» جستجو در سایت
جستجوی پیشرفته جستجو در وب
منو اصلی
 
اخبار > تفاهم نامه همکاری آموزشی بین اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای قزوین و ایرکا پارت صنعت (کاربراتور ایران سابق)با هدف افزایش سطح مهارتی صنعتگران منعقد شد.


    نسخه چاپي           ارسال به دوست

  تفاهم نامه همکاری آموزشی بین اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای قزوین و ایرکا پارت صنعت (کاربراتور ایران سابق)با هدف افزایش سطح مهارتی صنعتگران منعقد شد.
 
 

 

  تفاهم نامه همکاری آموزشی بین اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای قزوین و ایرکا پارت صنعت (کاربراتور ایران سابق) با هدف افزایش سطح مهارتی صنعتگران منعقد شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان قزوین، این تفاهم نامه با حضور محسن مددی،  مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان و حمید اسمعیلی ،مدیر عامل و عضو هیئت مدیره شرکت ایرکا پارت صنعت با هدف گسترش آموزش­های مهارتی و احداث مرکز جوارکارگاهی و بین کارگاهی آموزش­های تخصصی حوزه قطعه سازان خودرو و سایر آموزش های مرتبط منعقد شد.

بنا بر این گزارش، شناسایی مشاغل جدید و همکاری در تدوین شرح شغل و استاندارهای آموزشی ، تجهیز کارگاه­های آموزشی متناسب با رشته و رشته های مورد تفاهم .همکاری در تدوین استانداردهای آموزشی.همکاری در پذیرش مربیان برای شرکت در دوره های ارتقاء مهارت و کاربینی.همکاری و کمک به برگزاری و آماده سازی المپیاد مهارتی و پرورش نیروهای نخبه کارگاهی.برگزاری استارت آپ های تخصصی در رشته های متناسب با تخصص شرکت که مورد نیاز روز جامعه می باشد.از تعهدات شرکت  ایرکا پارت صنعت کار در این تفاهم نامه محسوب می شود.

همکاری برای استفاده از ظرفیت­های قانونی و مزایای مربوط به آموزش­های مهارتی برای شرکت­ها (تبصره 2 ماده 38 قانون ارزش افزوده).پوشش بیمه مسئولیت مدنی کارآموزان شرکت کننده در دوره های آموزشی در برابر حوادث در حین دوره .کمک به شناسایی مشاغل جدید و  تدوین شرح شغل و استاندارد آموزشی.همکاری اداره کل آموزش فنی و حرفه ای برای تاسیس مرکز جوار و یا بین کارگاهی در شرکت .همکاری در برگزاری دوره های ایمنی و بهداشت محیط و دوره های قوانین و مقررات کار و تامین اجتماعی. از تعهدات اداره کل اموزش فنی و حرفه ای در این تفاهم نامه است.

  
   تاریخ درج خبر : 1399/04/14   |   ساعت درج خبر : ١٢:٥٢   |   تعداد نمایش خبر : 50


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
تاریخ آخرین بروز رسانی: 1399/05/16 | بازديدکنندگان اين صفحه: 541082 | بازديدکنندگان امروز: 81 | کل بازديدکنندگان: 5653754 | بازديدکنندگان آنلاین: 2 | زمان بارگزاري صفحه: 0.5460 ثانيه
مسئولیت محتوای اخبار به عهده روابط عمومی و اطلاعات درج شده در هر بخش به عهده مدیر مربوطه می باشد. طراحی، اجرا، پشتیبانی: مدیریت فناوری ارتباطات و اطلاعات
Copyright © 2008 IRAN TVTO . All rights reserved