عنوان ها
اخبار > اولویت آموزش‌های فنی و حرفه ای، باید تأمین نیاز بازار کار باشد


    نسخه چاپي           ارسال به دوست

  اولویت آموزش‌های فنی و حرفه ای، باید تأمین نیاز بازار کار باشد
 
 

استاندار قزوین گفت: اولویت آموزش های فنی و حرفه ای باید تأمین نیاز بازار کار باشد و دقت بیشتری روی ارایه آموزش به فارغ التحصیلان دانشگاهی شود تا جامعه باید به سمت مهارت آموزی حرکت کند.
به گزارش خبرگزاری فارس از قزوین، عبدالمحمد زاهدی استاندار قزوین در جلسه شورای مهارت که ظهر روز یکشنبه سیزدهم آبان ماه در استانداری برگزار شد، اظهار کرد:برنامه های مهارتی باید به آمایش سرزمین و نیازهای بازار کار و استعدادهای موجود توجه کند.
وی افزود::این سه مولفه در نقاط مختلف استان متفاوت است بنابراین با در نظر گرفتن آنها می توان آموزش های مطلوب برای هر منطقه تدوین و اجرا کرد.
استاندار قزوین عنوان کرد: به دلیل اینکه مشاغل مرتب تغییر می کند نیاز است که آموزش ها و مهارت های فنی و حرفه ای نیز به روز شود.
زاهدی با اشاره به نحوه ارایه آموزش مشاغل خانگی تصریح کرد: اگر آموزش های ما باعث شود که مردم بسیاری از نیازهای خود را به تنهایی تأمین کنند این کار یک حرکت ضداشتغال است.
وی بیان کرد: روی مشاغلی باید سرمایه گذاری شود که در منزل تبدیل به شغل شده و درآمدزا باشد.
زاهدی یادآور شد: اولویت آموزش های فنی و حرفه ای باید تأمین نیاز بازار کار باشد و دقت بیشتری روی ارایه آموزش به فارغ التحصیلان دانشگاهی شود تا جامعه باید به سمت مهارت آموزی حرکت کند.
  
   تاریخ درج خبر : 1397/08/14   |   ساعت درج خبر : ١١:١٦   |   تعداد نمایش خبر : 38

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
بازديدکنندگان اين صفحه: 522152 | بازديدکنندگان امروز: 856 | کل بازديدکنندگان: 4788438 | بازديدکنندگان آنلاین: 6 | زمان بارگزاري صفحه: 0.3719 ثانيه