" هفته ملي مهارت و ششم مردادماه روز ملی کارآفرینی و آموزش هاي فني و حرفه اي گرامی باد"
   » جستجو در سایت
جستجوی پیشرفته جستجو در وب
منو اصلی
 
اوقات شرعی
عنوان

 • رهبر معظم انقلاب اسلامی سال ۱۴۰۱ را «سال تولید، دانش‌بنیان و اشتغال‌آفرین» نام‌گذاری کردند.
  حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در سخنرانی تبریک فرارسیدن سال نو، سال 1401 را «سال تولید، دانش‌بنیان و اشتغال‌آفرین» نام‌گذاری فرمودند.

 • ثبت نام بیستمین دوره مسابقات ملی مهارت در قزوین آغاز شد
  به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان قزوین حجت الاسلام سید محمود عرب مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان قزوین افزود: مسابقات ملی مهارت در راستای شناسایی و معرفی نخبگان مهارتی همه ساله در سه مرحله شهرستانی، استانی و کشوری با حضور نخبگان و استعدادهای برتر برگزار می شود. وی خاطرنشان کرد: مرحله شهرستانی مسابقات ملی مهارت در ابتدا به صورت آزمون کتبی و به طور همزمان در کشور برگزار می‌شود و پس از آن در هر استان از میان قبول شدگان مرحله کتبی با برگزاری آزمون عملی نسبت به انتخاب نفرات برتر و معرفی به مرحله استانی اقدام می‌شود.

 • بیستمین دوره مسابقات ملی مهارت آغاز شد
  بیستمین دوره مسابقات ملی مهارت آغاز شد

 • ۱۱۰ میلیارد تومان از اعتبارات سفر رییس جمهور به قزوین برای مهارت آموزی اختصاص می‌یابد
  مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان قزوین گفت: براساس هماهنگی‌های انجام شده ۱۱۰ میلیارد تومان از اعتبارات سفر رییس جمهور به قزوین برای تقویت مهارت آموزی اختصاص می‌یابد که به استان ابلاغ خواهد شد. به گزارش روابط عمومی آموزش فنی و حرفه ای استان قزوین از ایرنا،امروزه نقش نیروی ماهر و کارآمد در پیشبرد اهداف تولید و کمک به چرخاندن چرخ های آن برکسی پوشیده نیست و اهمیت این موضوع تا حدی است که باید اذعان کرد درهای بازار کار به روی افراد فاقد مهارت گشوده نیست اما افراد دارای مهارت و توانمندی فنی با سهولت امکان ورود به بازار کار را پیدا می کنند.

 • فراخوان جشنواره تولید محتوای مهارتی فنی و حرفه‌ای در قزوین
  به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی وحرفه ای استان قزوین ؛ مدیر کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان قزوین گفت: تمام مربیان مراکز دولتی و آموزشگاه‌های آزاد فنی و حرفه‌ای استان‌ها تا 15 تیر ماه فرصت دارند برای شرکت در این جشنواره و کسب اطلاعات بیشتر به نشانی ghazvintvto.ir مراجعه کنند. حجت الاسلام عرب افزود: ارتقای مهارت‌های تولید محتوای الکترونیکی مربیان و کارشناسان سازمان، هم افزایی مربیان و کارشناسان مهارت آموزی، ترویج مهارت آموزی الکترونیکی و ترغیب مربیان به استفاده از فناوری‌های آموزشی و شناسایی استعداد‌های برتر تولید محتوا از اهداف برگزاری این جشنواره است. وی خوشه صنعت، خوشه کشاورزی، خوشه خدمات و خوشه هنر و صنایع دستی را از محور‌های جشنواره تولید محتوای مهارتی ویژه مربیان مراکز و آموزشگاه‌های آزاد فنی و حرفه‌ای استان بیان کرد و افزود: داوطلبان باید در موعد مقرر مطابق تقویم آموزشی جشنواره از طریق پلتفرم استانی که به همین منظور تهیه شده است نسبت به ثبت نام و ارسال اثر آموزشی خود اقدام کنند.

آخرین اخبار
معاون سازمان فنی و حرفه‌ای:
۸۰ درصد مهارت آموزان در مراکز آموزشی "محیط واقعی کار" صاحب شغل می‌شوند
معاون آموزش سازمان فنی و حرفه‌ای گفت: بررسی ها نشان می دهد ۸۰ درصد مهارت آموزان در کارگاه های آموزشی محیط واقعی کار پس از فراگیری مهارت صاحب شغل می‌شوند. به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان قزوین ، محمدرضا شاه پسند روز یکشنبه در نشست شورای عالی مهارت استان قزوین با بیان اینکه به دنبال گسترش ایجاد مراکز آموزش مهارت در محیط واقعی کار هستیم، افزود: همچنین ۵۷ درصد افرادی که در دوره های فنی و حرفه ای شرکت می کنند، صاحب شغل می‌شوند
 ١٢:٣٦ - 1401/05/04 - نظرات : ٠متن کامل >>
مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای قزوین:
خانواده‌ها تمایل چندانی برای تحصیل فرزندان خود در رشته‌های فنی و کاردانش ندارند
مدیرکل آموزش و پرورش قزوین گفت: خانواده‌ها تمایل چندانی برای تحصیل فرزندان خود در رشته‌های فنی و کاردانش ندارند که این باور و فرهنگ نادرست موجب اشباع رشته های انسانی و تجربی و رقابت سخت و فرستیشی بین دانش آموزان شده است. به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی حرفه ای استان قزوین ؛، نقی سیاهکالی مرادی روز یکشنبه در نشست سورای عالی مهارت استان قزوین افزود: این در حالی است که دانش آموزان محصل در رشته های فنی و حرفه ای و کار دانش به دلیل فراگیری مهارت بهتر راهی بازار کار می شوند.
 ١٢:٢٦ - 1401/05/04 - نظرات : ٠متن کامل >>
مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای قزوین:
امکانات دستگاه‌ها در حوزه مهارت آموزی باید به اشتراک گذاشته شود
مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان قزوین گفت: با توجه به نیاز بازار کار به نیروهای توانمند و ماهر امکانات دستگاه‌های اجرایی در حوزه مهارت آموزی باید به اشتراک گذاشته شود. به گزارش خبرنگار روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان قزوین ؛ سید محمود عرب روز یکشنبه در نشست شورای عالی مهارت استان قزوین افزود: امکانات و تجهیزات و نیروی انسانی ادارات کل فنی و حرفه ای برای رفع نیازهای مهارتی محدود است بنابراین باید از ظرفیت سایر دستگاه ها، مراکز علمی و دانشگاهی و بخش خصوصی استفاده شود.
 ١٢:١٤ - 1401/05/04 - نظرات : ٠متن کامل >>
یک مرکز آموزش مهارت جوار کارگاهی در شهر صنعتی البرز افتتاح شد
یک مرکز آموزش مهارتی جوار کارگاهی روز یکشنبه به مناسبت هفته ملی مهارت با حضور محمدرضا شاه پسند معاون سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای در شهر صنعتی البرز راه اندازی و افتتاح شد. به گزارش خبرنگار روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان قزوین ،، این مرکز در زمینه توانمندسازی و ارتقای مهارت شاغلان در زمینه ساخت پروفیل های صنعتی مربوط به درب و پنجره و نماهای ساختمانی به فعالیت می پردازد. مراکز آموزش مهارتی جوار کارگاهی با مجوز و تاییدیه سازمان آموزش فنی و حرفه ای در کارخانجات و واحدهای تولیدی فعالیت می کنند.
 ١٢:١١ - 1401/05/04 - نظرات : ٠متن کامل >>
معاون سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای:
۴۷۰ استاندارد آموزش مهارتی برای مشاغل جدید تدوین شده است
معاون آموزش سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای گفت: به منظور به روزرسانی آموزش‌های مهارتی در سطح کشور، ۴۷۰ استاندارد آموزشی برای مشاغل جدید تدوین و عملیاتی شده است. محمدرضا شاه پسند روز یکشنبه در حاشیه بازدید از مرکز آموزش فنی و حرفه دولتی شهرستان البرز (شماره یک برادران) که به مناسبت هفته ملی مهارت انجام شد در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: رشد روزافزون فناوری ها و تغییرات حوزه کسب و کار، ما را وادار کرده تا به فکر تدوین استانداردهای آموزش مهارتی برای مشاغل جدید و آینده باشیم. وی اظهار داشت: برای آموزش مهارت ویژه مشاغل جدید و آینده و تجهیز مراکز آموزش فنی و حرفه ای در مرکز و استان ها از ظرفیت مراکز علمی و دانشگاهی و پارک های علم و فناوری و شرکت های دانش بنیان استفاده کرده ایم.
 ١١:٥٦ - 1401/05/04 - نظرات : ٠متن کامل >>
به مناسبت هفته ملی مهارت
اهدا مجوز محیط کار واقعی به قنادی لاله در آبیک
به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان قزوین ؛ در هفته ملی مهارت مجوز محیط کار واقعی به قنادی لاله در آبیک که دارای ۵۳ کارگر و ۲ مجوز فعالیت می باشد، با حضور دکتر شاه پسند معاون محترم آموزش سازمان، دکتر طاهرپور مدیر کل محترم دفتر نظارت، بهسازی و هدایت شغلی سازمان، مهندس ناصری امید مدیر کل محترم منابع انسانی و پشتیبانی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور و حجت الاسلام سید محمود عرب مدیر کل محترم آموزش فنی و حرفه ای استان قزوین اهداءگردید.
 ١١:٥١ - 1401/05/04 - نظرات : ٠متن کامل >>
افتتاح نخستین آموزشگاه آزاد مهارتی روستایی کشور در قزوین
مرکز آموزش مهارت در محیط واقعی کار در شهرستان آبیک افتتاح شد
تمديد مهلت ثبت نام بیستمین دوره مسابقات ملی مهارت تا 15 مرداد ماه 1401
آغاز ثبت نام دوره هاي آموزشي سه ماهه سوم در مركز خواهران قزوین
دیدار مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان قزوین با خانواده های شهدا
آقاي علي بنايي كارمند نمونه سال96 شهرستان تاكستان شد.
تجدید میثاق کارکنان مرکز برادران تاکستان با آرمان‌های والای شهیدان
مديركل با شركت در شوراي اداري مركز بويين زهرا، عملكردآموزشي بيش از 105هزارنفرساعتي اين مركز را رضايت بخش خواند.
كارگاه "شهروند الکترونیک" ویژه کارآموزان بسیج سازندگی در مرکزخواهران قزوين افتتاح شد.
نماینده قزوین، البرز و آبیک درمجلس شورای اسلامی: فرآیندهای مهارت منجر به اشتغال، بدون رابطه تنگاتنگ سه ارگان تعاون، کار و رفاه اجتماعی و آموزش فني و حرفه اي پایدار نخواهد بود.
مراسم گرامیداشت بیست و هشتمین سالگرد ارتحال ملکوتی معمار کبیر انقلاب اسلامی ایران حضرت امام خمینی(ره) در مرکز 2 خوهران البرز برگزار شد .
رييس مركز خواهران قزوین: آموزش نجاتگری و امدادگری در بروز حوادث، موجب بازگرداندن بهداشت روانی اعضای آسیب پذیر خانواده خواهد بود.
نشست صمیمی کارکنان مرکز برادران البرز با مدیرکل
سه شنبه ١٨ مرداد ١٤٠١
تصویر روز

   
 

 

 

RSS
نظرسنجی
کیفیت سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

مفید و کاربردی
به طور کلی از سایت راضی هستم
تا حدودی مفید
نیاز به بازبینی دوباره

تاریخ آخرین بروز رسانی: 1401/05/18 | بازديدکنندگان اين صفحه: 1976 | بازديدکنندگان امروز: 631 | کل بازديدکنندگان: 6587885 | بازديدکنندگان آنلاین: 3 | زمان بارگزاري صفحه: 0.7520 ثانيه
مسئولیت محتوای اخبار به عهده روابط عمومی و اطلاعات درج شده در هر بخش به عهده مدیر مربوطه می باشد. طراحی، اجرا، پشتیبانی: مدیریت فناوری ارتباطات و اطلاعات
Copyright © 2008 IRAN TVTO . All rights reserved