عنوان ها
اخبار > بیش از 400 نفر از روستائیان استان قزوین از آموزش های مهارتی بهره مند شدند


    نسخه چاپي           ارسال به دوست

  بیش از 400 نفر از روستائیان استان قزوین از آموزش های مهارتی بهره مند شدند
 
 

با هدف توانمند سازی نیروی کار روستایی به  401  نفر از روستائیان استان قزوین  در 3 ماهه نخست سال جاری آموزش های مهارتی ارائه شد.

به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش فني و حرفه اي قزوین، حجت اله امینی،  مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای این استان از ارائه آموزش های مهارتی به 401  نفر از روستائیان این استان با هدف توانمند سازی نیروی کار روستایی برای مشارکت در فعالیت های صنعتی و بهبود تولیدات بخش کشاورزی در سال جاری خبر داد.

وی نقش اساسی آموزش در روستا ها را ارتقای دانش فرهنگی،اجتماعی ،تخصصی و افزایش مهارتها دانست و افزود: ایجاد فرصتهای مناسب شغلی و گسترش فعالیتهای اجتماعی ،افزایش تولید و افزایش درآمد روستائیان و تقویت بنیه اقتصادی روستاها و کاهش بیکاری از دیگر اثرات یک جریان آموزشی موفق می باشد.

حجت اله امینی،  مدیركل آموزش فني و حرفه اي استان با اعلام این خبر افزود:  به منظور جبران كمبود مراكز ثابت در نقاط دور دست و فاقد مركز آموزش فنی و حرفه ای این اداره کل  در قالب تيم هاي  سيار در روستاهاي تابعه شهرستان هاي این  استان، با اجرای  دوره آموزشی برای 401 نفر که شامل 323  نفرزن و 78 نفر مرد ، در رشته های کشاورزی و خدماتی آموزش هاي مهارتي به کارآموزان وکارجویان روستایی ارائه شده است.

  
   تاریخ درج خبر : 1398/04/04   |   ساعت درج خبر : ٠٠:٠٤   |   تعداد نمایش خبر : 854


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
بازديدکنندگان اين صفحه: 623494 | بازديدکنندگان امروز: 330 | کل بازديدکنندگان: 5404567 | بازديدکنندگان آنلاین: 4 | زمان بارگزاري صفحه: 18.4221 ثانيه