"سال 1401 سال تولید ،دانش بنیان و اشتغال آفرین "
   » جستجو در سایت
جستجوی پیشرفته جستجو در وب
منو اصلی
 
اوقات شرعی
عنوان

 • رهبر معظم انقلاب اسلامی سال ۱۴۰۱ را «سال تولید، دانش‌بنیان و اشتغال‌آفرین» نام‌گذاری کردند.
  حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در سخنرانی تبریک فرارسیدن سال نو، سال 1401 را «سال تولید، دانش‌بنیان و اشتغال‌آفرین» نام‌گذاری فرمودند.

 • ۱۱۰ میلیارد تومان از اعتبارات سفر رییس جمهور به قزوین برای مهارت آموزی اختصاص می‌یابد
  مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان قزوین گفت: براساس هماهنگی‌های انجام شده ۱۱۰ میلیارد تومان از اعتبارات سفر رییس جمهور به قزوین برای تقویت مهارت آموزی اختصاص می‌یابد که به استان ابلاغ خواهد شد. به گزارش روابط عمومی آموزش فنی و حرفه ای استان قزوین از ایرنا،امروزه نقش نیروی ماهر و کارآمد در پیشبرد اهداف تولید و کمک به چرخاندن چرخ های آن برکسی پوشیده نیست و اهمیت این موضوع تا حدی است که باید اذعان کرد درهای بازار کار به روی افراد فاقد مهارت گشوده نیست اما افراد دارای مهارت و توانمندی فنی با سهولت امکان ورود به بازار کار را پیدا می کنند.

 • توسعه آموزش های مهارتی در محلات کمتر برخوردار (۲۰۲۰ محله)
  معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای در نشست با رئیس ستاد توانمندسازی محلات کمتر برخوردار از توسعه آموزش های مهارتی متناسب با نیاز محلات کم برخوردار خبر داد. به گزارش روابط عمومی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، «غلامحسین حسینی نیا»، هدف از این نشست را برنامه‌ریزی برای توسعه آموزش های مهارتی برای ساکنان محلات کمتر برخوردار، اعلام کرد و افزود: سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، متولی ارائه آموزش های غیررسمی مهارتی در دو بخش دولتی و خصوصی می باشد و 640 مرکز آموزش فنی و حرفه ای دولتی، 5 هزار و چهارصد کارگاه آموزشی و حدود 12 هزار و 500 آموزشگاه فنی و حرفه ای آزاد از ظرفیت های این مجموعه می باشد که با هدف تربيت نيروی كار ماهر و نيمه‌ماهر و گسترش چتر مهارتی به فعالیت مشغول می باشد.

 • طرح مهارت آموزی در محیط واقعی کار ابلاغ شد
  معاون آموزش سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور از ابلاغ طرح مهارت آموزی در محیط واقعی کار به تمام استان‌ها خبر داد و گفت: با اجرای این طرح به ایجاد اشتغال مولد و پایدار در جامعه کمک می‌شود. به گزارش روابط عمومی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور به نقل از ایسنا، طرح مهارت آموزی در محیط واقعی کار به منظور تربیت و ارتقای مهارتهای شغلی جوانان جویای کار ۱۵ ساله و بالاتر فاقد مهارت یا کم مهارت به اجرا درآمده و مسئولیت اصلی اجرای طرح در سال‌های اخیر به عهده سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای بوده است.

 • وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی: در حال حاضر یکی از حلقه‌های مفقودشده در حوزه اشتغال، عنصر مهارت‌آموزی است
  سیدصولت مرتضوی، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، در سفر اخیر خود به مشهد مقدس که به منظور شرکت در نشست سراسری زیست‌بوم ملی اشتغال با هدف تبیین برنامه اشتغالزایی دولت سیزدهم صورت گرفت، یکی از حلقه‌های مفقودشده در حوزه اشتغال را عنصر مهارت‌آموزی دانست. به گزارش روابط عمومی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور به نقل از ایسنا، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از تخصیص منابع برای ایجاد اشتغال به استان‌ها و طرح‌های منطقه‌ای خبر داد و تاکید کرد منابع خرد و سرمایه‌های خانوادگی باید به سمت تولید حرکت کند. طرح زیست‌بوم ملی اشتغال یکی از اولویت‌های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی است که در راستای برنامه اشتغال دولت سیزدهم و به منظور کاهش نرخ بیکاری و گسترش اشتغال و کارآفرینی در کشور دنبال می‌شود.

آخرین اخبار
اولین دیدار وبیناری مقام عالی وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی با شورای هماهنگی استانها
به گزارش روابط عمومی آموزش فنی و حرفه ای استان قزوین، در این وبینار که با حضور جناب آقای سید صولت مرتضوی وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی و معاونین محترم و نیز اعضای شورای هماهنگی استان ها برگزار گردید در ابتدا نمایندگان استان ها نسبت به بیان مشکلات و نقطه نظرات خود اقدام نمودند و سپس معاونین وزارت نسبت به پاسخ به مسائل مطرح شده اقدام نمودند و در پایان مقام عالی وزارت در خصوص برنامه های حال و آینده وزارت نکات مبسوطی را ایراد فرمودند.
 ١٣:٥١ - 1401/09/12 - نظرات : ٠متن کامل >>
کارگاه آموزشی اصول تغذیه سالم در اداره کل برگزار گردید
به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان قزوین ؛ کارگاه آموزشی اصول تغذیه سالم با همکاری و تدریس دکتر عطیه رزازی جهت استفاده کارکنان اداره کل برگزار گردید. دکتر رزازی ضمن توضیح در خصوص نوع غذا و تغذیه ی سالم که از ارکان اصلی سلامت وپیشگیری از بیماری ها به شمار می رود در راستای ترویج الگوی غذای سالم مطالبی از جمله خطرات اضافه وزن و فواید کاهش وزن، تاکید برکاهش مصرف چربی ها، قند، شکر و نمک، افزایش مصرف سبزیجات، انجام حرکات ورزشی و فعالیت بدنی ارائه طریق نمودند.چراکه مهمترین عامل درکاهش وزن افراد، تغییر شیوه ی زندگی با رعایت رژیم غذایی سالم، رفتار درمانی درست و فعالیت بدنی منظم می باشد.
 ١٣:٢٠ - 1401/09/12 - نظرات : ٠متن کامل >>
جلسه با مدیران بیمه معلم
جلسه ای با حضور حجت الاسلام والمسلمین سید محمود عرب مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان قزوین و مدیران بیمه معلم در دفتر مدیر کل برگزار گردید. این جلسه جهت انسجام بیشتر در پیشبرد قرارداد و هماهنگی ‌های لازم دایر شد. مدیر کل در این جلسه بخشی از درخواستهای پرسنل را در خصوص پوشش‌های بیمه معلم ارائه و نیز سوالاتی در خصوص نوع خدمات بیمه معلم مطرح نمود و در ادامه با حضور حاضران به مباحث مرتبط به بیمه تکمیلی درمان پرداخته شد.
 ٠٩:٤٢ - 1401/09/12 - نظرات : ٠متن کامل >>
انعقاد تفاهم نامه همکاری بین اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان قزوین ومرکز آموزش عالی فنی و مهندسی بویین زهرا
به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان قزوین ؛حجت الاسلام والمسلمین سید محمود عرب اظهار داشت: این تفاهم نامه در راستای اجرای طرح ملی توانمند سازی مهارتی دانشجویان (کهاد) و فارغ التحصیلان دانشگاهی (نخلستان)با رویکرد اشتغال فراگیر منعقد گردیده است.
 ٠٩:٣٨ - 1401/09/12 - نظرات : ٠متن کامل >>
جلسه ی ویژه آئین نامه اجرایی قانون نحوه کمک های اشخاص حقیقی و حقوقی به سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور
به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان قزوین : جلسه ی ویژه آئین نامه اجرایی قانون نحوه کمک های اشخاص حقیقی و حقوقی به سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور تشکیل گردید. این جلسه با حضور حجت الاسلام و المسلمین سید محمود عرب مدیر کل و حسین جهاندیده ذیحساب اداره کل و کلیه روسای مراکز استان، حراست و معاونین اداره کل برگزار شد. در این جلسه حسین جهاندیده با تبیین دستورالعمل جدید نحوه ی حمایت های مالی از بخش خصوصی در قبال فعالیت های آموزشی را تشریح نمود.
 ٠٩:٣٥ - 1401/09/12 - نظرات : ٠متن کامل >>
دومین جلسه هماهنگی برگزاری مسابقات آزاد پیرایش مردانه
به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان قزوین: دومین جلسه هماهنگی به منظور تدوین پلن اجرایی با حضور ساسان حاتمی معاون آموزشی اداره کل، روح اله حسینی نماینده اصناف و محمد رمضانی مسئول مسابقات استان در دفتر معاونت آموزش اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان قزوین برگزار شد.
 ٠٨:٢٢ - 1401/09/12 - نظرات : ٠متن کامل >>
وبینار آموزشی ابعاد خودکارآمدی مربیان فنی و حرفه ای
نشست بصیرتی و سواد رسانه در اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان قزوین برگزار شد.
دومین نشست دبیرخانه جشنواره زیتون در سالن کنفرانس باغستان جهاد کشاورزی برگزار گردید.
آغاز ثبت نام دوره هاي آموزشي سه ماهه سوم در مركز خواهران قزوین
دیدار مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان قزوین با خانواده های شهدا
آقاي علي بنايي كارمند نمونه سال96 شهرستان تاكستان شد.
تجدید میثاق کارکنان مرکز برادران تاکستان با آرمان‌های والای شهیدان
مديركل با شركت در شوراي اداري مركز بويين زهرا، عملكردآموزشي بيش از 105هزارنفرساعتي اين مركز را رضايت بخش خواند.
كارگاه "شهروند الکترونیک" ویژه کارآموزان بسیج سازندگی در مرکزخواهران قزوين افتتاح شد.
نماینده قزوین، البرز و آبیک درمجلس شورای اسلامی: فرآیندهای مهارت منجر به اشتغال، بدون رابطه تنگاتنگ سه ارگان تعاون، کار و رفاه اجتماعی و آموزش فني و حرفه اي پایدار نخواهد بود.
مراسم گرامیداشت بیست و هشتمین سالگرد ارتحال ملکوتی معمار کبیر انقلاب اسلامی ایران حضرت امام خمینی(ره) در مرکز 2 خوهران البرز برگزار شد .
رييس مركز خواهران قزوین: آموزش نجاتگری و امدادگری در بروز حوادث، موجب بازگرداندن بهداشت روانی اعضای آسیب پذیر خانواده خواهد بود.
نشست صمیمی کارکنان مرکز برادران البرز با مدیرکل
يکشنبه ١٣ آذر ١٤٠١
تصویر روز

   
 

 

 

RSS
نظرسنجی
کیفیت سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

مفید و کاربردی
به طور کلی از سایت راضی هستم
تا حدودی مفید
نیاز به بازبینی دوباره

تاریخ آخرین بروز رسانی: 1401/09/12 | بازديدکنندگان اين صفحه: 2796 | بازديدکنندگان امروز: 381 | کل بازديدکنندگان: 6736351 | بازديدکنندگان آنلاین: 4 | زمان بارگزاري صفحه: 0.7100 ثانيه
مسئولیت محتوای اخبار به عهده روابط عمومی و اطلاعات درج شده در هر بخش به عهده مدیر مربوطه می باشد. طراحی، اجرا، پشتیبانی: مدیریت فناوری ارتباطات و اطلاعات
Copyright © 2008 IRAN TVTO . All rights reserved