عنوان ها
اخبار > بازدید مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای قزوین از مرکز خواهران تاکستان


    نسخه چاپي           ارسال به دوست

  بازدید مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای قزوین از مرکز خواهران تاکستان
 
 

به گزارش واحد خبر روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان قزوین: روزیکشنبه مورخه 7/9/95 بازدید ستادی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای قزوین از مرکز خواهران تاکستان انجام گرفت. دراین بازدید که کارشناسان دوایر مختلف اداره کل حضور داشتند، قسمتهای مختلف مرکز خواهران بازدید و مورد ارزشیابی قرار گرفت.
منصور جلیلوند مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای قزوین ضمن بیان این مطلب که همه ما در فرایند زندگی فردی و اجتماعی و مسئولیت هائی که داریم نیازمند به تذکر و نگرش در کردار خود هستیم خاطرنشان کرد: مرکز خواهران تاکستان از جمله مراکز موفق ما در استان بشمار می رود و برای اینکه از رتبه خود کاسته نشود و همچنان از جایگاه خود برخوردار باشد باید تلاش مضاعف نموده و آنچه مورد نقص و ایراد قرار می گیرد باید بلافاصله نسبت به مرتفع نمودن مشکل اقدام صورت گیرد
مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای درپایان سخنان خود ضمن قدردانی از تلاش و فعالیتهای خانم طاهرخانی که چند سال گذشته امور اداری را مدیریت کردند، خانم لیلا رحمانی را بعنوان مسئول هماهنگ کننده و رابط مستقیم مرکز با اداره کل معرفی و از همه مجموعه کارکنان این مرکز کمال همکاری و مساعدت با ایشان را خواستار شد و برای وی آرزوی موفقیت نمود.
شارینی سرپرست مرکز خواهران تاکستان درادامه ، گزارشی از روند برنامه ها و کیفیت آموزش و آماری از کارگاه های فعال ثابت و سیار و آموزشگاه های آزاد ارائه و روند پیگیری مسئولین قسمت های مختلف در اداره کل را ستود و افزود آنچه تاکنون درمرکز خواهران بعنوان خلاء وجود داشته ، عدم استقرار مسئول مستقیم و ثابت دراین مرکز بوده که امروز با تدبیر بجای مدیرکل محترم این نقیصه مرتفع گردید.

  
   تاریخ درج خبر : 1395/09/09   |   ساعت درج خبر : ١٣:٠٤   |   تعداد نمایش خبر : 714

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
بازديدکنندگان اين صفحه: 829402 | بازديدکنندگان امروز: 2532 | کل بازديدکنندگان: 4166959 | بازديدکنندگان آنلاین: 10 | زمان بارگزاري صفحه: 0/4380 ثانيه