عنوان ها
اخبار > بیش از 2 میلیون و 420 هزار نفر ساعت در بخش دولتی آموزش های مهارتی را فرا گرفتند.


    نسخه چاپي           ارسال به دوست

  بیش از 2 میلیون و 420 هزار نفر ساعت در بخش دولتی آموزش های مهارتی را فرا گرفتند.
 
 

http://www.ghazvintvto.ir/images/spacer.gifحجت اله امینی مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان قزوین از آموزش 2 میلیون  و 420  هزار و نفرساعت آموزش های مهارتی طی6 ماهه نخست سال جاری دربخش دولتی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای قزوین؛ امینی در تشریح خبر گفت: آموزش های مهارتی ارایه شده  در بخش دولتی شامل آموزش در مراکز ثابت دولتی، زندان، مناطق روستایی، جوار دانشگاه ، صنایع و صنوف ، سیار شهری، سکونت گاههای غیررسمی، مهارت آموزی در محیط  کار واقعی ، کارگاه مهارت آموزی در محیط کار واقعی و آسیب دیدگان اجتماعی و معتادین بهبودیافته می باشد.

مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان قزوین خاطرنشان کرد:از تعداد 7 هزار995 نفردوره افراد آموزش دیده در 6 ماهه ابتدای سال جاری، تعداد 6هزار و 113 نفر از این افراد مردان و هزار و 882  نفر را زنان تشکیل می دهند.

امینی در تشريح اين خبر گفت: آموزش‌های مهارتی یکی از ابزار‌های مورد نیاز برای توسعه اشتغال در سطح جامعه و توانمند‌سازی نیروی انسانی با استفاده از این آموزش‌ها امکان‌پذیرمي باشد.وی تصریح کرد، قزوین یکی از استان‌های صنعتی در سطح کشور تلقی می‌شود که ارتقای سطح مهارتی افراد برای اشتغال در بخش‌های صنعت امری مهم و ضروری تلقی می‌شود در اين راستا این استان همه ساله با تمام توان نسبت به ارایه آموزش‌های مهارتی به متقاضیان ارائه می گردد.مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان قزوین افزود، آموزش های مهارتی توسط  کادر مجرب آموزشی و با تجهیزات نوین و در قالب استانداردهای بین المللی اجرا می گردد تا بستر لازم را برای رسیدن به اهداف سازمان و ایجاد زمینه اشتغال فراهم نماید.

 

  
   تاریخ درج خبر : 1398/07/14   |   ساعت درج خبر : ١١:٤٠   |   تعداد نمایش خبر : 90


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
بازديدکنندگان اين صفحه: 653174 | بازديدکنندگان امروز: 263 | کل بازديدکنندگان: 5614699 | بازديدکنندگان آنلاین: 3 | زمان بارگزاري صفحه: 0.4540 ثانيه