عنوان ها
اخبار > افتتاح مرکز جوارکارگاهی شرکت کاشی الوند


    نسخه چاپي           ارسال به دوست

  افتتاح مرکز جوارکارگاهی شرکت کاشی الوند
 
 

به منظور آموزش شاغلان در صنایع همگام با فناوری روز جهانی در استان ، مرکز جوار کارگاهی فنی و حرفه ای در شرکت کاشی الوند قزوین باحضور معاون توسعه و مدیریت سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور و مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای و مدیر عامل شرکت کاشی الوند افتتاح و راه اندازی شد .

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان قزوین ؛  این مرکز با هدف ارتقای سطح مهارت کارگران با توجه به رویکرد سیاستهای اقتصادی کشور مبتنی بر اقتصاد دانش بنیان راه اندازی شد .

گفتنی است : مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان در این مراسم صیانت از نیروی کار و ارتقای مهارت کارگران را از طریق ایجاد مراکز آموزش جوار کارگاهی و آموزشی ضمن کار دانست .

کارگر در ادامه اظهار کرد : در مرکز جوار بین کارگاهی شرکت کاشی الوند شناساندن آن همراه با توانمندسازی نیروی کار ، به روز شدن نیروها ، آموزش تکنیک های مورد نیاز با ارائه مجوز و گواهینامه معتبر انجام می شود .
وی عنوان کرد : اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان قزوین برای آموزش صحیح نیروی کار و ارتقای مهارت کارگران آمادگی توسعه آموزش های مهارتی در صنایع و صنوف سراسر استان را دارد .

مدیر عامل شرکت کاشی الوند نیز در این افتتاحیه با تأکید بر همکاري براي اجرای تفاهم نامه از اجراي آموزش هاي مهارتي استقبال کرد.

در ادامه افراد حاضر در افتتاحیه از خط تولید شرکت کاشی الوند  بازدید کردند . 

  
   تاریخ درج خبر : 1399/06/20   |   ساعت درج خبر : ١١:٠٥   |   تعداد نمایش خبر : 38


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
بازديدکنندگان اين صفحه: 666616 | بازديدکنندگان امروز: 101 | کل بازديدکنندگان: 5698131 | بازديدکنندگان آنلاین: 1 | زمان بارگزاري صفحه: 0.4680 ثانيه