عنوان ها
اخبار > مسئولین آموزش شرکت های صنعتی روانشیر و نفیس شیشه تاکستان از مرکز 3 بازدید کردند


    نسخه چاپي           ارسال به دوست

  مسئولین آموزش شرکت های صنعتی روانشیر و نفیس شیشه تاکستان از مرکز 3 بازدید کردند
 
 

به گزارش واحد خبر روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان قزوین : روز دوشنبه 1395/9/15 در راستای اجرای تبصره 75 و ارتقاء مهارت کارگران، مسئولین آموزش شرکت های صنعتی روانشیر و نفیس شیشه تاکستان از مرکز 3 بازدید کردند.
باقری و رفیعی مسئولین دو شرکت ذکر شده ضمن بازدید از فضای آموزشی و تجهیزات و امکانات موجود، ابراز امید واری کردند که درآینده نزدیکی تعاملات و ارتباط فنی و حرفه ای با این دو شرکت در جهت آموزش نیروهای تولید و نیز استفاده از امکانات برای اجرای تبصره 75 افزایش یابد ،چراکه وجود مرکزآموزشی با این امکانات و تجهیزات و نیروهای زبده و مجرب انسانی حتماً شرکتهای صنعتی را می تواند از بُعد آموزش و نیز احتیاجات تبصره 75 حمایت و پشتیبانی نماید . شارینی رئیس مرکز3 تاکستان نیز دراین دیداربا تأکید براصل همکاری متقابل و آمادگی ارائه خدمات آموزشی به تمام جوانان سطح شهرستان گفت : این مرکز آمادگی دارد در دوبخش اساسی با شرکتها همکاری نماید که البته وظیفه ذاتی ما آموزش و ارتقاء مهارت است و تبصره 75 را هم درکنار این وظیفه اصلی انجام می دهیم که هر دو مورد در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی می تواند مثمرثمر واقع شود.
  
   تاریخ درج خبر : 1395/09/16   |   ساعت درج خبر : ١٠:٥٧   |   تعداد نمایش خبر : 760

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
بازديدکنندگان اين صفحه: 829409 | بازديدکنندگان امروز: 2551 | کل بازديدکنندگان: 4166978 | بازديدکنندگان آنلاین: 10 | زمان بارگزاري صفحه: 0/3780 ثانيه