عنوان ها
عمومي


همزمان با ادارات كل آموزش فني و حرفه اي سراسر كشور ؛
جشن بزرگ عید مبعث در جمع کارکنان اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان قزوین
در راستاي تأكيد معاون وزير تعاون، كار و رفاه اجتماعي و رييس سازمان در برگزاري جشن بزرگ مبعث رسول اکرم حضرت محمد مصطفی(ص) مبني بر افزايش فضاي همدلي، صميميت و نشاط در خانواده بزرگ سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور و به منظور ايجاد پويايي و تلاش بيش از پيش در مسير مهارت آموزي و تحقق اهداف دولت تدبير و اميد به ويژه براي ايجاد اشتغال، جشن بزرگ خانواده اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان قزوین نیز با حضور نماینده سازمان به عنوان سفيردوستي و همدلي و حامل ابلاغ پيام دكتر سازگارنژاد معاون وزير و رياست سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور، یکشنبه شب برگزار شد.
 ١١:٠٧ - 1396/02/04 - نظرات : ٠متن کامل >>
در پي اجراي آزمون هاي سالجاري:
برگزاري اولين مرحلهء آزمون هاي كتبي الكترونيكي هماهنگ سالجاري از دوم ارديبهشت
به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان قزوين، مهندس جليلوند مديركل آموزش فني و حرفه اي استان اظهار داشت: اولين مرحلهء آزمون هاي كتبيِ الكترونيكي سالجاري، از دوم تا سيزدهم ارديبهشت ماه، در هفت حوزهء استان برگزار خواهد شد. ايشان با اشاره به نقش و اهميت ارزشيابي مهارت در اعتباربخشي به آموزش هاي فني و حرفه اي، ارتقاي كيفيت گواهينامه ها در استان صنعتي قزوين را منوط بر اجراي آموزش هاي مهارتي محور و برگزاري ارزشيابي هاي كيفيت محور دانست.
 ١٣:١٣ - 1396/01/31 - نظرات : ٠متن کامل >>
مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان قزوین خبر داد:
بیش از 32 هزار نفر در آزمون های سنجش مهارت استان قزوین ثبت نام کردند
مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان قزوین از حضور32هزار و 392 نفر در آزمون هاي الكترونيكي آنلاین ، تفاهم نامه،هماهنگ، صنعت ساختمان، اصناف ،ادواري و آزمون متقاضيان تمديد و تعويض در سال 1395 خبر داد.
 ١٢:٤٤ - 1396/01/28 - نظرات : ٠متن کامل >>
در اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان قزوین صورت پذیرفت ؛
برگزاری دومین نشست تخصصی ستاد اقامه نماز اداره کل
دومین جلسه ستاد اقامه نماز اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان قزوین با حضور مدیرکل ، معاون و حراست و دبیرستاد و اعضای ستاد اقامه نماز امروز دوشنبه 28/1/96 در دفتر مدیریت برگزار شد.
 ١١:٥٨ - 1396/01/28 - نظرات : ٠متن کامل >>
اعلام نتايج مرحله اول نخستين دوره مسابقات انگيزشي ويژه مديران آموزشگاههاي فني و حرفه اي آزاد قزوين
13 مدير برگزيده در مسابقات انگيزشي مديران آموزشگاههاي آزاد
در اعلام نتايج مرحلهء اولِ اولين مسابقات انگيزشي ويژه مديران آموزشگاههاي فني و حرفه اي، استان قزوين 13 مدير برگزيده دارد. مرحله دوم مسابقات انگيزشي مديران، "سوم خردادماه سالجاري و به صورت الكترونيكي" برگزار خواهد شد.
 ١٢:٥٢ - 1396/01/27 - نظرات : ٠متن کامل >>
برگزاري جشن ولادت با سعادت مولي الموحدين علي (ع)
به همت شوراي فرهنگي اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان قزوین مصادف با سيزدهم رجب جشن ميلاد حضرت علي(ع) برگزار شد. به گزارش روابط عمومي سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور، 21 فروردين ماه و هم زمان با ولادت مولاي متقيان،مراسمی با حضور منصور جلیلوند مدیرکل ، معاونان و كاركنان اين اداره کل برگزار شد.
 ١٢:٤٥ - 1396/01/23 - نظرات : ٠متن کامل >>
با ارتحال آيت الله باريك بين؛
در پي قدرداني و سپاس از50 سال مبارزهء انقلابي حضرت آیت‌الله باریک بین، مديركل محترم به اتفاق معاونين و كارشناسان آموزش فني و حرفه اي در مراسم تشييع و بدرقه پيكر ايشان تا آرامگاه ابدي شركت كردند.
 ٠٨:٣٨ - 1396/01/21 - نظرات : ٠متن کامل >>
مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان قزوین خبر داد:
مهارت آموزی بیش از دو میلیون و 481 هزار نفر ساعت در بخش دولتی در استان قزوین
مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای قزوین از اجرای دو میلیون و 481 هزار و 658 نفر - ساعت آموزش مهارت در بخش دولتی استان طی سال 1395 خبر داد. به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای قزوین ، منصور جلیلوند با اشاره به اینکه آموزشهای فنی و حرفه ای در دو بخش دولتی و غیر دولتی ارائه می شود اظهار داشت : طی سال گذشته دو میلیون و 481 هزار و 658 نفر - ساعت در استان از آموزشهای مهارتی بخش دولتی بهره مند شدند.
 ١١:٠٧ - 1396/01/19 - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>

بازديدکنندگان اين صفحه: 339827 | بازديدکنندگان امروز: 807 | کل بازديدکنندگان: 3210352 | بازديدکنندگان آنلاین: 5 | زمان بارگزاري صفحه: 0.3630 ثانيه