عنوان ها
مهم


پیام تسلیت معاون وزیر و رییس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور
برگزاري مراسم بزرگداشت سومين روز شهداي حادثه تروريستي تهران
محمد امین سازگارنژاد، معاون وزیر و رییس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور طی پیامی حادثه تروريستي تهران را حضور رهبر عزیز و فرزانه ، بازماندگان این شهدای معزز و ملت شریف ايران تسلیت گفت.
 ١٣:٢٣ - 1396/03/21 - نظرات : ٠متن کامل >>
برگزاری جلسه طرح مهارت‌آموزی در محیط واقعی کار در اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان قزوین
به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان قزوین ، منصور جلیلوند در نشستی با حضور نمایندگان اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی ، تامین اجتماعی ، صنعت و معدن و تجارت برگزار شد با اشاره به اینکه طرح‌های اشتغال‌زایی همزمان با سایر نقاط کشور در استان قزوین اجرایی می شود اظهار داشت: دولت دو بسته اشتغال‌زایی تحت عنوان «مهارت‌آموزی در محیط واقعی کار و کارورزی دانش‌آموختگان دانشگاهی» ابلاغ کرده است.
 ٠٩:٤٥ - 1396/03/16 - نظرات : ٠متن کامل >>
در پي اجراي آزمون هاي سالجاري:
برگزاري اولين مرحلهء آزمون هاي كتبي الكترونيكي هماهنگ سالجاري از دوم ارديبهشت
به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان قزوين، مهندس جليلوند مديركل آموزش فني و حرفه اي استان اظهار داشت: اولين مرحلهء آزمون هاي كتبيِ الكترونيكي سالجاري، از دوم تا سيزدهم ارديبهشت ماه، در هفت حوزهء استان برگزار خواهد شد. ايشان با اشاره به نقش و اهميت ارزشيابي مهارت در اعتباربخشي به آموزش هاي فني و حرفه اي، ارتقاي كيفيت گواهينامه ها در استان صنعتي قزوين را منوط بر اجراي آموزش هاي مهارتي محور و برگزاري ارزشيابي هاي كيفيت محور دانست.
 ١٣:١٣ - 1396/01/31 - نظرات : ٠متن کامل >>
در پي فرا رسيدن ايام فاطميه؛
مسئول امور فرهنگی : آنجا كه معرفت ها به جهان پايان مي پذيرد، فاطمه آغاز مي شود.
روز چهارشنبه 11اسفندماه سالجاري مطابق با 3 جمادي الثاني 11بعد از هجرت، پس از مراسم نماز جماعت، مراسم ناله و سوگ و تعزيت در شهادت حضرت فاطمه زهرا س در اداره كل برگزار شد.
 ٠٨:٣٥ - 1395/12/15 - نظرات : ٠متن کامل >>
برگزاری نخستین جشنوارهء کشوری لباس و مد ایرانی اسلامی در اقبالیه قزوین
جشنواره کشوری مد و لباس ایرانی و اسلامی روز گذشته با حضور مریم اسلامی مدیرکل دفتر آموزشگاه های آزاد و مشارکت های مردمی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور و مسئولان استانی در مصلای امام خمینی (ره) شهر اقبالیه گشایش یافت. اشرف کاظمی دبیر تخصصی جشنواره لباس و مد ایرانی اسلامی با اشاره به اهداف برگزاری آن اظهار کرد: یکی از اهداف ما در برگزاری این جشنواره، ایجاد ارتباط هرچه بیشتر بین طراحان لباس، صنعت پوشاک و تولیدکنندگان این حوزه بود و اگر خروجی جشنواره، پنج مدل ایرانی و اسلامی باشد، جشنواره را در سوق دادن جوانان به سمت استفاده از پوشش اسلامی و ایرانی موفق می دانیم.
 ١٩:٠٣ - 1395/10/16 - نظرات : ٠متن کامل >>
كسب رتبه اول مربي آموزشگاه آزاد پيرايش مردانه آيلار به مناسبت روز كارآفريني در هفته مهارت:
سعيد اسدي مربي آموزشگاه آزاد آيلار: هنر گريم و چهره پردازي مي تواند؛ هويت فردي، شخصيت هاي تاريخي و نمادهاي يك سرزمين را به نمايش بگذارد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان قزوین، سعيد اسدي مربي جوان آموزشگاه فني و حرفه اي آزاد پيرايش مردانهء آيلار در اولين جشنواره مسابقات گريم و چهره پردازي مردانه كه از سوي اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان تهران و به مناسبت روز ملي كارآفريني و آموزش هاي فني و حرفه اي در هفته مهارت برگزار شد، از بين 70 نفر رقابت كننده، موفق به كسب رتبه اول شد.
 ١١:٥٦ - 1395/05/28 - نظرات : ٠متن کامل >>
در پي اجراي تعهدات اجراي توافق نامه هاي همكاري ستادي در مراكز آموزشي:
آموزش30000نفرساعت درتفاهم نامه همكاري يكساله مركز برادران قزوين با سازمان بسیج سازندگی استان
به گزارش واحدخبر مرکز برادران قزوین؛ روساي مركز برادران قزوين و بسيج سازندگي شهرستان، در چارچوب تفاهم نامهء مشترك سازماني، بار ديگر در دستيابي به اهداف مشخص ماهرسازي جوانان شهر و روستاي مندرج در تفاهم نامه مزبور، در اجراي 10دوره آموزشي در رشته هاي كشاورزي و قاليبافي به توافق رسيدند.
 ٠٠:١٩ - 1395/05/27 - نظرات : ٠متن کامل >>
سايت آزمون هاي الكترونيكي آنلاين مراكز بويين زهرا و خوزنين با ظرفيت16دستگاه رايانه راه اندازي شد.
حذف آزمون هاي كاغذي با الکترونیکی شدن آزمون ها در سراسر استان
سرپرست اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان بيان نمودند: با راه اندازي سايت آزمون هاي الكترونيكي مركز آموزشي خوزنين با ظرفيت 6 دستگاه رايانه، سايت هاي فناوري و اطلاعات 11 مركز شهرستان و استان، با ظرفيت 146 دستگاه رايانه، تجهيز شد تا از اين پس، آزمون هاي كليه مراكز استان و شهرستان به صورت الكترونيكي و آنلاين برگزار شود.
 ٠٩:٤٤ - 1395/05/26 - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>

بازديدکنندگان اين صفحه: 899713 | بازديدکنندگان امروز: 940 | کل بازديدکنندگان: 4172649 | بازديدکنندگان آنلاین: 7 | زمان بارگزاري صفحه: 0/2690 ثانيه