» جستجو در سایت
جستجوی پیشرفته جستجو در وب
منو اصلی
 
آرشيو اخبار


برگزاري اولين دوره آزمونهاي 5 گانه سازمان آموزش فنی و حرفه ای در سال 99
محسن مددی مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان قزوین با اعلام این خبر گفت : به منظور ارائه خدمات سنجش مهارت و صلاحیت حرفه‌ای به ذینفعان در راستای فاصله‌گذاری اجتماعی در عرصه مهارت‌آموزی و با توجه به عدم برگزاری آزمون‌های اسفند ماه 98 به دلیل شیوع ویروس کرونا و با عنایت به تاکیدات سازمان در خصوص اجرای فرایند سنجش مهارت و برگزاری آزمون‌های معوق با درنظر گرفتن ضوابط و مقررات و رعایت اصول بهداشتی و شرایط فاصله‌گذاری اجتماعی، آزمون‌های مذکور در مراکز آموزشی استان به شرح ذیل طی خردادماه99 برگزار می گردد .
 ٠٩:٤٥ - 1399/03/07 - نظرات : ٠متن کامل >>
همزمان با سراسر کشور ؛
آزمون هماهنگ کتبی و آزمون صنعت ساختمان و صنایع دستی تفاهم نامه با حضور بیش از 2609 نفر در اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان قزوین برگزار می گردد.
محسن مددی مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان قزوین، با توجه به برنامه های پیشگیرانه در برابر شیوع ویروس کرونا و لغو آزمون های اسفند ماه 98 ، از برگزاری آزمون سراسري سنجش مهارت پايان دوره كارآموزان در بخش دولتی و خصوصی، و آزمون صنعت ساختمان و صنایع دستی تفاهم نامه از تاریخ 99/3/6 تا 99/3/13 سال جاري خبر داد.
 ٠٨:٥٤ - 1399/02/30 - نظرات : ٠متن کامل >>
علی اوسط هاشمی:
حکمرانی آینده ازآن مهارت خواهد بود
علی اوسط هاشمی، معاون وزیر تعاون و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در نخستین نشست شورای مهارت استان قزوین با بیان این که حکمرانی آینده از آن مهارت می باشد، گفت: نیروی انسانی توانمند، محور توسعه در مسیر متوازن و پایدار است. به گزارش روابط عمومی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، نخستین جلسه شورای مهارت استان قزوین با حضور هاشمی، معاون وزیر کار و رئیس سازمان آموزش فنی وحرفه ای کشور و ریاست هدایت الله جمالی پور، استاندار قزوین، 23 اردیبهشت ماه سال جاری در محل استانداری قزوین برگزار شد.
 ١٢:٣٧ - 1399/02/24 - نظرات : ٠متن کامل >>
علی اوسط هاشمی:
توسعه مهارت آموزی از اهمیت زیادی در نگاه برنامه‌ای برخوردار است/ «سند مهارت» می‌تواند پایه گذار حرکتی نو در استان باشد
علی اوسط هاشمی، معاون وزیر تعاون و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در دیدار با استاندار قزوین بر تدوین سند مهارت استان تأکید کرد. به گزارش روابط عمومی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، علی اوسط هاشمی، معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور با هدایت الله جمالی پور، استاندار قزوین، 23 اردیبهشت ماه سال جاری در محل استانداری قزوین دیدار کرد.
 ١٢:٣١ - 1399/02/24 - نظرات : ٠متن کامل >>
رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور:
مهم ترین رسالت سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور توجه به مهارت های همه جانبه است
علی اوسط هاشمی، معاون وزیر تعاون و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور مهم ترین رسالت این سازمان را توجه به مهارت‌های همه جانبه دانست و گفت: امروز دیگر نمی‌توان با صرف برگزاری کارگاه‌های آموزشی به کارآموزان خود مهارت بیاموزیم. به گزارش روابط عمومی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، علی اوسط هاشمی، 23 اردیبهشت ماه سال جاری در نشست با روسای مراکز، نمایندگان پارلمان کارشناسان و مربیان استان و رئیس انجمن آموزشگاه های آزاد استان قزوین، با بیان اینکه امروزه نقش و وظیفه سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای فراتر از اشتغال و تربیت نیروی فنی است، گفت: همان طور که در پیشرفت‌های علمی حرف برای گفتن داریم باید آثار مهارت را در بخش‌های مختلف جامعه نیز مشاهده کرد.
 ١٢:٢١ - 1399/02/24 - نظرات : ٠متن کامل >>
فعالیت آموزشگاه‌های آزاد فنی و حرفه‌ای قزوین از سرگرفته شد
فعالیت آموزشگاه‌های آزاد (بخش خصوصی) فنی و حرفه‌ای استان قزوین مشروط بر رعایت پروتکل‌های بهداشتی تعیین شده پس از تعطیلی به دلیل شیوع کرونا از اوایل اسفند سال گذشته، از سرگرفته شد. مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای قزوین اظهار داشت: این آموزشگاه ها موظف به رعایت پروتکل های بهداشتی شده و باید محیط اداری و کارگاهی خود را به طور مرتب ضدعفونی کنند.
 ١١:٥١ - 1399/02/20 - نظرات : ٠متن کامل >>
تفاهم نامه همکاری بین اداره کل آموزش فنی و حرفه ای قزوین و کانون معلولان توانا با هدف تقویت آموزش‌های مهارتی در جامعه معلولان به امضاء رسید.
به گزارش روابط عمومي اداره کل آمزش فني و حرفه اي استان قزوین، این تفاهم نامه با حضور محسن مددی، مدير کل آموزش فني و حرفه اي استان و محمدرضا هادی‌پور ، مدیر عامل کانون معلولین توانا ، با هدف اجرای دوره های آموزشی برای کارکنان اجرای طرح مهارت ‌آموزی برای معلولین ، و نیاز سنجی و اجرای دوره آموزشی جهت و کسب آمادگی مورد نياز ویژه ورود به بازاركسب و كار با هدف تسهیل در جهت اشتغال معلولین منعقد شد.
 ١١:٣٢ - 1399/02/20 - نظرات : ٠متن کامل >>
بازدید مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان قزوین از شرکت بهمن دیزل
به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان قزوین ؛ مددی مدیرکل اموزش فنی و حرفه ای استان به همراه معاون آموزش و پژوهش ، معاون اداری و پشتیبانی ، رئیس اداره آموزش و رئیس مرکز برادران شهر صنعتی البرز، به منظور بررسی قابلیت‌های تولیدی و صنعتی استان و تعامل در امر آموزش، از شرکت‌ بهمن دیزل تولید کننده انواع خودروهای تجاری و مسافری بازدید کردند.
 ١١:٣٥ - 1399/02/11 - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>

تاریخ آخرین بروز رسانی: 1399/03/07 | بازديدکنندگان اين صفحه: 534739 | بازديدکنندگان امروز: 117 | کل بازديدکنندگان: 5614553 | بازديدکنندگان آنلاین: 2 | زمان بارگزاري صفحه: 0.5902 ثانيه
مسئولیت محتوای اخبار به عهده روابط عمومی و اطلاعات درج شده در هر بخش به عهده مدیر مربوطه می باشد. طراحی، اجرا، پشتیبانی: مدیریت فناوری ارتباطات و اطلاعات
Copyright © 2008 IRAN TVTO . All rights reserved