عنوان ها
مراكز


آغاز ثبت نام دوره هاي آموزشي سه ماهه سوم در مركز خواهران قزوین
سرپرست مرکز خواهران قزوین از شروع ثبت نام دوره های آموزشی در سه ماهه سوم سال جاری خبرداد.
 ٠٨:٤٣ - 1396/06/25 - نظرات : ٠متن کامل >>
در هفته دولت صورت گرفت؛
دیدار مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان قزوین با خانواده های شهدا
به گزارش واحد خبر مرکز برادران تاکستان، جلیلوند مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان قزوین در هفته دولت با خانواده های محترم شهدای منتسب به کارکنان مرکز برادران تاکستان دیدار کردند.
 ١١:٥٧ - 1396/06/08 - نظرات : ٠متن کامل >>
در هفته دولت صورت گرفت؛
آقاي علي بنايي كارمند نمونه سال96 شهرستان تاكستان شد.
به گزارش واحد خبر مرکز برادران تاکستان، آقاي علي بنايي، متصدي حراست و روابط عمومي مركز برادران تاكستان، كارمند نمونهء سال96 شهرستان تاكستان شد
 ١٤:٠٦ - 1396/06/07 - نظرات : ٠متن کامل >>
همزمان با هفته دولت؛
تجدید میثاق کارکنان مرکز برادران تاکستان با آرمان‌های والای شهیدان
به گزارش واحد خبر مرکز برادران تاکستان ، همزمان با هفته دولت به منظور صيانت از ارزش‌ها و دستاوردهاي انقلاب اسلامي، كاركنان مرکز برادران تاکستان به همراه فرماندار و دیگر مسئولین ادارات شهرستان تاکستان با حضور برمزار شهدای انقلاب اسلامی و با غباروبی و عطر افشانی برمزار شهدای 8 سال دفاع مقدس با آرمان های شهدای انقلاب اسلامی تجديد ميثاق كردند.
 ١١:٢٧ - 1396/06/07 - نظرات : ٠متن کامل >>
در پي اعلام عملكردآموزشي سالجاري مراكز صورت گرفت؛
مديركل با شركت در شوراي اداري مركز بويين زهرا، عملكردآموزشي بيش از 105هزارنفرساعتي اين مركز را رضايت بخش خواند.
به گزارش واحد خبر مرکز بويين زهرا؛ مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان افزودند: با ماهر نمودن جوانان استان در مراكز حومهء استان، به سمت جلوگيري از مهاجرت هايي كه موجب افزايش بيكاري در شهرها شده است، خواهيم رفت و اين اولين اولويت سالجاري ما بوده است كه تحقق موثر آن را در بويين زهرا مي بينم.
 ١٢:١٥ - 1396/05/26 - نظرات : ٠متن کامل >>
در مرکز خواهران قزوین صورت گرفت؛
كارگاه "شهروند الکترونیک" ویژه کارآموزان بسیج سازندگی در مرکزخواهران قزوين افتتاح شد.
به گزارش واحد خبر مرکز خواهران قزوین؛ در پی انعقاد تفاهم نامه ستادی با بسیج سازندگی استان، كارگاه شهروند الکترونیک از 26 تیرماه سالجاری و به میزان 77 ساعت برای 34 نفر از دانش آموزان معرفی شده به این مرکز افتتاح شد.
 ١٢:٠٧ - 1396/05/21 - نظرات : ٠متن کامل >>
در بازديد خانم زرآبادي از كارگاه هاي فني مركز برادران البرز در 30خردادماه سالجاری:
نماینده قزوین، البرز و آبیک درمجلس شورای اسلامی: فرآیندهای مهارت منجر به اشتغال، بدون رابطه تنگاتنگ سه ارگان تعاون، کار و رفاه اجتماعی و آموزش فني و حرفه اي پایدار نخواهد بود.
به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان قزوین، خانم زرآبادی نماینده محترم مردم قزوین، البرز و آبیک درمجلس شورای اسلامی از کارگاه های فنی مركز برادران البرز، بازديد كرد. وي در اين بازديد به نقش مراكز جوار دانشگاه در شناساندن مراكز آموزشي فني و حرفه اي به دانشجويان اشاره كرد و اين امر را در راسخ كردن عزم فارغ التحصيلان براي ورود به دنياي واقعي اشتغال، نقطه عطف دانست.
 ٠٨:٠٣ - 1396/03/31 - نظرات : ٠متن کامل >>
مراسم گرامیداشت بیست و هشتمین سالگرد ارتحال ملکوتی معمار کبیر انقلاب اسلامی ایران حضرت امام خمینی(ره) در مرکز 2 خوهران البرز برگزار شد .
به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان قزوین در این مراسم که با حضور مدیرکل ، مسئول شورای فرهنگی و کارکنان و کارآموزان این مرکز برگزار شد مسئول شورای فرهنگی و دبیر ستاد اقامه نماز با گرامیداشت بیست و هشتمین سالگرد یاد و خاطره بنیانگذار انقلاب اسلامی ایران به ویژگیها و سجایای اخلاقی امام (ره ) اشاره کرد و گفت : یکی از ویژگی های منحصر بفرد حضرت امام خمینی(ره) خداشناسی و خداباوری بود که باعث رمز ماندگاری راه ایشان بود .
 ٠٩:١٢ - 1396/03/16 - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>

بازديدکنندگان اين صفحه: 829399 | بازديدکنندگان امروز: 2481 | کل بازديدکنندگان: 4166908 | بازديدکنندگان آنلاین: 7 | زمان بارگزاري صفحه: 0/4740 ثانيه