عنوان ها
اخبار > تفاهم نامه همکاری آموزشی بین اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان قزوین و دانشگاه عالی کار منعقد شد.


    نسخه چاپي           ارسال به دوست

  تفاهم نامه همکاری آموزشی بین اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان قزوین و دانشگاه عالی کار منعقد شد.
 
 

 

تفاهم نامه همکاری بین اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای قزوین و موسسه آزموش عالی کار با هدف انجام همکاری‌های مشترک در راستای افزایش سطح علمی و مهارتی دانشجویان منعقد شد.

این تفاهم نامه بین محسن مددی مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای قزوین و حسین اسدی رئیس موسسه آموزش عالی کار قزوین منعقد شد.

 به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان قزوین ؛ افزایش مشارکت در طرح ها و برنامه های آموزشی، ایجاد بستر و زیرساخت های لازم در جهت آموزش و برگزاری کارگاه های علمی، همکاری و مشارکت در خصوص برگزاری دوره های کوتاه مدت براساس توان علمی و عملی هر ۲ مجموعه و افزایش سطح همکاری نیروهای متخصص و با تجربه در رسته آموزش و پژوهش از اهداف این تفاهم نامه به شمار می رود.

 بنا بر این گزارش اعلام فهرست دوره های کوتاه مدت و دروس عملی جهت برگزاری دوره های آموزشی، ایجاد شرابط مناسب از لحاظ محل تدریس، تهیه تجهیزات سمعی و بصری جهت برگزاری دوره های کوتاه مدت، برنامه ریزی برای برگزاری دوره های آموزشی با هماهنگی فنی و حرفه ای و پشتیبانی و نظارت بر اجرای برنامه های پیش بینی شده از تعهدات موسسه آموزش عالی کار در این تفاهم نامه محسوب می شود.

همکاری در خصوص برگزاری دوره های آموزشی مورد نظر موسسه عالی کار، نظارت بر اجرای برنامه های آموزشی کوتاه مدت و صدور گواهی نامه های معتبر پس از پایان دوره و قبولی در آزمون ها نیز از تعهدات اداره کل اموزش فنی و حرفه ای در این تفاهم نامه است.

این تفاهم نامه به مدت سه سال قابلیت اجرا دارد و نظارت و ارزیابی آن به شکل مشترک با حضور نمایندگان دو مجموعه انجام خواهد شد.

  
   تاریخ درج خبر : 1399/03/27   |   ساعت درج خبر : ٠٩:٢٩   |   تعداد نمایش خبر : 70


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
بازديدکنندگان اين صفحه: 666578 | بازديدکنندگان امروز: 181 | کل بازديدکنندگان: 5697825 | بازديدکنندگان آنلاین: 2 | زمان بارگزاري صفحه: 0.5300 ثانيه