عنوان ها
عمومي


در پي اعلام عملكردآموزشي سالجاري مراكز صورت گرفت؛
مديركل با شركت در شوراي اداري مركز بويين زهرا، عملكردآموزشي بيش از 105هزارنفرساعتي اين مركز را رضايت بخش خواند.
به گزارش واحد خبر مرکز بويين زهرا؛ مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان افزودند: با ماهر نمودن جوانان استان در مراكز حومهء استان، به سمت جلوگيري از مهاجرت هايي كه موجب افزايش بيكاري در شهرها شده است، خواهيم رفت و اين اولين اولويت سالجاري ما بوده است كه تحقق موثر آن را در بويين زهرا مي بينم.
 ١٢:١٥ - 1396/05/26 - نظرات : ٠متن کامل >>
پیام معاون وزیر و رییس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور به مناسبت سالروز بازگشت آزادگان به میهن اسلامی
روز 26 مرداد 1369، چشمان منتظر ملت شاهد بازگشت غرورآفرین آزاد مردانی بود که در راه عهد و پیمانی که با خدا بسته بودند، مجاهدت و استقامت ورزیدند و توانستند در سال‌های زجر و شکنجه، با وجود درد و بیماری جسمی، روح و روان خود را حفظ کنند و تقوا و مردانگی خود را مضاعف نمایند تا در بازگشت به ایران اسلامی در صحنه‌های مختلف اجتماعی، سرمشق و نمونه‌ای برای صلابت و استقامت مردان و زنان ایران اسلامی باشند
 ٠٩:٣٤ - 1396/05/25 - نظرات : ٠متن کامل >>
قایم مقام دبیر ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر استان: انسانهای خوب روزگار برای برپایی خوبیها به این دنیا قدم گذاشته اند.
به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان قزوين، حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا پورآریان قایم مقام دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر و مهندس موفق پورآریان مسئول ارزشیابی و بازرس ستاد احیای امر به معروف استان قزوین در چهارمین نشست مشترک با شورای امر به معروف و نهی از منکر کارکنان آموزش فنی و حرفه ای حضور یافتند.
 ١٣:٢٧ - 1396/05/22 - نظرات : ٠متن کامل >>
در پي برگزاري کارگاه آموزشی كاركنان؛
مسئول آموزش همگانی پلیس استان: در فضاي مجازي دانش ما بيش از مهارت ما شده است.
به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان قزوين، به منظور آموزش همگاني كاركنان دولت و با هدف پيشگيري از جرايم و ترويج فرهنگ خودكنترلي، کارگاه آموزشی تحت عنوان "آسیب شناسی فضای مجازی و آموزش مهارت های زندگی"، صبح پنج شنبه 19 مرداد ماه سالجاری در مرکز برادران البرز برگزار شد.
 ١٠:١٤ - 1396/05/22 - نظرات : ٠متن کامل >>
پيام معاون وزير و رييس سازمان به سومين مسابقات ورزشي ويژه بانوان سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور
بديهي است كه سلامت جامعه مرهون سلامت جسم و روح منابع انساني مي باشد و ورزش در اين راستا ثمرات ارزشمندي را به همراه دارد. به ويژه در سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور كه رسالت بزرگ توانمندسازي نيروي انساني را عهده دار است، مشاركت پويا و چشمگير كاركنان در برنامه هاي ورزشي از اهميت والايي برخوردار است.
 ١٣:٣٩ - 1396/05/21 - نظرات : ٠متن کامل >>
در مرکز خواهران قزوین صورت گرفت؛
كارگاه "شهروند الکترونیک" ویژه کارآموزان بسیج سازندگی در مرکزخواهران قزوين افتتاح شد.
به گزارش واحد خبر مرکز خواهران قزوین؛ در پی انعقاد تفاهم نامه ستادی با بسیج سازندگی استان، كارگاه شهروند الکترونیک از 26 تیرماه سالجاری و به میزان 77 ساعت برای 34 نفر از دانش آموزان معرفی شده به این مرکز افتتاح شد.
 ١٢:٠٧ - 1396/05/21 - نظرات : ٠متن کامل >>
برگزاري جلسه حلقه صالحين بانوان اداره كل
مسئول بسيج خواهران اداره كل: شایسته است به درخواست ‏هاى مادى جهت معنوى دهيم.
به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان قزوين، چهارمين جلسه حلقه صالحين بانوان اداره كل در سالجاري برگزار شد. مسئول بسيج خواهران اداره كل در جمع بانوان با اشاره به شان نزول آیه 114 سوره مائده در قرآن، گفت: حضرت عيسى، در "آیهء منک"، به مقام دعا هم وارد می شود و به جاى مسأله‏ ى خوردن، به الهى بودن مائده توجّه میكند. برای همین شایسته است که به تاسی از عیسی ع به درخواست ‏هاى مادى، جهت معنوى دهيم و به این نکته توجه کنیم که مسائل معنوى و اجتماعى، بر مسائل اقتصادى مقدّم است.
 ١٠:٤٧ - 1396/05/18 - نظرات : ٠متن کامل >>
در پي گراميداشت روز خبرنگار در 17 مردادماه؛
مديركل: اشتغال مولد با مهارت بدست مي آيد و خبرنگاران استان بازوي دوم ما در فرهنگ سازي اين تفكر هستند.
به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان قزوين، مديركل به همراه مسئول روابط عمومي و مسئول امور فرهنگي، با حضور در مرکز صدا و سیمای استان و دفتر روزنامه جمهوری اسلامی ،روز خبرنگار را به رييس صدا و سيماي مركز قزوين و مديرمسئول روزنامه جمهوري اسلامي تبریک گفتند.
 ٠٩:٠٥ - 1396/05/18 - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>

بازديدکنندگان اين صفحه: 374785 | بازديدکنندگان امروز: 278 | کل بازديدکنندگان: 3483191 | بازديدکنندگان آنلاین: 18 | زمان بارگزاري صفحه: 0.4410 ثانيه