عنوان ها
عمومي


سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور اعلام كرد:
توزیع کارت ورود به جلسه سومین مرحله آزمون های سنجش مهارت از 22 تیرماه
کارت ورود به جلسه سومین مرحله آزمون های سنجش مهارت از امروز 22 تیر ماه سال جاری، توزیع مي شود. به گزارش روابط عمومي سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور، رضا باجولوند، معاون پژوهش، برنامه ریزی و سنجش مهارت اين سازمان گفت: توزیع کارت ورود به جلسه سومین مرحله آزمون های سراسري سنجش مهارت مراکز آموزش فنی و حرفه ای در بخش دولتی و خصوصی در سال 1398 از ساعت 8 صبح روز شنبه، 22 تیر آغاز و تا ساعت 24 روز دوشنبه ، 24تیرماه سال جاری ادامه دارد.
 ١١:٢٩ - 1398/04/23 - نظرات : ٠متن کامل >>
مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان قزوین خبر داد:
رشد 29/6 درصد آموزش های مهارتی توسط بخش خصوصی در 3 ماهه سال جاری
حجت اله امینی مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان قزوین از رشد 29/6 درصد آموزش های مهارتی در 3ماهه سال جاري نسبت به مدت مشابه در سال 97 در موسسات کارآموزی و آموزشگاه های آزاد فنی و حرفه ای برای کارجویان و کارآموزان علاقمند به مهارت آموزی خبر داد. وی تصریح کرد: آموزش 9 هزار و 234 نفردوره در حوزه آموزشگاههای آزاد که از این تعداد 6 هزار و 184 نفردوره در حوزه خواهران و 3 هزار و 50 نفردوره در حوزه برادران ارائه شده است.
 ١٢:٣٩ - 1398/04/22 - نظرات : ٠متن کامل >>
به مناسبت هفته عفاف و حجاب :
برگزاری همایش و کارگاه آموزشی برش و دوخت چادر
به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی وحرفه ای استان قزوین ؛ به مناسب هفته عفاف و حجاب ،همایش و کارگاه آموزشی برش و دوخت چادر توسط مربی و کارشناس طراحی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای این استان برگزار می گردد. شرکت کنندگان جهت ثبت نام می توانند کلمه "من حجاب را دوست دارم " را به شماره 09199157660 پیامک کنند. همایش و کارگاه آموزشی برش و دوخت چادر 19تیر و 26 تیرماه 1398 در سالن همایش های فرهنگسرای بانو(پارک هشت بهشت) برگزار می گردد.
 ١١:٥٧ - 1398/04/17 - نظرات : ٠متن کامل >>
معاون هماهنگ کننده سپاه صاحب الامر(عج) استان قزوین: آموزشهای فنی و حرفه ای باید بروز رسانی شود
به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان قزوین: ابوالفضل طاهرخانی ، معاون هماهنگ کننده سپاه صاحب الامر(عج) استان قزوین ، در دیدار با مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان با تاکید بر نقش محوری آموزش های مهارتی و نقش کلیدی سازمان آموزش فنی و حرفه ای، خواستار بروز رسانی آموزش های فنی و حرفه ای در استان شد.
 ١٥:٢٦ - 1398/04/16 - نظرات : ٠متن کامل >>
به مناسبت هفته عفاف و حجاب؛
برگزاری کارگاه دوخت چادربرای بانوان
به گزارش روابط عموی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان قزوین ، بسیج خواهران اداره کل با همکاری سرپرست مرکز خواهران قزوین، کارگاه دوخت چادر برای سرگروههای حلقه صالحین ادارات کل حوزه شهید بهشتی برگزار کرد.
 ١٤:١٣ - 1398/04/15 - نظرات : ٠متن کامل >>
مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان قزوین خبر داد:
تعهد اجرای آموزشی بیش از هزار و صد نفر در طرح مهارت آموزی در محیط کار واقعی
مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان قزوین از تعهد اجرای آموزشی بیش از هزار و صد نفر در طرح مهارت آموزی در محیط کار واقعی در سال 98 خبر داد. به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای قزوین ، حجت اله امینی، مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای این استان در جلسه کمیته اجرایی مهارت آموزی در محیط کار واقعی ، با ارائه گزارش آسیب ها و پیشنهادات گفت : تعهدات مهارت آموزی محیط کار واقعی و کارورزی دانش آموختگان استان صرفاً با همکاری اتاق اصناف و بازرگانی ، سازمان صنعت ،معدن و تجارت قابل اجرا می باشد.
 ١٣:٢٥ - 1398/04/12 - نظرات : ٠متن کامل >>
مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان قزوین اعلام کرد؛
ارائه آموزش های مهارتی به بیش از 3هزار و 800 نفر در بخش دولتی در سه ماهه اول 98
حجت اله امینی مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان قزوین از ارائه آموزش های مهارتی به بیش از 3هزار و 800 نفر در بخش دولتی در سه ماهه اول سال 98 خبر داد. به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان قزوین، امینی مدیر کل این استان گفت؛ در سه ماهه اول سال 98 به 3 هزارو 834 نفر آموزش های مهارتی در بخش دولتی ارائه شده است.
 ١١:٣٧ - 1398/04/11 - نظرات : ٠متن کامل >>
استاندار قزوین:
شورای مهارت استان در اولین فرصت تشکیل شود.
به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان قزوین: عبدالمحمد زاهدی، استاندار قزوین، در دیدار با مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان با تاکید بر نقش محوری آموزش های مهارتی و نقش کلیدی سازمان آموزش فنی و حرفه ای، خواستار تشکیل شورای مهارت در استان با حضور دستگاههای متولی آموزش و با محوریت و دبیری آموزش فنی و حرفه ای استان بمنظورساماندهی و سیاستگذاری و هدفگذاری آموزش های فنی و مهارتی در استان شد.
 ١٣:٢٠ - 1398/04/10 - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>

بازديدکنندگان اين صفحه: 605384 | بازديدکنندگان امروز: 337 | کل بازديدکنندگان: 5256256 | بازديدکنندگان آنلاین: 1 | زمان بارگزاري صفحه: 0.3630 ثانيه