"سال 1401 سال تولید ،دانش بنیان و اشتغال آفرین "
   » جستجو در سایت
جستجوی پیشرفته جستجو در وب
منو اصلی
 
اوقات شرعی
عنوان

 • رهبر معظم انقلاب اسلامی سال ۱۴۰۱ را «سال تولید، دانش‌بنیان و اشتغال‌آفرین» نام‌گذاری کردند.
  حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در سخنرانی تبریک فرارسیدن سال نو، سال 1401 را «سال تولید، دانش‌بنیان و اشتغال‌آفرین» نام‌گذاری فرمودند.

 • ثبت نام بیستمین دوره مسابقات ملی مهارت در قزوین آغاز شد
  به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان قزوین حجت الاسلام سید محمود عرب مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان قزوین افزود: مسابقات ملی مهارت در راستای شناسایی و معرفی نخبگان مهارتی همه ساله در سه مرحله شهرستانی، استانی و کشوری با حضور نخبگان و استعدادهای برتر برگزار می شود. وی خاطرنشان کرد: مرحله شهرستانی مسابقات ملی مهارت در ابتدا به صورت آزمون کتبی و به طور همزمان در کشور برگزار می‌شود و پس از آن در هر استان از میان قبول شدگان مرحله کتبی با برگزاری آزمون عملی نسبت به انتخاب نفرات برتر و معرفی به مرحله استانی اقدام می‌شود.

 • بیستمین دوره مسابقات ملی مهارت آغاز شد
  بیستمین دوره مسابقات ملی مهارت آغاز شد

 • ۱۱۰ میلیارد تومان از اعتبارات سفر رییس جمهور به قزوین برای مهارت آموزی اختصاص می‌یابد
  مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان قزوین گفت: براساس هماهنگی‌های انجام شده ۱۱۰ میلیارد تومان از اعتبارات سفر رییس جمهور به قزوین برای تقویت مهارت آموزی اختصاص می‌یابد که به استان ابلاغ خواهد شد. به گزارش روابط عمومی آموزش فنی و حرفه ای استان قزوین از ایرنا،امروزه نقش نیروی ماهر و کارآمد در پیشبرد اهداف تولید و کمک به چرخاندن چرخ های آن برکسی پوشیده نیست و اهمیت این موضوع تا حدی است که باید اذعان کرد درهای بازار کار به روی افراد فاقد مهارت گشوده نیست اما افراد دارای مهارت و توانمندی فنی با سهولت امکان ورود به بازار کار را پیدا می کنند.

 • فراخوان جشنواره تولید محتوای مهارتی فنی و حرفه‌ای در قزوین
  به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی وحرفه ای استان قزوین ؛ مدیر کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان قزوین گفت: تمام مربیان مراکز دولتی و آموزشگاه‌های آزاد فنی و حرفه‌ای استان‌ها تا 15 تیر ماه فرصت دارند برای شرکت در این جشنواره و کسب اطلاعات بیشتر به نشانی ghazvintvto.ir مراجعه کنند. حجت الاسلام عرب افزود: ارتقای مهارت‌های تولید محتوای الکترونیکی مربیان و کارشناسان سازمان، هم افزایی مربیان و کارشناسان مهارت آموزی، ترویج مهارت آموزی الکترونیکی و ترغیب مربیان به استفاده از فناوری‌های آموزشی و شناسایی استعداد‌های برتر تولید محتوا از اهداف برگزاری این جشنواره است. وی خوشه صنعت، خوشه کشاورزی، خوشه خدمات و خوشه هنر و صنایع دستی را از محور‌های جشنواره تولید محتوای مهارتی ویژه مربیان مراکز و آموزشگاه‌های آزاد فنی و حرفه‌ای استان بیان کرد و افزود: داوطلبان باید در موعد مقرر مطابق تقویم آموزشی جشنواره از طریق پلتفرم استانی که به همین منظور تهیه شده است نسبت به ثبت نام و ارسال اثر آموزشی خود اقدام کنند.

آخرین اخبار
استقبال دیپلمه‌ها از مهارت آموزی در محیط کار
آمارها نشان می‌دهد که بیش از ۴۰ درصد متقاضیان مهارت آموزی در محیط واقعی کار را جوانان دیپلمه ۲۱ تا ۳۰ ساله تشکیل می‌دهند و مردان از این طرح بیشتر استقبال کرده‌اند. به گزارش روابط عمومی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور به نقل از خبرگزاری ایسنا؛ ‌طرح مهارت‌آموزی در محیط واقعی کار به منظور تربیت و ارتقاء مهارت‌های شغلی و اشتغال‌پذیری جوانان جویای کار ۱۵ ساله و بالاتر فاقد مهارت یا کم مهارت تدوین شده است. مسئولیت اصلی اجرای این طرح در سال‌های اخیر به عهده سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای بوده است.
 ١٣:١٥ - 1401/04/08 - نظرات : ٠متن کامل >>
برای نخستین بار در دولت سیزدهم؛ راه اندازی ۵۵۸ مرکز جوار کارگاهی و بین کارگاهی آموزش فنی و حرفه ای تحت نظارت سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی
معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور از راه اندازی ۵۵۸ مرکز جوار کارگاهی و بین کارگاهی آموزش فنی و حرفه ای تحت نظارت سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی با هدف تربیت منابع انسانی با صلاحیت حرفه ای و شایستگی های مورد نیاز مشاغل آینده خبر داد. به گزارش روابط عمومی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، «غلامحسین حسینی نیا»، در نشست با رئیس سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعب با بیان اینکه امروزه نیروی انسانی دارای صلاحیت حرفه ای و شایستگی های لازم مبتنی بر مهارت های مورد نیاز مشاغل آینده ضرورتی انکار ناپذیر است، گفت: ایجاد مراکز آموزش فنی و حرفه ای جوار و بین کارگاهی، ارتقاء مهارت با هدف کاهش هزینه های جانبی تولید، استفاده بهینه از امکانات آموزشی جهت شاغلین، صیانت از نیروی کار و همچنین تربیت نیروی کار ماهر و نیمه ماهر در دستور کار سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور قرار دارد.
 ١٢:٥٨ - 1401/04/08 - نظرات : ٠متن کامل >>
در راستای جهش مهارتی در کشور:
نخستین جشنواره سراسری تولید محتوای الکترونیکی مهارت آموزی برگزار می شود
معاون آموزش سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور از برگزاری نخستین جشنواره سراسری تولید محتوای الکترونیکی مهارت آموزی با هدف فرهنگ سازی و نیل به تولید علم و جهش مهارتی در سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور در شش ماهه اول سال جاری خبر داد. به گزارش روابط عمومی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، محمدرضا شاه‌پسند، اجرای این جشنواره را گامی مهم به منظور رسیدن به اهداف نوین سازمان جهت تولید محتوای آموزشی الکترونیکی و مهارتی برشمرد.
 ١٢:٤٨ - 1401/04/08 - نظرات : ٠متن کامل >>
مدیر کل آموزش فنی وحرفه ای استان قزوین؛
آزمون آنلاین در حرفه دستیاری حقوقی خدمات الکترونیکی قضایی برای اولین بار توسط اداره سنجش مهارت و صلاحیت حرفه ای استان برگزار می گردد
به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان قزوین: حجت الاسلام سید محمود عرب مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان قزوین بیان نمود:آزمون آنلاین در حرفه"دستیاری حقوقی خدمات الکترونیکی قضایی " برای کارکنان دفاتر خدمات الکترونیکی قضایی سراسر استان.
 ١٣:٢٩ - 1401/04/01 - نظرات : ٠متن کامل >>
مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان قزوین؛
برگزاری دومین جلسه آزمون عملی حرفه آزمونگری مربیان استان قزوین
به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان قزوین: در جهت ارتقاء آزمونگران و کیفیت بخشی به آزمونهای عملی و مهارتی اداره کل، دومین دوره آزمون عملی عملی حرفه آزمونگری برگزار می گردد.
 ١٤:١٨ - 1401/03/29 - نظرات : ٠متن کامل >>
انعقاد تفاهم نامه؛
انعقاد تفاهم نامه فی مابین اداره کل آموزش فنی و حرفه ای و بخشداری و دهیاری های الموت غربی
به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان قزوین ، حجت الاسلام سید محمود عرب مدیرکل در انعقاد این تفاهم نامه عنوان کرد : تفاهم نامه براساس تحقق فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر تکیه بر نیرو و نشاط جوانان و با هدف توانمند سازی جوانان روستایی منطقه الموت غربی در جهت سیاستهای تولید دانش بنیان و اشتغال آفرین و ضرورت توانایی علمی ،مهارتی و فناوری جوانان منعقد گردیده است .
 ١٢:٥٧ - 1401/03/29 - نظرات : ٠متن کامل >>
طراحی خلاقانه رانر آموزشگاه نیلوفر موفق به دریافت نشان ملی شد .
برگزاری ششمین جلسه تحقیق و توسعه
برگزاری جلسه شورای فرهنگی و اقامه نماز
آغاز ثبت نام دوره هاي آموزشي سه ماهه سوم در مركز خواهران قزوین
دیدار مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان قزوین با خانواده های شهدا
آقاي علي بنايي كارمند نمونه سال96 شهرستان تاكستان شد.
تجدید میثاق کارکنان مرکز برادران تاکستان با آرمان‌های والای شهیدان
مديركل با شركت در شوراي اداري مركز بويين زهرا، عملكردآموزشي بيش از 105هزارنفرساعتي اين مركز را رضايت بخش خواند.
كارگاه "شهروند الکترونیک" ویژه کارآموزان بسیج سازندگی در مرکزخواهران قزوين افتتاح شد.
نماینده قزوین، البرز و آبیک درمجلس شورای اسلامی: فرآیندهای مهارت منجر به اشتغال، بدون رابطه تنگاتنگ سه ارگان تعاون، کار و رفاه اجتماعی و آموزش فني و حرفه اي پایدار نخواهد بود.
مراسم گرامیداشت بیست و هشتمین سالگرد ارتحال ملکوتی معمار کبیر انقلاب اسلامی ایران حضرت امام خمینی(ره) در مرکز 2 خوهران البرز برگزار شد .
رييس مركز خواهران قزوین: آموزش نجاتگری و امدادگری در بروز حوادث، موجب بازگرداندن بهداشت روانی اعضای آسیب پذیر خانواده خواهد بود.
نشست صمیمی کارکنان مرکز برادران البرز با مدیرکل
شنبه ١١ تير ١٤٠١
تصویر روز

   
 

 

 

RSS
نظرسنجی
کیفیت سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

مفید و کاربردی
به طور کلی از سایت راضی هستم
تا حدودی مفید
نیاز به بازبینی دوباره

تاریخ آخرین بروز رسانی: 1401/04/11 | بازديدکنندگان اين صفحه: 4590 | بازديدکنندگان امروز: 709 | کل بازديدکنندگان: 6530404 | بازديدکنندگان آنلاین: 4 | زمان بارگزاري صفحه: 0.9221 ثانيه
مسئولیت محتوای اخبار به عهده روابط عمومی و اطلاعات درج شده در هر بخش به عهده مدیر مربوطه می باشد. طراحی، اجرا، پشتیبانی: مدیریت فناوری ارتباطات و اطلاعات
Copyright © 2008 IRAN TVTO . All rights reserved