عنوان ها
مهم


رییس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور:
نیاز ملی ما برای مهارت آموزی بی کران است...
رییس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور با بیان اینکه مهارت آموزی ملی پیش نیاز رشد، بهره وری و توسعه در کشور است تاکید کرد: توسعه و به روز رسانی آموزش های فنی و حرفه ای در کشور با توجه به فناوری های روز دنیا نیاز به توجه ویژه مسئولان کشور دارد. به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان قم، محمد امین سازگارنژاد معاون وزیر و رییس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در نشست مدیران ستادی و استانی سازمان فنی و حرفه ای کشور که در سالن همایش مرکز فقهی ائمه اطهار (ع) برگزار شد عنوان کرد: آموزش فنی و حرفه ای نیازمند همت و کمک مجلس شورای اسلامی است و آموزش های مهارتی می تواند به زندگی کریمانه منجر شود و از بسیاری از آسیب های اجتماعی پیشگیری کند
 ١١:٥٤ - 1396/04/24 - نظرات : ٠متن کامل >>
رييس سازمان: مهارت‌آموزی برای ارتقاء شایستگی‌های حرفه‌ای دانشجویان و فارغ التحصیلان در دانشگاه‌ها و موسسات آموزشی و پژوهشی ایجاد می‌شوند.
معاون وزير و رييس سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور، صبح سه شنبه، مورخ 20/4/96در برنامه زنده صبح با خبر – شبكه خبر سيما- به تبيين برنامه ايجاد مراكز ارتقاء شايستگي هاي حرفه اي دانشجويان (SCD) پرداخت.
 ٠٩:١٢ - 1396/04/21 - نظرات : ٠متن کامل >>
پیام تسلیت معاون وزیر و رییس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور
برگزاري مراسم بزرگداشت سومين روز شهداي حادثه تروريستي تهران
محمد امین سازگارنژاد، معاون وزیر و رییس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور طی پیامی حادثه تروريستي تهران را حضور رهبر عزیز و فرزانه ، بازماندگان این شهدای معزز و ملت شریف ايران تسلیت گفت.
 ١٣:٢٣ - 1396/03/21 - نظرات : ٠متن کامل >>
برگزاری جلسه طرح مهارت‌آموزی در محیط واقعی کار در اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان قزوین
به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان قزوین ، منصور جلیلوند در نشستی با حضور نمایندگان اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی ، تامین اجتماعی ، صنعت و معدن و تجارت برگزار شد با اشاره به اینکه طرح‌های اشتغال‌زایی همزمان با سایر نقاط کشور در استان قزوین اجرایی می شود اظهار داشت: دولت دو بسته اشتغال‌زایی تحت عنوان «مهارت‌آموزی در محیط واقعی کار و کارورزی دانش‌آموختگان دانشگاهی» ابلاغ کرده است.
 ٠٩:٤٥ - 1396/03/16 - نظرات : ٠متن کامل >>
در پي اجراي آزمون هاي سالجاري:
برگزاري اولين مرحلهء آزمون هاي كتبي الكترونيكي هماهنگ سالجاري از دوم ارديبهشت
به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان قزوين، مهندس جليلوند مديركل آموزش فني و حرفه اي استان اظهار داشت: اولين مرحلهء آزمون هاي كتبيِ الكترونيكي سالجاري، از دوم تا سيزدهم ارديبهشت ماه، در هفت حوزهء استان برگزار خواهد شد. ايشان با اشاره به نقش و اهميت ارزشيابي مهارت در اعتباربخشي به آموزش هاي فني و حرفه اي، ارتقاي كيفيت گواهينامه ها در استان صنعتي قزوين را منوط بر اجراي آموزش هاي مهارتي محور و برگزاري ارزشيابي هاي كيفيت محور دانست.
 ١٣:١٣ - 1396/01/31 - نظرات : ٠متن کامل >>
در پي فرا رسيدن ايام فاطميه؛
مسئول امور فرهنگی : آنجا كه معرفت ها به جهان پايان مي پذيرد، فاطمه آغاز مي شود.
روز چهارشنبه 11اسفندماه سالجاري مطابق با 3 جمادي الثاني 11بعد از هجرت، پس از مراسم نماز جماعت، مراسم ناله و سوگ و تعزيت در شهادت حضرت فاطمه زهرا س در اداره كل برگزار شد.
 ٠٨:٣٥ - 1395/12/15 - نظرات : ٠متن کامل >>
برگزاری نخستین جشنوارهء کشوری لباس و مد ایرانی اسلامی در اقبالیه قزوین
جشنواره کشوری مد و لباس ایرانی و اسلامی روز گذشته با حضور مریم اسلامی مدیرکل دفتر آموزشگاه های آزاد و مشارکت های مردمی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور و مسئولان استانی در مصلای امام خمینی (ره) شهر اقبالیه گشایش یافت. اشرف کاظمی دبیر تخصصی جشنواره لباس و مد ایرانی اسلامی با اشاره به اهداف برگزاری آن اظهار کرد: یکی از اهداف ما در برگزاری این جشنواره، ایجاد ارتباط هرچه بیشتر بین طراحان لباس، صنعت پوشاک و تولیدکنندگان این حوزه بود و اگر خروجی جشنواره، پنج مدل ایرانی و اسلامی باشد، جشنواره را در سوق دادن جوانان به سمت استفاده از پوشش اسلامی و ایرانی موفق می دانیم.
 ١٩:٠٣ - 1395/10/16 - نظرات : ٠متن کامل >>
كسب رتبه اول مربي آموزشگاه آزاد پيرايش مردانه آيلار به مناسبت روز كارآفريني در هفته مهارت:
سعيد اسدي مربي آموزشگاه آزاد آيلار: هنر گريم و چهره پردازي مي تواند؛ هويت فردي، شخصيت هاي تاريخي و نمادهاي يك سرزمين را به نمايش بگذارد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان قزوین، سعيد اسدي مربي جوان آموزشگاه فني و حرفه اي آزاد پيرايش مردانهء آيلار در اولين جشنواره مسابقات گريم و چهره پردازي مردانه كه از سوي اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان تهران و به مناسبت روز ملي كارآفريني و آموزش هاي فني و حرفه اي در هفته مهارت برگزار شد، از بين 70 نفر رقابت كننده، موفق به كسب رتبه اول شد.
 ١١:٥٦ - 1395/05/28 - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>





بازديدکنندگان اين صفحه: 753142 | بازديدکنندگان امروز: 382 | کل بازديدکنندگان: 3413627 | بازديدکنندگان آنلاین: 7 | زمان بارگزاري صفحه: 0.3431 ثانيه