» جستجو در سایت
جستجوی پیشرفته جستجو در وب
منو اصلی
 
آرشيو اخبار


پیام تبریک مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان قزوین به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس
محسن مددی مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان قزوین در پیامی آغاز هفته دفاع مقدس را گرامی داشت. متن این پیام بدین شرح است: دفاع مقدس، نام‌آشناترین واژه در قاموس حماسه‌های عزت‌آفرین ایران است که خاطرات دلاوری‌های آن، در تاریخ شکوهمند این دیار به یادگار خواهد ماند. زیباترین فصل این فرهنگ، خالقان این حماسه عظیم‌اند که باصلابت، اراده و نور ایمان، رهنورد راه مقدسی شدند که پاداش آن، جاودانگی و بقا بود.
 ١٢:٥٥ - 1400/06/31 - نظرات : ٠متن کامل >>
طی ابلاغی :
انتصاب ناصر سکاکی به عنوان سرپرست مرکز برادارن قزوین
به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان قزوین؛ محسن مددی، مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان قزوین طی ابلاغی، آقای ناصر سکاکی را به عنوان سرپرست مرکز شماره 6قزوین ، منصوب کرد و از زحمات آقای حبیب اله خیرخواه در مدت ریاست که به بازنشستگی نا ئل گردیدند تقدیر و تشکر کرد.
 ١٢:٢١ - 1400/06/31 - نظرات : ٠متن کامل >>
غلامحسین حسینی نیا تأکید کرد:
دیپلماسی مهارت و توسعه روابط بین المللی با شرکای خارجی از اولویت های سازمان آموزش فنی و حرفه ای است
غلامحسین حسینی نیا، معاون وزیر تعاون و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در نشست وبیناری با رئیس موسسه توسعه کارآفرینی هند، «دیپلماسی مهارت» و توسعه روابط بین المللی با شرکای خارجی را از اولویت های سازمان آموزش فنی و حرفه ای دانست. به گزارش روابط عمومی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، غلامحسین حسینی نیا، معاون وزیر تعاون و رئیس سازمان، 30 شهریور سال جاری در نشست وبیناری با سونیل شوکلا، مدیرکل موسسه توسعه کارآفرینی از فراهم شدن فرصت گفتگو و تبادل نظر بین دو کشور در فضای مجازی با توجه به شرایط پاندمی کرونا ابراز خرسندی کرد. حسینی نیا گفت: با استقرار دولت جدید در کشور، بحث تعاملات بین المللی به ویژه ارتباط با کشورهای همسایه و منطقه از اولویت بالایی برخوردار است.
 ٠٧:٥٩ - 1400/06/31 - نظرات : ٠متن کامل >>
فراخوان مشارکت ملی برای توسعه مهارت
سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور به منظور بهره‌مندی از نظرات، ایده های نوآورانه و خلاق و همچنین ارج نهادن به خرد جمعی و تجربیات گرانقدر از شما همکاران، صاحبنظران، ذینفعان و فعالان حوزه مهارت آموزی در تدوین برنامه‌های آتی، دعوت به مشارکت می نماید. به گزارش روابط عمومی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، به نقل از معاونت پژوهش، برنامه‌ریزی و سنجش مهارت، سازمان به منظور بهبود مستمر فرایندهای سازمانی و دستیابی به بهترین راه کارهای توسعه مهارت و ایجاد فضای هم افزایی و به منظور بهره‌مندی از نظرات، ایده های نو آورانه و خلاق و همچنین ارج نهادن به خرد جمعی، از همکاران، صاحبنظران، ذینفعان و فعالان حوزه مهارت آموزی در تدوین برنامه‌های آتی، دعوت به مشارکت می نماید.
 ١٠:١٧ - 1400/06/27 - نظرات : ٠متن کامل >>
همزمان با سراسر کشور؛
ششمین مرحله هماهنگ با حضور 538 نفر در حوزه های مراکز تابعه ی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان قزوین برگزار می شود.
محسن مددی مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان قزوین، از برگزاری ششمین مرحله آزمون سراسري هماهنگ روز پنجشنبه 25 شهریورماه سال جاري خبر داد. به گزارش روابط عمومي اداره کل آموزش فني و حرفه اي استان قزوین ؛ مهندس مددی با اعلام این خبر گفت: 538 نفر در 7 حوزه آزمونی، در 2 شیفت و 28 حرفه آزمونی شرکت نمودند. كه از اين تعداد 439 نفر مرد و 99 نفر زن هستند.
 ٠٩:٤٥ - 1400/06/24 - نظرات : ٠متن کامل >>
غلامحسین حسینی نیا تأکید کرد:
تقویت نقش حاکمیتی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور/ اتاق های فکر سازمان تشکیل می شود
غلامحسین حسینی نیا، معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، امروز، سه شنبه 23 شهریور سال جاری با معاونان و مدیران فعلی و پیشین سازمان، طی نشستی به گفتگو و تبادل نظر پرداخت. به گزارش روابط عمومی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در این نشست حسینی نیا با تأکید بر استفاده از تجارب و نقطه نظرات سرمایه های انسانی سازمان به عنوان ثروت ارزشمند سازمانی از تشکیل اتاق های فکر در فضای نقد سازنده، هم فکری و خرد جمعی خبر داد.
 ٠٩:٣٩ - 1400/06/24 - نظرات : ٠متن کامل >>
پنج‌ هزار و ۵۵۱ نفر در استان قزوین صاحب مهارت شدند
مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای قزوین گفت: پنج هزار و ۵۵۱ نفر طی پنج ماهه امسال با شرکت در دوره های آموزش فنی و حرفه‌ای بخش دولتی در استان، صاحب مهارت شدند. محسن مددی افزود: در مدت یاد شده ۸۴۳ هزار و ۵۲۸ نفر ساعت آموزش فنی و حرفه ای به مهارت آموزان در استان قزوین ارایه شده است. وی اظهار داشت: آموزش های فنی و حرفه ای یاد شده در بخش های مختلف شامل پادگان ها، زندان ها، محیط واقعی کار، کارگاه های صنوف و صنایع، جوار کارگاهی، آسیب دیدگان اجتماعی و سکونت گاه های غیررسمی، سیار شهری ، روستایی و دانشگاه برگزار شدند.
 ١١:٥٢ - 1400/06/23 - نظرات : ٠متن کامل >>
مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان قزوین
۱۶ هزار نفر ساعت آموزش مهارتی محیط واقعی کار در قزوین ارایه شد
مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان قزوین گفت: از ابتدای امسال تاکنون ۱۶ هزار نفر ساعت آموزش مهارتی در کارگاه‌های آموزشی جوار صنایع در قالب دوره‌های فنی و حرفه‌ای محیط واقعی کار برای متقاضیان در استان برگزار شده است. محسن مددی افزود: ۱۴۷ نفر با شرکت در این دوره‌ها در رشته های مختلف صاحب مهارت شده‌اند.
 ١١:٤٨ - 1400/06/23 - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>

تاریخ آخرین بروز رسانی: 1400/07/03 | بازديدکنندگان اين صفحه: 640672 | بازديدکنندگان امروز: 711 | کل بازديدکنندگان: 6160241 | بازديدکنندگان آنلاین: 1 | زمان بارگزاري صفحه: 1.1791 ثانيه
مسئولیت محتوای اخبار به عهده روابط عمومی و اطلاعات درج شده در هر بخش به عهده مدیر مربوطه می باشد. طراحی، اجرا، پشتیبانی: مدیریت فناوری ارتباطات و اطلاعات
Copyright © 2008 IRAN TVTO . All rights reserved