» جستجو در سایت
جستجوی پیشرفته جستجو در وب
منو اصلی
 
اخبار > انتصاب ذیحساب جدید اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان قزوین


    نسخه چاپي           ارسال به دوست

  انتصاب ذیحساب جدید اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان قزوین
 
 

یارویس مسکینی با صدور حکمی از سوی معاون نظارت مالی و خزانه دار کل کشور به عنوان ذیحساب جدید اداره کل آموزش فنی و حرفه ا ی استان قزوین منصوب شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان قزوین ، یارویس مسکینی با صدور حکمی از سوی معاون نظارت مالی و خزانه دار کل کشور به عنوان ذیحساب جدید اداره کل آموزش فنی و حرفه ا ی استان قزوین منصوب شد.

مراسم تودیع و معارفه ذیحسابان جدید و سابق اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان قزوین با حضور مراحمی معاون نظارت مالی و رئیس خزانه معین استان و قدردان حراست اداره کل امور اقتصاد و دارائی استان، منصور جلیلوند مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان قزوین، معاونین اداره کل و رئیس اداره مالی اداره کل برگزار شد.

در این مراسم منصور جلیلوند ضمن تشکر و قدرانی از زحمات معصومه وجدانی ذیحساب سابق این اداره کل بر اهمیت و حساسیت نقش ذیحسابان برای حرکت در مسیر قوانین مالی تأکید نمود و همکاری با ذیحسابان را موجب نظم و اطمینان خاطر از رعایت حقوق و قوانینی دانست که زمینه ساز عدالت است .

کریم مراحمی معاون نظارت مالی و رئیس خزانه معین استان نیز، ضمن تشکر از زحمات معصومه وجدانی و معرفی یارویس مسکینی به عنوان ذیحساب جدید اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان قزوین، ذیحسابان را به مثابه قلب برای بدن توصیف نمود و وظیفه مهم ذیحساب در دستگاه های اجرایی را کمک به حرکت در مسیر قانون و پیشگیری از مشکلات در حوزه مالی برشمرد.
یارویس مسکینی ذیحساب جدید اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان قزوین نیز ضمن معرفی خود، ابراز امیدواری نمود با هماهنگی مدیرکل و کارکنان اداره مالی شاهد ادامه روند موفق در زمینه امور مالی و ذیحسابی باشیم.
  
   تاریخ درج خبر : 1397/08/13   |   ساعت درج خبر : ١١:٠٤   |   تعداد نمایش خبر : 46

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
بازديدکنندگان اين صفحه: 356108 | بازديدکنندگان امروز: 870 | کل بازديدکنندگان: 4788452 | بازديدکنندگان آنلاین: 4 | زمان بارگزاري صفحه: 0.3989 ثانيه
مسئولیت محتوای اخبار به عهده روابط عمومی و اطلاعات درج شده در هر بخش به عهده مدیر مربوطه می باشد. طراحی، اجرا، پشتیبانی: مدیریت فناوری ارتباطات و اطلاعات
Copyright © 2008 IRAN TVTO . All rights reserved