عنوان ها
اخبار > تجلیل ازمدیران کل اسبق اداره آموزش فنی و حرفه ای استان قزوین


    نسخه چاپي           ارسال به دوست

  تجلیل ازمدیران کل اسبق اداره آموزش فنی و حرفه ای استان قزوین
 
 

 

مدیران کل  اسبق اداره کل آموزش فنی و حرفه ای قزوین  تجلیل و تقدیر شدند.

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل آموزش فنی و حرفه ای استان قزوین ،مراسم تجلیل و تقدیر از  8 نفر از مدیران اسبق اداره کل آموزش فنی و حرفه ای با حضور دکتر قبادی معاون هماهنگی اقتصادی استاندار  در سالن آرمانی برگزار شد.

عیسی قبادی معاون هماهنگی امور اقتصادی استان قزوین با ابراز خرسندی از برگزاری این مراسم عنوان کرد :قدرشناسی و قدر دانی بذری است که باید در جامعه پاشیده شود و محصول آن انسجام و پایداری و دلبستگی است اگر در جامعه ای بذر قدردانی و بستر قدر شناسی فراهم شود آن جامعه دارای انسجام و همبستگی است و دارای سرمایه اجتماعی و نظم اجتماعی نیز می باشد.

قبادی افزود : مهمترین دستاورد بشر آموزش است و تفاوت انسان با سایر موجودات نیز آموزش است چنانچه توسعه و توسعه یافتگی کشور مدنظر باشد باید در یک عبارت به آموزش پرداخت زیرا که سایر سرمایه های فیزیکی و مادی پایدار نیستند و آموزش است که پایدار و ماندگار است .

معاون هماهنگی امور اقتصادی استان قزوین اظهار کرد : تقدیر از پیشکسوتان و قدر دانی و قدر شناسی از این عزیزان که در این استان منشاء خیر و برکت بودمد و نسبت به فرزندان این استان حق دارند ، اقدام بسیار پسندیده و شایسته ای بود که صورت گرفت .

در این مراسم با شکوه محسن مددی مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان قزوین  اظهار داشت : بر آن شدیم که برای اولین بار  در استان مدیران کل دورهم گرد آوریم که ضمن تقدیر و سپاس از زحمات بی شائبه و تلاش این مدیران در طول دوران مدیریت و تجدید خاطره با یکدیگر از این بزرگواران تجلیلی نیز عمل آید. 

محسن مددی از تمامی مدیران  در مراسم گفت: دفتری که در اداره کل  به مدیران اسبق اختصاص داده شده  تا حضور داشته باشند و مشاوره  وتجربیات خود را در اختیار این اداره کل قرار دهند .

حیدر علی عبادی از مدیران کل سازمان آموزش فنی و حرفه ای گفت :باید به فنی و حرفه ای نگاه ویژه ای شود چون آموزش های  فنبی و حرفهای هم هزینه بر و هم زمان بر است ، فردی که از فنی و حرفه ای خارج می شود باید تغییری در آن ایجاد شود و چنانچه دنبال باقیات و صالحات  می گردید باید فنی و حرفه ی را جدی بگیرید.

بیدخام مدیر کل اسبق استان عنوان کرد : این سنت حسنه مهندسی شده و ایجاد چنین فضایی قابل تقدیر و تشکر است .

در این مراسم از مدیرانی چون  حیدرعلی عبادی ، رضا قلی الهیاری ، مسلم بیدخام ، محمد علی عادلی ، رضا شمس ، سید محمد حسینی ، منصور جلیلوند و حجت اله امینی با اهداء لوح و هدیه  تقدیر و تجلیل  شد.

 

  
   تاریخ درج خبر : 1399/10/22   |   ساعت درج خبر : ١١:٤٠   |   تعداد نمایش خبر : 81


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
بازديدکنندگان اين صفحه: 689966 | بازديدکنندگان امروز: 195 | کل بازديدکنندگان: 5799543 | بازديدکنندگان آنلاین: 1 | زمان بارگزاري صفحه: 0.4830 ثانيه