» جستجو در سایت
جستجوی پیشرفته جستجو در وب
منو اصلی
 
اخبار > موضوع اشتغال یکی از اولویتهای مهم شهرستان است .


    نسخه چاپي           ارسال به دوست

  موضوع اشتغال یکی از اولویتهای مهم شهرستان است .
 
 

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان قزوین ،محمد نصیری " فرماندار شهرستان البرز ، در جلسه کارگروه اشتغال که در محل مرکز فنی و حرفه ای برادران شهرستان برگزارشد ، گفت : دلیل تشکیل کارگروه اشتغال در مرکز فنی و حرفه ای به جهت آشنایی اعضاء کارگروه با امکانات و تجهیزات این مرکز وشناخت با مهارت آموزی ، آموزش و کار تجربی است زیرا که موضوع اشتغال یکی از اولویتهای مهم شهرستان است .

نصیری فرماند ار شهرستان البرزبا بیان اینکه افراد جویای کار میبایست از مسیر آمو زشهای فنی و حرفه ای عبور کنند ، از عملکرد مثبت مراکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان قدر دانی کرد و دستور لازم را در خصوص برگزاری جلسات فصلی شورای مهارت شهرستان بعد از تایید ابلاغ اعضاء صادر فرمودند

وی با اشاره به اهمیت موارد مربوط به اشتغال اذعان داشت : کارگروه باید با تهیه و پیش بینی تقویم کاری در خصوص بر گزاری جلسات وظایف اعضاء را تا پایان سال مشخص و هر۱۰ روز بصورت مرتب تشکیل جلسه داده تا به تعهدات خود دست یابد.

نصیری بیان کرد: راستی آزمایی اشتغال و صحت سنجی از وظایف اصلی کارگروه است ؛فلذا این راستی آزمایی نیز در خصوص ثبت اشتغال تعهد شده مورد بررسی قرار خواهد گرفت .

بنا به این گزارش ، طاهرخانی رئیس مرکز ضمن تشریح فعالیتها و ماموریتهای مراکز برادران و خواهران البرز و محمدیه ،اجرایی شدن برش شهرستانی  تفاهمنامه های ملی و استانی با دستگاههای اجرایی ، جلوگیری از موازی کاری در زمینه آموزشهای مهارتی و اجرای دستورالعمل مربوط به کارآموزی در محیط کار واقعی را در قالب شورای مهارت ارائه نمود.

در پایان  فرماندار شهرستان البرز به همراه اعضای کار گروه اشتغال و برنامه ریزی از توانمندیهای مرکز شماره ۱ قزوین بازدید به عمل آوردند.

دراین بازدید سرکار خانم فرنوش بهزادپور مدیر صندوق کارآفرینی و امید شهرستان ضمن ابراز خرسندی از آماده به کار شدن کارآموزان  مرکز ، در خصوص ارائه تسهیلات اشتغالزایی به مهارت آموختگان قول مساعد دادند.

فرماندار البرزنیز خواستار فرهنگسازی مهارتی در جامعه و همراهی سایر دستگاهها در پیشبرد اهداف سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور درسطح شهرستان شد.

  
   تاریخ درج خبر : 1399/04/01   |   ساعت درج خبر : ١٧:٢٦   |   تعداد نمایش خبر : 55


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
تاریخ آخرین بروز رسانی: 1399/05/19 | بازديدکنندگان اين صفحه: 541255 | بازديدکنندگان امروز: 1 | کل بازديدکنندگان: 5655132 | بازديدکنندگان آنلاین: 2 | زمان بارگزاري صفحه: 0.5672 ثانيه
مسئولیت محتوای اخبار به عهده روابط عمومی و اطلاعات درج شده در هر بخش به عهده مدیر مربوطه می باشد. طراحی، اجرا، پشتیبانی: مدیریت فناوری ارتباطات و اطلاعات
Copyright © 2008 IRAN TVTO . All rights reserved