عنوان ها
اخبار > دیدار مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان قزوین با رئیس جهاد دانشگاهی


    نسخه چاپي           ارسال به دوست

  دیدار مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان قزوین با رئیس جهاد دانشگاهی
 
 

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان قزوین حجت اله امینی مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان به مناسبت 16 مرداد سالروز تشکیل جهاد دانشگاهی با رئیس جهاد دانشگاهی قزوین در راستای توسعه همکاری هابر اساس ظرفیت های مشترک دیدار داشت.

امینی ضمن تاکید  به پتانسیل طرفین و تجربیات و گستردگی دو مجموعه گفت: با ایجاد تفاهم‌نامه با مراکز دانشگاهی و سازمان‌های حمایتی و  هم‌افزایی، گام‌های خوبی را در سطح استان در حوزه اشتغال می توان برداشت .

وی تصریح کرد : با توجه به وجود بیکاری فزاینده ناشی از فقدان مهارت نیاز است تا رابطه فنی و حرفه ای و دانشگاه نزدیک ترشود و دانشجویان را برای احراز شغل به سمت مهارت آموزی سوق دهیم .

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان اظهار داشت : اداره کل آموزش فنی و حرفه ای با تربیت نیروی کار ماهر مورد نیاز خواستار بکارگیری این نیرو ها است و در این راستا هم افزایی دستگاه های اجرایی بسیار کمک کننده است .

وی ضمن ابراز خرسندی از ورود جهاددانشگاهی به عرصه اشتغال افزود: در سطح کشور و استان جای کار در زمینه اشتغال بسیار وجود دارد که با همکاری، همگرایی و هم افزایی همه دستگاه ها می توانیم این مهم را جامه عمل بپوشانیم.

 
وی در پایان ضمن بر شمردن راه‌های همکاری، پیشنهاد تشکیل شورای مهارت در استان با حضور سازمان‌های متولی امر را ارائه داد.
پیله چی، رئیس جهاد دانشگاهی استان قزوین نیز در این دیدار گفت: آموزش‌های مهارتی امروزه در جامعه ما یک امر لازم و اجتناب‌ناپذیر است.
وی با بیان اینكه تعامل و همکاری بین سازمانی باعث می‌شود که این پتانسیل‌ها افزایش یابد و خدمت‌رسانی به نحو احسن انجام شود، گفت: منیت‌های سازمانی در استان باید از بین برود و هر سازمان‌ خود را مکلف بداند که با ایجاد تفاهم و تعامل بین‌سازمانی خدمات ارزنده‌ی خود را به بهترین نحو به هم‌استانی‌های عزیز ارایه نماید.
پیله چی بیان كرد با توجه به پتانسیل طرفین و تجربیات و گستردگی دو مجموعه می‌توان با هم‌افزایی گام‌های خوبی را در سطح استان در این حوزه برداشت و از همکاری دو مجموعه استقبال نمودند و از انعقاد یک تفاهم‌نامه مشترک بین دو مجموعه که باعث رشد و خدمات‌رسانی مناسب در امر آموزش که به زودی به امضای طرفین خواهد رسید، خبر داد.

 

 

  
   تاریخ درج خبر : 1398/05/16   |   ساعت درج خبر : ١١:١٢   |   تعداد نمایش خبر : 95


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
بازديدکنندگان اين صفحه: 630217 | بازديدکنندگان امروز: 611 | کل بازديدکنندگان: 5454061 | بازديدکنندگان آنلاین: 1 | زمان بارگزاري صفحه: 30.4047 ثانيه