» جستجو در سایت
جستجوی پیشرفته جستجو در وب
منو اصلی
 
اخبار > کمیته مشترک آموزش های فنی حرفه ایِ فرهنگ و هنر تشکیل شد


    نسخه چاپي           ارسال به دوست

  کمیته مشترک آموزش های فنی حرفه ایِ فرهنگ و هنر تشکیل شد
 
 

 

کمیته مشترک آموزش های فنی حرفه ایِ فرهنگ و هنربین اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و سازمان آموزش های فنی حرفه ای استان قزوین تشکیل شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش های فنی و حرفه ای استان قزوین، در پی انعقاد تفاهمنامه بین معاونت هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و سازمان آموزش های فنی و حرفه ای کشور و به منظور اجرایی شدن این تفاهمنامه، کمیته مشترک آموزش های فنی حرفه ایِ فرهنگ و هنربین اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی  و سازمان فنی حرفه ای استان قزوین تشکیل شد.
در اولین نشست این کمیته که در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان و با حضور مدیران کل و کارشناسان دو دستگاه برگزار شد، محمد حسین اسماعیلی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین گفت: آموزش های فرهنگی و هنری از اهمیت و جایگاه والایی برخوردار است و با توجه به اینکه هم اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان و هم سازمان فنی حرفه ای استان قزوین در این زمینه فعالیت ها و اشتراکاتی دارند فلذا تشکیل این کمیته مشترک در راستای هم افزایی دو دستگاه و اجرایی کردن تفاهمنامه امری ضروری بود که بحمدالله محقق شد.
اسماعیلی ادامه داد: در این راستا صدور مجوز برای آموزشگاه های هنری، برگزاری آزمون ها، ارزیابی صلاحیت هنری مربیان آموزشگاه ها، برخورد با مراکز غیرمجاز و غیرقانونی از مواردی است که باید در این کمیته بررسی و تصمیم گیری شود.
در ادامه جلسه محسن مددی مدیرکل فنی و حرفه ای استان قزوین نیز با تشکر از تشکیل این جلسه گفت: باید چارچوب و ساختار این کمیته ی مشترک تبیین و مواردی که باید در این کمیته مورد بررسی قرار گیرد توسط کارشناسان دو دستگاه ارزیابی گردد.
مددی افزود: بی شک تشکیل این کمیته مشترک منجر به توسعه فعالیت های فرهنگی و هنری و آموزش های مهارتی و فنی و حرفه ای خواهد شد و می تواند بسترهای مناسبی در استان جهت حمایت از آموزش های هنری به عنوان زیرساخت تربیت هنرمند ایجاد نماید.
در ادامه جلسه کارشناسان حاضر در جلسه نظرات و پیشنهادات خود را در زمینه نحوه فعالیت این کمیته ابراز داشتند و مقرر شد جلسات کارشناسی در این راستا تشکیل و تصمیمات لازم اتخاذ گردد.

 

  
   تاریخ درج خبر : 1400/05/13   |   ساعت درج خبر : ٠٩:٣٣   |   تعداد نمایش خبر : 132


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
تاریخ آخرین بروز رسانی: 1400/09/14 | بازديدکنندگان اين صفحه: 658875 | بازديدکنندگان امروز: 423 | کل بازديدکنندگان: 6248224 | بازديدکنندگان آنلاین: 3 | زمان بارگزاري صفحه: 0.5310 ثانيه
مسئولیت محتوای اخبار به عهده روابط عمومی و اطلاعات درج شده در هر بخش به عهده مدیر مربوطه می باشد. طراحی، اجرا، پشتیبانی: مدیریت فناوری ارتباطات و اطلاعات
Copyright © 2008 IRAN TVTO . All rights reserved