عنوان ها
اخبار > تفاهم نامه همکاری بین اداره كل آموزش فنی و حرفه اي و موسسه فرهنگی مد و لباس خانه طراحان آیلار


    نسخه چاپي           ارسال به دوست

  تفاهم نامه همکاری بین اداره كل آموزش فنی و حرفه اي و موسسه فرهنگی مد و لباس خانه طراحان آیلار
 
 

در راستای توسعه سرمایه و منابع انسانی در حیطه مهارت آموزی، ارتقاء بهره وری نیروی کار و همکاری های آموزشی و پژوهشی مبنی بر اشتغال پذیری و ثبات و بهبود کیفیت اشتغال، تفاهم نامه همکاری آموزشي بین اداره کل آموزش فنی و حرفه ای و  موسسه فرهنگی مد و لباس خانه طراحان آیلار منعقد شد.

 به گزارش روابط عمومـي اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان قزوین ، اين تفاهم نامه با حضور حجت اله امینی مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان قزوین و خانم اشرف کاظمی با هدف برگزاری دوره های مهارت ویژه جهت افزایش کارایی و توانمندسازی مخاطبین با توجه به نیاز طرف دوم قرارداد در قالب کارگاه آموزشی مهارت کوتاه مدت برگزار می گردد.

این گزارش می افزاید: از تعهدات اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان قزوین، تعریف دوره های اجرایی در سیستم پورتال جامع، اجرای به موقع دوره های آموزشی پیش بینی شده بر اساس استاندارد مهارت آموزی ویژه ثبت شده در پورتال سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، تامین مربی متخصص و پرداخت حق الزحمه و هزینه حق بیمه وی، ارائه گزارش از نحوه برگزاری کلاس آموزشی و حضور افراد معرفی شده به فنی و حرفه ای در حین و بعد از برگزاری دوره  تهیه مواد مصرفی جهت برگزاری دوره ها  می باشد.  

 

گفتني است: این تفاهم نامه در 10 ماده و 2 تبصره و در 4 نسخه تهیه و در تاریخ 8/7/98 به امضاء طرفین رسیده و هر نسخه آن حکم واحد را دارد و به تنهایی دارای سندیت لازم می باشد.

 

  
   تاریخ درج خبر : 1398/09/04   |   ساعت درج خبر : ١٤:٢٠   |   تعداد نمایش خبر : 134


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
بازديدکنندگان اين صفحه: 653160 | بازديدکنندگان امروز: 204 | کل بازديدکنندگان: 5614640 | بازديدکنندگان آنلاین: 1 | زمان بارگزاري صفحه: 0.4560 ثانيه