عنوان ها
اخبار > آموزش های فنی و حرفه ای و مهارت افزایی در بسیج محلات و مناطق محروم موجب اعتماد سازی می شود


    نسخه چاپي           ارسال به دوست

  آموزش های فنی و حرفه ای و مهارت افزایی در بسیج محلات و مناطق محروم موجب اعتماد سازی می شود
 
 

فرمانده سپاه صاحب الامر(عج) استان قزوین در دیدار با حجت اله امینی مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای گفت:آموزش های فنی  حرفه ای   و مهارت افزایی و همکاریهای مشترک با بیسجیان محلات و بسیج سازندگی در مناطق محروم ضمن کارآمد جلوه دادن نظام موجب اعتماد بیشتر مردم و رضایت از خدمات انقلاب می شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان قزوین ، سردار محمد شاهرخی فرمانده سپاه صاحب الامر(عج) استان قزوین در دیدار با حجت اله امینی مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان قزوین  در محل سپاه قزوین برگزار شد اظهارداشت: با لطف الهی یک اقدام اثر بخش و امید آفرین با کمک اداره کل آموزش فنی و حرفه ای و سپاه  در استان آغاز شده که می تواند ضمن ایجاد اشتغال به تحول در مناطق محروم هم کمک کند.

وی بیان کرد: پروژه عمرانی و خدماتی در کشور که برای مردم مناطق روستایی و محروم ملموس و مهم است از کارهای خوبی است که می تواند با آموزش و مهارت افزایی آثار ماندگاری در مناطق داشته باشد.

سردار شاهرخی تصریح کرد: با آموزش های فنی و حرفه ای در بسیج محلات و پایگاههای مساجد و  در مناطق روستایی و محروم میتوانیم گامی در مسیر توزیع عادلانه امکانات برداریم و رضایت مردم را جلب کنیم.چنانچه با مشارکت مردم، زمینهٔ امید و اشتغال در روستاها فراهم می گردد.

فرماندۀ سپاه صاحب الامر(عج) استان قزوین گفت: مهم‌ترین ویژگی آموزش های فنی و حرفه ای و بسیج سازندگی ، پیشرفت و آبادانی، مشارکت مردم در این طرح‌ها است و با کمک همین مردم، زمینه امید به زندگی، ماندن و اشتغال در روستاها را فراهم می‌کنیم.

سردار شاهرخی ادامه داد: یکی از اولویت‌های مهم ما این است که محورهای محرومیت‌ها باید شناسایی شود و عمران و آموزش با مشارکت خود مردم دردر بسیج محلات و  روستاها گسترش پیدا کند.

فرمانده سپاه صاحب‌الامر (عج) استان قزوین بیان کرد: قطع‌یقین کسی که از نزدیک مسائل جامعه را لمس کرده است، وقتی قدرت و ابزاری در اختیارش قرار گیرد می‌داند چگونه باید از فرصت ایجاد شده برای خدمت به مردم استفاده کند.

در ادامه حجت امینی مدیر کل آموزش فنی و حرفه  ای استان قزوین ضمن ارائه گزارش از عملکرد اداره کل خواستار انعقاد تفاهم نامه مشترک با سپاه استان و آموزش فنی و حرفه ای  شد.

  
   تاریخ درج خبر : 1398/10/03   |   ساعت درج خبر : ١٤:١٠   |   تعداد نمایش خبر : 177


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
بازديدکنندگان اين صفحه: 666566 | بازديدکنندگان امروز: 137 | کل بازديدکنندگان: 5697781 | بازديدکنندگان آنلاین: 1 | زمان بارگزاري صفحه: 0.4840 ثانيه