عنوان ها
عمومي


استقبال دیپلمه‌ها از مهارت آموزی در محیط کار
آمارها نشان می‌دهد که بیش از ۴۰ درصد متقاضیان مهارت آموزی در محیط واقعی کار را جوانان دیپلمه ۲۱ تا ۳۰ ساله تشکیل می‌دهند و مردان از این طرح بیشتر استقبال کرده‌اند. به گزارش روابط عمومی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور به نقل از خبرگزاری ایسنا؛ ‌طرح مهارت‌آموزی در محیط واقعی کار به منظور تربیت و ارتقاء مهارت‌های شغلی و اشتغال‌پذیری جوانان جویای کار ۱۵ ساله و بالاتر فاقد مهارت یا کم مهارت تدوین شده است. مسئولیت اصلی اجرای این طرح در سال‌های اخیر به عهده سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای بوده است.
 ١٣:١٥ - 1401/04/08 - نظرات : ٠متن کامل >>
برای نخستین بار در دولت سیزدهم؛ راه اندازی ۵۵۸ مرکز جوار کارگاهی و بین کارگاهی آموزش فنی و حرفه ای تحت نظارت سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی
معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور از راه اندازی ۵۵۸ مرکز جوار کارگاهی و بین کارگاهی آموزش فنی و حرفه ای تحت نظارت سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی با هدف تربیت منابع انسانی با صلاحیت حرفه ای و شایستگی های مورد نیاز مشاغل آینده خبر داد. به گزارش روابط عمومی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، «غلامحسین حسینی نیا»، در نشست با رئیس سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعب با بیان اینکه امروزه نیروی انسانی دارای صلاحیت حرفه ای و شایستگی های لازم مبتنی بر مهارت های مورد نیاز مشاغل آینده ضرورتی انکار ناپذیر است، گفت: ایجاد مراکز آموزش فنی و حرفه ای جوار و بین کارگاهی، ارتقاء مهارت با هدف کاهش هزینه های جانبی تولید، استفاده بهینه از امکانات آموزشی جهت شاغلین، صیانت از نیروی کار و همچنین تربیت نیروی کار ماهر و نیمه ماهر در دستور کار سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور قرار دارد.
 ١٢:٥٨ - 1401/04/08 - نظرات : ٠متن کامل >>
در راستای جهش مهارتی در کشور:
نخستین جشنواره سراسری تولید محتوای الکترونیکی مهارت آموزی برگزار می شود
معاون آموزش سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور از برگزاری نخستین جشنواره سراسری تولید محتوای الکترونیکی مهارت آموزی با هدف فرهنگ سازی و نیل به تولید علم و جهش مهارتی در سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور در شش ماهه اول سال جاری خبر داد. به گزارش روابط عمومی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، محمدرضا شاه‌پسند، اجرای این جشنواره را گامی مهم به منظور رسیدن به اهداف نوین سازمان جهت تولید محتوای آموزشی الکترونیکی و مهارتی برشمرد.
 ١٢:٤٨ - 1401/04/08 - نظرات : ٠متن کامل >>
مدیر کل آموزش فنی وحرفه ای استان قزوین؛
آزمون آنلاین در حرفه دستیاری حقوقی خدمات الکترونیکی قضایی برای اولین بار توسط اداره سنجش مهارت و صلاحیت حرفه ای استان برگزار می گردد
به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان قزوین: حجت الاسلام سید محمود عرب مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان قزوین بیان نمود:آزمون آنلاین در حرفه"دستیاری حقوقی خدمات الکترونیکی قضایی " برای کارکنان دفاتر خدمات الکترونیکی قضایی سراسر استان.
 ١٣:٢٩ - 1401/04/01 - نظرات : ٠متن کامل >>
مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان قزوین؛
برگزاری دومین جلسه آزمون عملی حرفه آزمونگری مربیان استان قزوین
به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان قزوین: در جهت ارتقاء آزمونگران و کیفیت بخشی به آزمونهای عملی و مهارتی اداره کل، دومین دوره آزمون عملی عملی حرفه آزمونگری برگزار می گردد.
 ١٤:١٨ - 1401/03/29 - نظرات : ٠متن کامل >>
انعقاد تفاهم نامه؛
انعقاد تفاهم نامه فی مابین اداره کل آموزش فنی و حرفه ای و بخشداری و دهیاری های الموت غربی
به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان قزوین ، حجت الاسلام سید محمود عرب مدیرکل در انعقاد این تفاهم نامه عنوان کرد : تفاهم نامه براساس تحقق فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر تکیه بر نیرو و نشاط جوانان و با هدف توانمند سازی جوانان روستایی منطقه الموت غربی در جهت سیاستهای تولید دانش بنیان و اشتغال آفرین و ضرورت توانایی علمی ،مهارتی و فناوری جوانان منعقد گردیده است .
 ١٢:٥٧ - 1401/03/29 - نظرات : ٠متن کامل >>
طراحی خلاقانه رانر آموزشگاه نیلوفر موفق به دریافت نشان ملی شد .
به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان قزوین ،همزمان با 20 خرداد روز جهانی صنایع دستی سرکار خانم نیلوفر عابدی موسس و مدیر آموزشگاه آزاد فنی و حرفه ای نیلوفر ، در همایش معرفی آثار هنرمندان قزوینی که در ششمین دوره ی داوری مهر اصالت ملی صنایع دستی منطقه 8 کشور در رشته فعالیت رودوزیهای سنتی رانر با طراحی خلاقانه و ترکیبی از چند دوخت با متریال طبیعی موفق به دریافت نشان ملی و مهر اصالت شد.
 ١٢:٥٥ - 1401/03/23 - نظرات : ٠متن کامل >>
برگزاری ششمین جلسه تحقیق و توسعه
به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان قزوین: ششمین جلسه تحقیق و توسعه با حضور حجت الاسلام سید محمود عرب مدیر کل ، معاون آموزشی و اعضای این شورا برگزار شد. این جلسه در مورخ 1401/3/23 برگزار گردید و مصوبات این جلسه به شرح ذیل می باشد: - بررسی مدل های همکاری با شرکای اجتماعی به ویژه کمیته امداد، بهزیستی و بسیج سازندگی - بررسی شیوه توسعه همکاری با مراکز علمی به ویژه دانشگاه های استان و راهکارهای ارتباط دانشگاه با صنعت و مراکز آموزش جوارکارگاهی - بررسی اپلیکیشن یا سایت صدف برای پشتیبانی همکاری سه جانبه دانشگاه، صنعت و فنی و حرفه ای به منظور هدایت هوشمند دانشجویان در بنگاه های اقتصادی
 ١٢:٥٣ - 1401/03/23 - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>

بازديدکنندگان اين صفحه: 828296 | بازديدکنندگان امروز: 18436 | کل بازديدکنندگان: 6529692 | بازديدکنندگان آنلاین: 2 | زمان بارگزاري صفحه: 0.4430 ثانيه