٩:٥٧ - 1399/10/30 - نظرات : ٠متن کامل >>
اجرای پروژه عملی کارآموزان جوشکاری مرکز 1 با پروژه واقعی در مرکز 2
رئیس مرکز برادران البرز از اجرای آزمونهای مهارت فنی و حرفه ای به صورت پروژه محور در این مرکز خبر داد. به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان قزوین ؛ علی طاهرخانی رئیس مرکز برادران البرز با اشاره به تصویب آیین نامه سنجش عملکردی پروژه محور در شورای سیاست گزاری سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور ، گفت: آزمون جوشکاری کارآموزان این مرکز،طراحی ، ساخت و نصب میزهای کار عملی درکارگاههای مرکز۲ خواهران انجام شد.
 ٠٩:٥٣ - 1399/10/30 - نظرات : ٠متن کامل >>
انتصاب سرپرست معاونت اداری و پشتیبانی
اجرای اولین دوره آموزشی طرح مکعب(مهارت، کارآفرینی و علم بازار) در استان قزوین
اولین گردهمایی مدیران آموزش شرکتهای صنعتی
آغاز ثبت نام دوره هاي آموزشي سه ماهه سوم در مركز خواهران قزوین
دیدار مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان قزوین با خانواده های شهدا
آقاي علي بنايي كارمند نمونه سال96 شهرستان تاكستان شد.
تجدید میثاق کارکنان مرکز برادران تاکستان با آرمان‌های والای شهیدان
مديركل با شركت در شوراي اداري مركز بويين زهرا، عملكردآموزشي بيش از 105هزارنفرساعتي اين مركز را رضايت بخش خواند.
كارگاه "شهروند الکترونیک" ویژه کارآموزان بسیج سازندگی در مرکزخواهران قزوين افتتاح شد.
نماینده قزوین، البرز و آبیک درمجلس شورای اسلامی: فرآیندهای مهارت منجر به اشتغال، بدون رابطه تنگاتنگ سه ارگان تعاون، کار و رفاه اجتماعی و آموزش فني و حرفه اي پایدار نخواهد بود.
مراسم گرامیداشت بیست و هشتمین سالگرد ارتحال ملکوتی معمار کبیر انقلاب اسلامی ایران حضرت امام خمینی(ره) در مرکز 2 خوهران البرز برگزار شد .
رييس مركز خواهران قزوین: آموزش نجاتگری و امدادگری در بروز حوادث، موجب بازگرداندن بهداشت روانی اعضای آسیب پذیر خانواده خواهد بود.
نشست صمیمی کارکنان مرکز برادران البرز با مدیرکل
چهارشنبه ٠٨ بهمن ١٣٩٩
تصویر روز

 


 

 

 

 

 

 

RSS
نظرسنجی
کیفیت سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

مفید و کاربردی
به طور کلی از سایت راضی هستم
تا حدودی مفید
نیاز به بازبینی دوباره

تاریخ آخرین بروز رسانی: 1399/11/08 | بازديدکنندگان اين صفحه: 1362 | بازديدکنندگان امروز: 535 | کل بازديدکنندگان: 5802704 | بازديدکنندگان آنلاین: 2 | زمان بارگزاري صفحه: 0.9030 ثانيه
مسئولیت محتوای اخبار به عهده روابط عمومی و اطلاعات درج شده در هر بخش به عهده مدیر مربوطه می باشد. طراحی، اجرا، پشتیبانی: مدیریت فناوری ارتباطات و اطلاعات
Copyright © 2008 IRAN TVTO . All rights reserved