عنوان ها
عمومي


پیام تبریک نوروزی مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان قزوین
يا محول الحول و الاحوال ، سروران و همكاران گرامي ستاد و مراكز آموزشي استان ، احتراما، فرا رسيدن سال جديد را خانه به خانه و مهر به مهر به شما و خانواده گرامي و بزرگ آموزش فني و حرفه اي استان تبريك عرض مي نمايم. آرزومندم در سال پيش رو، براي بدست آوردن قابليت هاي فناورانه در مجموعه اداري و آموزشي، دامنه اصلاح و بهبود روشهاي نظام مهارتي را وسعت ببخشيم و توليد و انتقال مهارت هاي پيشرفته و فرصت هاي شغلي را براي مردم خوب استان ميسر نماييم.
 ١١:٤٢ - 1395/12/28 - نظرات : ٠متن کامل >>
برگزاری اختتامیه کارگاه مشاوره و هدایت آموزشی ، شغلی در آموزش فنی و حرفه‌ای استان قزوین
به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان قزوین ؛ کارگاه مشاوره و هدایت آموزشی ، شغلی در راستای تحقق سیاستهای اقتصاد مقاومتی با حضور کارشناسان حوزه مشاوره مراکز آموزش فنی و حرفه ای سطح استان و با تدريس امیری کارشناس ارشد روانشناسی برگزار گردید.
 ١١:٢٥ - 1395/12/28 - نظرات : ٠متن کامل >>
توسط حراست اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان قزوین صورت پذیرفت ؛
برگزاری کارگاه آموزشی کاربردی اطفاء حریق برای پرسنل حفاظت
کارگاه آموزشی کاربردی اطفاء حریق برای پرسنل حفاظت به منظور افزایش توان پیشگیری حفاظت فیزیکی در مواجه با حوادث احتمالی با هدف ارتقاء ضریب ایمنی در محل مرکز آموزش فنی و حرفه مرکز البرز برگزار گردید .
 ١١:٠٩ - 1395/12/28 - نظرات : ٠متن کامل >>
برگزاری ششمین همايش ملي و بين المللي "مهارت آموزي و اشتغال" در مرداد ماه 1396
به گزارش روابط عمومی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، رضا باجولوند ،مدیر کل دفتر پژوهش، طرح و برنامه ریزی درسی سازمان با اعلام اين خبر بیان داشت:با موافقت ریاست محترم سازمان و پیگیری مجوزهای لازم جهت برگزاری این همایش از کمیسیون فرهنگی دولت ششمین همايش ملي و بين المللي مهارت آموزي و اشتغال در مرداد ماه 1396 برگزار می شود.
 ٠٩:٠٩ - 1395/12/28 - نظرات : ٠متن کامل >>
کسب عنوان شایسته تقدیر ستاد اقامه نماز اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان قزوین
به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان قزوين؛ اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان قزوین در زمينه ارزيابي عملكرد برنامه هاي ترويج و توسعه فرهنگ اقامه نماز در سال 1394،از معاونت استانداری قزوین و مسئول ستاد اقامه نماز استان مورد تقدير قرار گرفت.
 ١٠:٠٦ - 1395/12/25 - نظرات : ٠متن کامل >>
برگزاری اولین دوره مسابقات ویژه مدیران آموزشگاه های فنی و حرفه ای آزاد
مسابقه ويژه مديران آموزشگاه هاي آزاد جهت ايجاد انگيزه و به منظور شناسايي مديران خلاق و برتر آموزشگاه هاي فني و حرفه اي آزاد، روز پنجشنه نوزدهم اسفند ماه به صورت همزمان کشوری در مراکز آموزش فنی و حرفه ای در استان برگزار شد.
 ١٢:٥٠ - 1395/12/19 - نظرات : ٠متن کامل >>
حضور معاون وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی و رییس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در مراسم اختتامیه نخستین جشنواره تولید محتوای الکترونیکی با طعم مهارت
محمد امین سازگارنژاد، رییس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور صبح روز 15 اسفند در مراسم اختتامیه جشنواره تولید محتوای الکترونیکی با طعم مهارت که با هدف شناسايي نخبگان و متخصصان حوزه هاي مهارت آموزي الكترونيكي و توسعه و ترويج آن براي آحاد جامعه و به ويژه جوانان برگزار شده بود ،حضور یافت. به گزارش روابط عمومي سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور،این جشنواره با حضور رییس، قائم مقام سازمان ،برگزیدگان، داوران، اعضای کمیته برگزاری و جمعی از مسئولان وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات برگزار شد.
 ١١:٤٨ - 1395/12/16 - نظرات : ٠متن کامل >>
برگزاری کارگاه آموزشی نماز شناسی ویژه کار آموزان
به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان قزوین ، مسئول امورفرهنگی این اداره کل با اعلام این خبر گفت: به منظور ایجاد پیوند کارآموزان با جایگاه و اهمیت نماز و آشنا نمودن آنها با مسائل متنوع دینی و مذهبی بویژه آثار اجتماعی نماز، کارگاه آموزشی نماز شناسی ویژه کار آموزان برگزار شد.
 ١١:٤٤ - 1395/12/16 - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>

بازديدکنندگان اين صفحه: 328770 | بازديدکنندگان امروز: 66 | کل بازديدکنندگان: 3124979 | بازديدکنندگان آنلاین: 8 | زمان بارگزاري صفحه: 0.2750 ثانيه