جستجوي پيشرفته جستجو در وب
? اخبار > اطلاعیه مهم دفتر امور موسسات کارآموزی آزاد و مشارکت های مردمی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور مورخ 21/02/95


    نسخه چاپي           ارسال به دوست

  اطلاعیه مهم دفتر امور موسسات کارآموزی آزاد و مشارکت های مردمی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور مورخ 21/02/95
 
 


بدین وسیله به اطلاع عموم متقاضیان گذراندن دوره آموزشی حرفه موسوم به "سرآشپز طلایی" می رساند که این استاندارد به موجب مصوبه شورای برنامه ریزی درسی از درجه اعتبار ساقط شده است و استاندارد هاي سر آشپز پس از به روزرساني در سايت سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور فعال مي گردد.

كليه آموزشگاه ها و مراكز دولتي و غير دولتي واجد شرايط مي توانند در اجراي آموزش هاي مربوطه مشاركت نمايند. در حال حاضر این سازمان با هیچ فرد حقیقی و حقوقی و یا آموزشگاهی قرارداد و یا تفاهم نامه ای مبنی بر آموزش این حرفه ندارد. بنابراین هرگونه تبلیغات و یا ادعای احتمالی اشخاص و آموزشگاه ها مبنی بر همکاری با سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در مورد اجرای دوره موسوم به سرآشپز طلایی فاقد اعتبار قانونی است و مسئولیت عواقب چنین دوره هايي به عهده آموزشگاهها و افراد شرکت کننده می باشد. ضمناً دريافت هرگونه وجهي به منظور شركت در همايش يا جشن و نظاير آن ممنوع بوده و در صورتيكه چنين وجوهي مطالبه شده يا دريافت شده باشد تخلف محسوب، كه افراد مي توانند در صورت تمايل شکایت خود را از طریق پورتال سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور (قسمت شکایات، انتقاد، گزارش) به نشانی: http://www.portaltvto.com ثبت نمایند تا مورد رسیدگی قرارگیرد.
  
   تاریخ درج خبر : 1395/02/22   |   ساعت درج خبر : ١٢:٣٠   |   تعداد نمایش خبر : 1102

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
بازديدکنندگان اين صفحه: 20276959 | بازديدکنندگان امروز: 2538 | کل بازديدکنندگان: 4166965 | بازديدکنندگان آنلاين: 11 | زمان بارگزاري صفحه: 0/2539 ثانيه