عنوان ها
عمومي


به مناسبت اعیاد شعبانیه؛
پیام تبریک مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان قزوین
سلام بر حسین و عباسش ، سلام بر سجاد و سجودش ، سلام بر نیمه شعبان و ظهور مولودش ، حلول ماه شعبان در ایامی که مردم در مبارزه با بیماری خطر ناک و خانمانسوز کرونا ویروس بوده و هر روز از حضور تعدادی عزیزان هموطنمان محروم میشویم ؛ التیام و فرصتی مغتنم است برای ملت ایران.
 ١٨:٠٩ - 1399/01/09 - نظرات : ٠متن کامل >>
با حکم علی اوسط هاشمی رییس سازمان آموزش فنی وحرفه ای کشور محسن مددی مدیر کل جدید آموزش فنی وحرفه ای استان قزوین منصوب شد
به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی وحرفه ای استان قزوین ، مراسم تودیع و معارفه مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان قزوین صبح امروز99/1/5 از طریق ویدیو کنفرانس با ریاست سازمان برگزار شد. علی اوسط هاشمی معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشوردر این ارتباط مجازی ضمن تبریک سال جدید و آرزوی سلامت و آرامش و بهترین ها برای ملت ایران ، بر ایجاد نگرش نو و جدید و کثرت حاصل از رشد تکنولوژی در مهارت و توانمندسازی منابع انسانی تاکید کرد.
 ١٣:٥٩ - 1399/01/05 - نظرات : ٠متن کامل >>
در جلسه ایمنی و بهداشت آموزش فنی و حرفه ای استان قزوین مطرح شد.
لزوم تشدید اقدامات کنترلی و مراقبتی جهت مقابله با بیماری های واگیردارکمیته ایمنی و بهداشت اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان قزوین در خصوص اقدامات پیشگیرانه در مقابل بیماری های واگیر دار تشکیل جلسه داد.
 ٠٩:١٥ - 1398/12/22 - نظرات : ٠متن کامل >>
با توجه به شیوع بیماری کرونا؛
اسکان همکاران سایر استان ها در مهمانسراهای مراکز آموزش فنی و حرفه ای استان قزوین ممنوع شد
به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان قزوین ، حجت اله امینی اعلام کرد: با عنایت به شیوع ویروس کرونا در کشور و ضرورت پیشگیری از انتشار ویروس، نظر به اهمیت سلامت همکاران و خانواده های محترم آنان، مامورسراهای این استان از پذیرش مهمان در این ایام معذور می باشد.
 ٠٨:٤٩ - 1398/12/22 - نظرات : ٠متن کامل >>
به مناسبت هفته ملی منابع طبیعی؛
کاشت 450 اصله نهال در مرکز برادران البرز
به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ا ی استان قزوین ،در راستای گرامیداشت هفته ملی منابع طبیعی و روز درختکاری و آئین نمادین کاشت نهال در مرکز آموزش فنی و حرفه ای برادران البرز، طاهرخانی رئیس مرکز عنوان کرد: با هماهنگی اداره منابع طبیعی و آبخیزداری تعداد 450 اصله نهال به صورت رایگان دریافت و در محوطه مرکز کاشته شد..
 ٠٨:٤٧ - 1398/12/22 - نظرات : ٠متن کامل >>
تولید تجهیزات ماسک و لباس ضد ویروس در مقابله با ویروس کرونا
مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان قزوین اعلام کرد: از 11 اسفند ماه مراکز دولتی و خصوصی فنی و حرفه ای در سطح استان مشغول به تولید هستند‌، در این کارگاه نیز روزانه به‌صورت شبانه‌روزی تعداد 5 هزار ماسک و لباس حفاظتی که مورد استفاده بیمارستان ها، مراکز درمانی، داروخانه‌ها و سایر مراکز عرضه برای تامین نیاز پزشکان، پرستاران، کادرهای درمانی و عموم مردم قرار می‌گیرد،تولید می‌شود.
 ٠٨:٤٧ - 1398/12/21 - نظرات : ٠متن کامل >>
سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور اعلام کرد:
لغو تمامی آزمون های کتبی، الکترونیکی، هماهنگ و تفاهم نامه (صنعت ساختمان، قالیبافان و صنایع دستی کددار) تا پایان سال ۱۳۹۸
براساس تصمیمات ستاد ملی/ استانی مدیریت و مقابله با ویروس کرونا در سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور تمامی آزمون های سنجش مهارت و صلاحیت حرفه ای تا پایان سال جاری لغو شد.
 ٠٨:٠٨ - 1398/12/20 - نظرات : ٠متن کامل >>
کلیه آزمونهای هماهنگ تاریخ 98/12/8 لغو گردید .
به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان قزوین ؛ حجت اله امینی مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان قزوین اعلام کرد: کلیه آزمونهای هماهنگ تاریخ 98/12/8 و کلیه آزمونهای آنلاین از تاریخ 4 تا 18 اسفند ماه سال جاری لغو و از تاریخ 19 اسفند شروع به برگزاری می گردد.
 ١٣:٣٣ - 1398/12/04 - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>

بازديدکنندگان اين صفحه: 647569 | بازديدکنندگان امروز: 950 | کل بازديدکنندگان: 5584087 | بازديدکنندگان آنلاین: 1 | زمان بارگزاري صفحه: 0.5820 ثانيه