عنوان ها
اخبار > کمیته های استانی بازنگری و اصلاح آیین نامه نحوه تشکیل و اداره آموزشگاه های فنی و حرفه‌ای آزاد تشکیل می‌شود


    نسخه چاپي           ارسال به دوست

  کمیته های استانی بازنگری و اصلاح آیین نامه نحوه تشکیل و اداره آموزشگاه های فنی و حرفه‌ای آزاد تشکیل می‌شود
 
 

معاون آموزش سازمان آموزش فنی و حرفه‌ ای کشور:کمیته های استانی بازنگری و اصلاح آیین نامه نحوه تشکیل و اداره آموزشگاه های آزاد در ادارات کل آموزش فنی و حرفه ای استان ها همسو با کمیته ملی تشکیل می شود.

به گزارش روابط عمومی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، محمدرضا شاه پسند، معاون آموزش سازمان گفت: بر اساس بخشنامه معاونت آموزش، همسو با تشکیل کمیته ملی بازنگری و اصلاح آیین نامه، کمیته های استانی بازنگری و اصلاح آیین نامه نحوه تشکیل و اداره آموزشگاه های آزاد نیز با حضور نمایندگان بخش غیردولتی و صاحبنظران شکل می گیرد.

معاون آموزش سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور ادامه داد: با توجه به اهمیت و نقش آیین نامه مربوط به آمورشگاه های آزاد که از آخرین تصویب آن بیش از ۱۵ سال می گذرد و با توجه به تاکید مقام عالی وزارت و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در تسهیل کسب و کارها، مقررات زدایی هم زمان در کلیه امور، از جمله در فعالیت آموزشگاه های آزاد، اصلاح آیین نامه مذکور در دستور کار سازمان قرار گرفته است.

وی در ادامه گفت: کمیته های استانی، نتایج بررسی و پیشنهادات خود را حداکثر تا ۲۵ آبان سال جاری به ادارات کل معین هشت‌ گانه کشوری برای جمع بندی ارائه کرده و دبیرخانه مناطق  هشت گانه موظف به جمع بندی نظرات اعضای استان های عضو و ارسال تا ۴ آذرماه ۱۴۰۰ به دبیرخانه کمیته ملی اصلاح و بازنگری آیین نامه (دفتر آموزشگاه های فنی وحرفه‌ای آزاد و مشارکت های مردمی ستاد ) خواهند بود.

  
   تاریخ درج خبر : 1400/08/09   |   ساعت درج خبر : ٠٨:١٩   |   تعداد نمایش خبر : 99


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
بازديدکنندگان اين صفحه: 795211 | بازديدکنندگان امروز: 389 | کل بازديدکنندگان: 6316131 | بازديدکنندگان آنلاین: 3 | زمان بارگزاري صفحه: 0.7890 ثانيه