عنوان ها
اخبار > در جلسه ایمنی و بهداشت آموزش فنی و حرفه ای استان قزوین مطرح شد.


    نسخه چاپي           ارسال به دوست

  در جلسه ایمنی و بهداشت آموزش فنی و حرفه ای استان قزوین مطرح شد.
 
 

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان قزوین : حجت اله امینی در این جلسه مصوب کرد :مربیان محترم  می توانندتا اطلاع ثانوی نسبت به انجام شرح وظایف اعلام شده قبلی، به صورت دورکاری اقدام نموده در پایان هفته گزارش کار خود را کتباً به رییس مرکز مربوطه ارسال نمایند.

 وی عنوان کرد:در خصوص کارکنان اداری، افرادی که بیماری زمینه ای دارند (با ارائه اسناد پزشکی قبلی خود ) و همکاران خانم دارای فرزند زیر 6 سال ، در صورت تمایل و امکان تعریف وظایف محوله به روش غیر حضوری، پس از درخواست کتبی و اعلام موافقت، می توانند وظایف خود را بر اساس ضوابط و قوانین دورکاری انجام دهند. به طوری که در انجام وظایف سازمانی آنها وقفه ای ایجاد نگردد.

امینی اظهار داشت؛ پیرو مصوبات قبلی و در راستای جلوگیری از شیوع بیماری کرونا و حفظ سلامت کارکنان و خانواده های محترم آنها، بر اساس صورتجلسه مورخ 20/12/98 استانداری، نسبت به اجرای مصوبه مربوطه

مقرر شد فعالیت اداره کل و مراکز تا پایان سال به صورت شیفتی ، چرخشی و یک روز در میان با حضور 50 درصد از کارکنان در هر روز اجرا و 50 درصد مابقی کارکنان به صورت دورکاری و آنکال باشند.

  
   تاریخ درج خبر : 1398/12/22   |   ساعت درج خبر : ٠٩:١٥   |   تعداد نمایش خبر : 68


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
بازديدکنندگان اين صفحه: 647880 | بازديدکنندگان امروز: 74 | کل بازديدکنندگان: 5586609 | بازديدکنندگان آنلاین: 1 | زمان بارگزاري صفحه: 0.4410 ثانيه