عنوان ها
عمومي


 ١٨:٤٨ - 1400/09/28 - نظرات : ٠متن کامل >>
تیم‌های برتر مسابقات ملی مهارت در رشته رباتیک مشخص شدند /قزوین با طلا درخشید.
تیم‌های برتر نوزدهمین دوره مسابقات ملی مهارت در رشته رباتیک روز پنجشنبه در مراسمی با حضور غلامحسین حسینی نیا رییس سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای و جمعی از مسوولان استانی مشخص و تجلیل شدند. به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان قزوین ، تیم رباتیک قزوین با ترکیب محمدسجاد زارع اینانلو و امیررضا قیداری با کسب نمره ۷۹۸ عنوان قهرمانی و نشان طلای این مسابقات را تصاحب کرد. تیم رباتیک خراسان رضوی نیز با ترکیب حسین ملاک و مهدی عباسپور با دریافت نمره ۷۴۸ در رده دوم قرار گرفت و نشان نقره این رقابت ها را از آن خود کرد.
 ٢٠:١٩ - 1400/09/26 - نظرات : ٠متن کامل >>
عضو کمیسبون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی:
۱۷۰ هزار میلیارد تومان در لایحه بودجه برای اشتغالزایی اختصاص یافته است
نماینده مردم تاکستان و عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی گفت: ۱۷۰ هزار میلیارد تومان در لایحه بودجه سال ۱۴۰۱ برای اشتغالزایی اختصاص یافته که رقم قابل توجهی است. به گزارش روابط عمومی ادراه کل آموزش فنی و حرفه ای استان قزوین ، رجب رحمانی روز پنجشنبه در آیین اختتامیه نوزدهمین دوره مسابقات ملی مهارت در رشته رباتیک، افزود: مجلس شورای اسلامی مصمم است تا به شکل جدی و ویژه از موضوع اشتغالزایی، کارآفرینی و توجه به معیشت مردم حمایت کند. این نماینده مجلس شورای اسلامی گفت: دولت سیزدهم لایحه بودجه خوبی را تقدیم مجلس کرده که نسبت به ادوار قبلی با کسری کمتری از بودجه همراه خواهیم بود.
 ٢٠:١١ - 1400/09/26 - نظرات : ٠متن کامل >>
۲ مرکز آموزشی در قزوین با حضور رییس سازمان فنی و حرفه‌ای راه‌اندازی شد
۲ مرکز آموزش جوار کارگاهی روز پنجشنبه در مراسمی با حضور معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رییس سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای در شهرستان آبیک راه اندازی شد. به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان قزوین، این مراکز شامل مرکز آموزش جوارکارگاهی شرکت کشت و صنعت مگسال در زمینه دامپروری و مرکز جوار آموزشی شرکت دنون در زمینه تولید محصولات لبنی بود. در این مراکز، آموزش های مهارتی در محیط واقعی کار با استانداردهای تعیین شده از سوی فنی و حرفه ای به مهارت آموزان آموزش داده می شود.
 ٢٠:٠٤ - 1400/09/26 - نظرات : ٠متن کامل >>
استاندارقزوین
برای رونق واحدهای تولیدی، تربیت نیروهای ماهر و متخصص نیاز است
به گزارش اداره کل روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان قزوین، محمد مهدی اعلایی روز پنجشنبه در دیدار با رییس سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای بیان داشت:قزوین با توجه به ظرفیت‌ها و زیرساخت‌های مناسب برای سال آینده ظرفیت رسیدن به رشد ۸.۴ درصدی اقتصادی را دارد. وی افزود: برای تحقق این مهم نیازمند ۷۰ هزار میلیارد تومان سرمایه هستیم که امکان جذب آن با برنامه ریزی لازم وجود دارد. وی اظهار داشت: با جهش در رشد اقتصادی اتفاقاتی خوبی را در زمینه اشتغالزایی شاهد خواهیم بود.
 ١٩:٤٠ - 1400/09/26 - نظرات : ٠متن کامل >>
رییس سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای:
۴۵ درصد مخاطبان آموزش‌های فنی و حرفه‌ای فارغ التحصیلان دانشگاهی هستند
معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رییس سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور گفت:۴۵ درصد مخاطبان آموزش‌های فنی و حرفه‌ای فارغ التحصیلان دانشگاهی هستند که نشانگر اهمیت این آموزش‌ها است. به گزارشروابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان قزوین ، غلامحسین حسینی نیا روز پنجشنبه در دیدار با نماینده ولی فقیه در استان قزوین، افزود: امروز، رسالت بزرگی در حوزه تربیت نیروهای ماهر و توانمند بر دوش سازمان آموزش فنی و حرفه ای قرار دارد و به تعبیر مقام معظم رهبری تربیت پنجه های کارآمد را باید با جدیت دنبال کنیم.
 ١٩:٢٨ - 1400/09/26 - نظرات : ٠متن کامل >>
مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری قزوین
آموزش‌های مهارتی، فرصت‌های شغلی خوبی را برای جوانان فراهم می‌کند
مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری قزوین گفت: آموزش مهارت‌های فنی و حرفه‌ای به منظور اشتغالزایی با سرمایه کم بسیار حائز اهمیت است و می‌تواند فرصت‌های شغلی خوبی را برای جوانان استان فراهم کند. به گزارش ا روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان قزوین ، مریم بیدخام روز پنجشنبه در حاشیه بازدید از نمایشگاه فرصت‌های شغلی و مهارت محور که در کتابخانه امام خمینی قزوین برگزار شد، به استفاده از ظرفیت فضای مجازی برای تبلیغ و فروش محصولات هنرمندان و صاحبان مشاغل اشاره کرد و افزود: فروش از طریق فضای مجازی از فرصت‌هایی است که برای مشاغل کم سرمایه و تقویت بنیه اقتصادی آنها بسیار کارآمد و مناسب است.
 ١٩:٢٥ - 1400/09/26 - نظرات : ٠متن کامل >>
نمایشگاه فرصت‌های شغلی مهارت محور کم سرمایه بر در قزوین برگزار شد
نمایشگاه فرصت‌های شغلی مهارت محور کم سرمایه بر روز چهارشنبه با هدف ترویج فرهنگ مهارت و کارآفرینی و اشتغالزایی با سرمایه های کوچک با حضور جمعی از مسوولان استانی در قزوین افتتاح شد. به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان قزوین ؛ این نمایشگاه با حضور رقیه نانگیر معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار قزوین، مریم بیدخام مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری قزوین و محسن مددی مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان قزوین در کتابخانه عمومی امام خمینی (ره) قزوین راه اندازی شد.
 ١٩:١٧ - 1400/09/26 - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>

بازديدکنندگان اين صفحه: 795027 | بازديدکنندگان امروز: 55 | کل بازديدکنندگان: 6313912 | بازديدکنندگان آنلاین: 2 | زمان بارگزاري صفحه: 0.5230 ثانيه