عنوان ها
اخبار > ارائه آموزش های مهارتی به بیش از 3هزار و 800 نفر در بخش دولتی در سه ماهه اول 98


    نسخه چاپي           ارسال به دوست

  ارائه آموزش های مهارتی به بیش از 3هزار و 800 نفر در بخش دولتی در سه ماهه اول 98
 
 

حجت اله امینی  مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان قزوین از ارائه آموزش های مهارتی به بیش از 3هزار  و 800 نفر در بخش دولتی در سه ماهه اول  سال 98 خبر داد.

http://www.ghazvintvto.ir/images/spacer.gifبه گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان قزوین، امینی مدیر کل این استان گفت؛ در سه ماهه اول سال 98 به 3 هزارو 834 نفر آموزش های مهارتی در بخش دولتی ارائه شده است.

وی افزود: آموزش های مهارتی ارایه شده در بخش دولتی شامل آموزش در مراکز ثابت دولتی، سیار شهری، زندان، پادگان، مناطق روستایی، کارگاه جوار دانشگاه ، صنایع و صنوف، سیار شهری و سکونت گاههای غیررسمی، مهارت آموزی در محیط کار واقعی، معلولین، معتادین بهبود یافته و سایر تفاهمنامه های منعقده می باشد.  

مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان قزوین خاطرنشان کرد: تعداد 2 هزار و 868 نفر از این افراد مردان و 966 نفر را زنان تشکیل می دهند.

امینی در تشريح اين خبر گفت: آموزش‌های مهارتی یکی از ابزار‌های مورد نیاز برای توسعه اشتغال در سطح جامعه و توانمند‌سازی نیروی انسانی با استفاده از این آموزش‌ها امکان‌پذیر مي باشد.

وی تصریح کرد، قزوین یکی از استان‌های صنعتی در سطح کشور تلقی می‌شود که ارتقای سطح مهارتی افراد برای اشتغال در بخش‌های صنعت امری مهم و ضروری تلقی می‌شود در اين راستا این استان همه ساله با تمام توان نسبت به ارایه آموزش‌های مهارتی به متقاضیان ارائه می گردد.

 





  




   تاریخ درج خبر : 1398/04/11   |   ساعت درج خبر : ١١:٣٧   |   تعداد نمایش خبر : 874


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج




بازديدکنندگان اين صفحه: 623505 | بازديدکنندگان امروز: 383 | کل بازديدکنندگان: 5404620 | بازديدکنندگان آنلاین: 3 | زمان بارگزاري صفحه: 21.3962 ثانيه