» جستجو در سایت
جستجوی پیشرفته جستجو در وب
منو اصلی
 
اخبار > امضای تفاهم نامه آموزشی و توانمندسازی معلولان و مددجویان قزوین


    نسخه چاپي           ارسال به دوست

  امضای تفاهم نامه آموزشی و توانمندسازی معلولان و مددجویان قزوین
 
 

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان قزوین ؛ تفاهم نامه همکاری  آموزشی بین اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان قزوین و اداره کل بهزیستی استان امضاء گردید.

 این تفاهم نامه  با هدف اجرای برنامه توانمندسازی معلولان و مددجویان تحت پوشش بهزیستی، ایجاد فرصت‌های شغلی، استفاده بهینه از قابلیت‌ها و دستاوردها، ایجاد هم افزایی جهت بهبود خدمات و استفاده مناسب از منابع مالی و انسانی 2 دستگاه منعقد شده است.

مددی افزود: انعقاد تفاهم نامه با اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان قزوین می‌تواند خدمات ویژه‌ای را برای توانمندسازی مددجویان زیرپوشش این اداره کل به همراه داشته باشد که امیدواریم به بهترین شکل ممکن عملیاتی شود.

مددی با بیان اینکه این تفاهم نامه در هفت ماده تنظیم شده است، گفت: در این تفاهم نامه هر کدام از دستگاه‌ها وظیفه و تعهداتی را بر عهده گرفته‌اند که اجرای کامل آن می‌تواند نتیجه بسیار مطلوبی را برای افراد زیر پوشش بهزیستی رقم بزند.

محسن مددی مدیرکل آموزش فنی و حرفه استان اظهار داشت : تعهدات این اداره کل شامل ، بررسی نتایج ،برنامه ریزی ،ساماندهی،اجرا و ارزشیابی دوره  های اموزشی مهارتی جهت جامعه هدف ،همکاری در تامین فضای آموزشی، تربیت مربی دوره های آموزشی ،برقراری آزمون پایان دوره ، اعمال تخفیف 40 درصدی کل هزینه برای دوره های اجرا شده ،بیمه حوادث مدنی کارآموزان می باشد .

مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان قزوین افزود : تأمین منابع مورد لزوم و نیازسنجی آموزش‌های بهزیستی، مشارکت در برگزاری مسابقات ملی و بین المللی مهارت ویژه معلولان، همکاری در بازنگری و تدوین استاندارد‌های آموزشی صنایع دستی، مشارکت در تأمین هزینه‌های مربوط به ثبت نام، آزمون و گواهینامه، مشارکت و همکاری در اجرای دوره‌های آموزشی معلولان، کودکان خیابانی، سرپرست خانوار و معتادان بهبود یافته و همکاری در ایجاد مرکز آموزشی و اشتغال زنان سرپرست خانواده با همکاری سازمان‌های مردم نهاد از تعهدات اداره کل  بهزیستی  در این تفاهم نامه است

مدیر کل اموزش فنی و حرفه ای تصریح کرد: شامل معرفی و اطلاع رسانی دوره‌های آموزشی فنی و حرفه‌ای به جامعه هدف، شناسایی مشاغل موجود و جدید متناسب با جمعیت زیر پوشش، معرفی کارشناسان و متخصصان مجرب جهت عضویت در کمیته‌های تخصصی بازنگری یا تدوین استاندار‌های آموزشی و همکاری و مشارکت در تأمین مربیان آموزشی مورد توافق بر اساس ضوابط فنی و حرفه‌ای است.

.

مددی در پایان  افزود: در این تفاهم نامه اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای هم ۱۲ تعهد دارد که امیدواریم با اجرای هر چه بهتر این تعهدات توانسته باشیم خدمت بزرگی را در راستای توانمندسازی معلولان انجام دهیم.

  
   تاریخ درج خبر : 1399/08/22   |   ساعت درج خبر : ٠٩:٠٢   |   تعداد نمایش خبر : 65


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
تاریخ آخرین بروز رسانی: 1399/09/15 | بازديدکنندگان اين صفحه: 558817 | بازديدکنندگان امروز: 112 | کل بازديدکنندگان: 5748286 | بازديدکنندگان آنلاین: 1 | زمان بارگزاري صفحه: 0.5170 ثانيه
مسئولیت محتوای اخبار به عهده روابط عمومی و اطلاعات درج شده در هر بخش به عهده مدیر مربوطه می باشد. طراحی، اجرا، پشتیبانی: مدیریت فناوری ارتباطات و اطلاعات
Copyright © 2008 IRAN TVTO . All rights reserved