عنوان ها
عمومي


مدیرکل آموزش فني و حرفه اي استان قزوین اعلام كرد:
توزیع کارت ورود به جلسه اولین مرحله آزمون های سراسري سنجش مهارت و آزمون های متقاضیان صنعت ساختمان، بخش های صنایع دستي، فرش ، نان و غله و... در سال 1396
به گزارش روابط عمومي اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان قزوین، منصور جلیلوند مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان قزوین با اعلام اين خبر گفت: اولین آزمون سنجش مهارت در حوزه هاي صنعت ساختمان، صنايع دستي، فرش و نان و غله و... ) در روز پنجشنبه مورخ 8/4/1396 برگزار مي شود.
 ٠٩:٢٠ - 1396/04/03 - نظرات : ٠متن کامل >>
پیام مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان قزوین به مناسبت روز جهانی قدس :
پروردگار بزرگ را شاکریم که در این ماه مبارک، ماه نزول قرآن و بهار فقرا، فرصتی را برای همه مسلمانان فراهم کرد تا با حضور بر سر این خوان پربرکت معنوی یک‌بار دیگر علاوه بر دعا و مناجات، جلوه‌ای‌ از یگانگی و اتحاد را خلق کنند که اوج آن در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان یعنی روز جهانی قدس است که بنیانگزار جمهوری اسلامی امام خمینی رحمه‌الله علیه به‌خوبی این حقیقت را درک کرده بود که "فلسطین قلب امت اسلام و روز قدس روز مستضعفان جهان اسلام است".
 ١٢:٣٠ - 1396/03/31 - نظرات : ٠متن کامل >>
تجلیل از برگزیدگان مسابقه مفاهیم قرآن و احکام
به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان قزوین ؛ مراسم تقدیر و تجلیل از برگزیدگان مسابقه مفاهیم قرآن و مسابقه احکام با حضور سید قریش موسوی مسئول ستاد اقامه نماز استان ، مدیر کل ، معاون اداری و پشتیبانی در اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان برگزار شد.
 ١٢:٢٣ - 1396/03/31 - نظرات : ٠متن کامل >>
حضور فعال آموزشگاه آیلار در نمایشگاه علوم قرآنی (شکوه ضیافت )
پوشش اسلامی ، ریسمان محکمی برای گذر از فرهنگ پوچ غربی است . پوشش اسلامی ، مد را با قبله عاشقی ، اسلانم ناب در یک راستا دیده و چراغ روشنی برای جوانان عزیز ایران اسلامیمان بوده است .
 ١١:٤٥ - 1396/03/31 - نظرات : ٠متن کامل >>
در بازديد خانم زرآبادي از كارگاه هاي فني مركز برادران البرز در 30خردادماه سالجاری:
نماینده قزوین، البرز و آبیک درمجلس شورای اسلامی: فرآیندهای مهارت منجر به اشتغال، بدون رابطه تنگاتنگ سه ارگان تعاون، کار و رفاه اجتماعی و آموزش فني و حرفه اي پایدار نخواهد بود.
به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان قزوین، خانم زرآبادی نماینده محترم مردم قزوین، البرز و آبیک درمجلس شورای اسلامی از کارگاه های فنی مركز برادران البرز، بازديد كرد. وي در اين بازديد به نقش مراكز جوار دانشگاه در شناساندن مراكز آموزشي فني و حرفه اي به دانشجويان اشاره كرد و اين امر را در راسخ كردن عزم فارغ التحصيلان براي ورود به دنياي واقعي اشتغال، نقطه عطف دانست.
 ٠٨:٠٣ - 1396/03/31 - نظرات : ٠متن کامل >>
درخشش و راهیابی جوان ماهر استان قزوین به مرحله تخصصی اردوی آمادگی مسابقات جهانی مهارت ابوظبی 2017
مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای قزوین از درخشش مصطفی یارکه سلخوری جوان ماهر استان در رشته فرز cnc بعنوان منتخب اول راهیابی به مرحله تخصصی اردوی آمادگی مسابقات جهانی 2017 ابوظبی خبر داد.
 ١١:٢٤ - 1396/03/25 - نظرات : ٠متن کامل >>
برگزاری جلسه صیانت کارگروه توسعه مدیریت در اداره کل آموزش فنی وحرفه ای قزوین
به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی وحرفه ای استان قزوین، جلسه کارگروه توسعه مدیریت با حضور مدیرکل ،معاون اداری و پشتیبانی، دبیران ستاد و نماینده سازمان برنامه و بودجه در دفتر مدیریت اداره کل آموزش فنی وحرفه استان قزوین برگزار شد.
 ١١:٠٨ - 1396/03/24 - نظرات : ٠متن کامل >>
جلسه هم اندیشی روسای مراکز آموزشی باروسای بسیج سازندگی و بسیج دانش آموزی استان
جلسه هم اندیشی روسای مراکز آموش فنی و حرفه ای استان قزوین با روسای بسیج سازندگی و بسیج دانش آموزی در خصوص طرح اوقات فراغت دانش آموزان استان در مرکز 1 برادران البرز برگزارشد.
 ١١:٠٥ - 1396/03/24 - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>

بازديدکنندگان اين صفحه: 356196 | بازديدکنندگان امروز: 920 | کل بازديدکنندگان: 3337217 | بازديدکنندگان آنلاین: 6 | زمان بارگزاري صفحه: 0.3920 ثانيه